سامانه کاتب دانشگاه آزاد | sea.iau.ir/kateb

سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سامانه کاتب دانشگاه آزاد | sea.iau.ir/kateb

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاور گروپ در این مقاله به معرفی سامانه کاتب دانشگاه آزاد | sea.iau.ir/kateb و نحوه بارگذاری محتوای کلاس درس دانشجویان و جزئیات برگزاری متمرکز آزمون پایان ترم می پردازد. برای مشاهده راهنمای تصویری سامانه کاتب sea.iau.ir/kateb تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

سامانه کاتب دانشگاه آزاد

سامانه کاتب دانشگاه آزاد چیست؟ سامانه کتاب کلاس استاندارد تکمیلی برنامه ریزی درسی که توسط معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد هم راستا با اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی (۱۴۰۵_۱۴۰۱)، و به منظور ارتقاء کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی و توسعه یادگیری عمیق و  عدالت آموزشی تولید محتوای الکترونیکی علمی، آموزشی و مهارتی طراحی و تاسیس گشته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد علی اکبری معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه سامانه کاتب در دانشگاه آزاد اسلامی با هدف برقراری عدالت آموزشی در بین تمام دانشجویان دانشگاه راه اندازی شده است، گفت: در راستای تحقق بسته کاری ارتقا کیفیت، کارآمدی دوره های تحصیلی و سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر پایش و ارزیابی کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی و برنامه های آموزشی، سامانه کاتب (کتاب کلاس، استاندارد، تکمیلی، برنامه ریزی درسی) راه‌اندازی شده است.

سامانه کاتب sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

در مرحله اول، محتوای درس های ریاضی۲ (مقطع کارشناسی رشته های مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق)، فیزیک۲ (مقطع کارشناسی رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق) و شیمی۲ (مقطع کارشناسی ویژه گروه زیست شناسی) تولید شده است.

همچنین به زودی محتوای ساختمان داده، یادگیری ماشین، توانایی ماشین کاری و اتوکد بارگذاری خواهد شد. شایان ذکر است به صورت مستمر محتوای سامانه کاتب بروزرسانی می شود. جهت مشاهده محتواهای جدید به صورت مستمر به سایت کاتب و معاونت علوم مهندسی و کشاورزی مراجعه نمایید.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر محتوای آموزشی مطالب مربوط به دروس شیمی عمومی 2 ، ریاضی 2 و فیزیک 2 در سامانه کاتب قرار گرفته است، گفت: دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه کاتب دانشگاه آزاد به آدرس https://sea.iau.ir از این محتوا بهره مند شوند.

sea.iau.ir/kateb

در این بخش لینک مستقیم ورود به سامانه کاتب قرار گرفته است تا به راحتی با کلیک بر روی لینک موجود در جدول زیر بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

برای ورود به سامانه کاتب sea.iau.ir/kateb کلیک نمایید

ثبت نام سامانه کاتب

برای ثبت نام سامانه کاتب ابتدا می توانید از طریق لینک بالا به صفحه اصلی وارد شوید. حالا مطابق تصویر زیر، از منوی بالای سایت روی گزینه ثبت نام بزنید

نحوه ثبت نام سامانه کاتب sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

در فرم ثبت نام باید آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید را به همراه رمز عبور دلخواه خود در کادر های مربوطه درج کنید و بعد با تکمیل فرم اطلاعات شخصی و ثبت کد امنیتی، روی گزینه ثبت نام سامانه کاتب کلیک نمایید.

توجه داشته باشید که کلمه عبور باید شامل حداقل یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک، یک سمبل و یک عدد باشد. طول کلمه عبور باید بین ۸ و ۲۰ کاراکتر باشد در غیر اینصورت سیستم مانع ثبت نام شما می شود.

ثبت نام سامانه کاتب sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

حالا به صفحه جدیدی منتقل می شوید و پیام «ایمیل فعال سازی ارسال شد» را دریافت خواهید کرد.

مراحل ثبت نام سامانه کاتب sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

در اینصورت باید به صندوق ایمیل خود مراجعه نمایید و مطابق تصویر زیر بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید تا مرحله تایید ایمیل سامانه کاتب را پشت سر بگذارید.

تایید ایمیل ثبت نام سامانه کاتب sea.iau.irkateb مشاور گروپ Moshavergroup.com

حالا پروفایل کاربری سامانه کاتب شما ساخته شده و برای مراجعه در دفعه های بعد، بعد از ورود به صفحه اصلی sea.iau.ir/kateb باید روی گزینه ورود کلیک نمایید.

جهت استفاده از محتواهای الکترونیکی دروس بر روی عنوان درس مورد نظر خود کلیک نموده و پس از انتخاب رشته تحصیلی مربوطه، جلسات درسی و تمرینات قابل مشاهده خواهد بود. به منظور ارتقا کیفیت تولید محتواهای دروس، می توانید فرم نظرسنجی هر جلسه درسی را تکمیل و ارسال نمایید.

آزمون سامانه کاتب

هنوز امکان برگزاری آزمون در سامانه کاتب فراهم نشده است. جزئیات برگزاری متمرکز پایان نیمسال دوم سال تحصیلی در 9 استان را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

دکتر علی اکبری با اشاره به اینکه مقرر شده به صورت آزمایشی آزمون پایان نیمسال دوم سال تحصیلی دروس شیمی عمومی 2، ریاضی 2 و فیزیک 2 در 9 استان به صورت هماهنگ برگزار شود، اظهار کرد: استانهای زنجان، همدان و گلستان در یک گروه، استانهای لرستان، سمنان و هرمزگان در یک گروه و استانهای فارس، البرز و واحد علوم و تحقیقات در گروه دیگر قرار می گیرند.

گروه اول گروه دوم گروه سوم
استان زنجان (برگزاری آزمون ریاضی 2) استان لرستان (برگزاری آزمون ریاضی 2) استان فارس (برگزاری آزمون شیمی‌عمومی 2)
استان همدان (برگزاری آزمون فیزیک 2) استان سمنان (برگزاری آزمون فیزیک 2) استان البرز (برگزاری آزمون شیمی عمومی2)
استان گلستان (برگزاری آزمون فیزیک 2) استان هرمزگان (برگزاری آزمون ریاضی 2) واحد علوم و تحقیقات (برگزاری آزمون شیمی عمومی 2)

توجه داشته باشید که شیوه برگزاری امتحان به صورت حضوری در محل واحد دانشگاهی خواهد بود. همچنین مقرر شد پس از برگزاری متمرکز آزمون پایان نیمسال در 9 استان این آزمون در ترم های آینده در تمامی استانها برگزار شود.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به منظور عدالت آموزشی سؤالات امتحانی توسط این معاونت طراحی و در اختیار استان جهت اجرا قرار خواهد گرفت، گفت: برگه های امتحانی توسط اساتید منتخب در استان به صورت متمرکز تصحیح خواهند شد.

بیشتر بخوانید: همانطور که می دانید سامانه آموزشیار به منظور ارائه خدمات نوین به دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد راه اندازی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سامانه آموزشیار و نحوه ورود به آن کلیک نمایید.


این مقاله مشاور گروپ را به معرفی سامانه کاتب دانشگاه آزاد sea.iau.ir/kateb پرداختیم و نحوه ثبت نام و ورود به آن را با هم بررسی کردیم. از آنجایی که این سامانه به تازگی راه اندازی شده، ممکن است با ابهامات فراوانی روبرو باشد اما نگران نباشید. تیم مشاور گروپ همیشه همراه شماست.

اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید یا حتی برای ثبت نام در سامانه کاتب نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید از 8 صبح تا 12 شب با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت از سراسر کشور

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه کاتب چیست؟

✔️سایت کاتب سامانه کلاس استاندارد تکمیلی برنامه ریزی درسی دانشگاه آزاد است که توسط معاونت علوم، مهندسی و کشاورزی تاسیس شده و به ارائه محتوای درسی به صورت الکترونیک می پردازد. توضیحات تکمیلی را در مقاله مطالعه فرمایید.

✔️نحوه ورود به سامانه کاتب چگونه است؟

✔️در این مقاله راهنمای تصویری ثبت نام سامانه کاتب و نحوه ورود به آن، به صورت کامل ارائه گردیده است.

✔️رمز عبور سامانه کاتب را فراموش کردم چه کنم؟

✔️در صورت فراموشی رمز عبور سامانه کاتب دانشگاه آزاد می توانید از امکان بازیابی رمز عبور استفاده کنید. به این ترتیب لینک تغییر رمز عبور برای شما ایمیل و با تعیین رمز جدید می توانید مجددا به سامانه وارد شوید.

4.4/5 - (7 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه کاتب دانشگاه آزاد | sea.iau.ir/kateb

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی