ورود به سامانه پنجره واحد خدمات فراجا – پنجره ملی خدمات

سامانه پنجره واحد خدمات فراجا سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه پنجره واحد خدمات فراجا – پنجره ملی خدمات

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه پنجره واحد خدمات فراجا | پنجره ملی خدمات برای ارائه مزایای غیر حضوری همانند سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی، تاسیس شده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع سایت فراجا، نحوه استفاده از امکانات و ورود به sakha.epolice.ir بپردازد. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سامانه پنجره واحد خدمات فراجا

با گسترش اینترنت و ظهور عصر تکنولوژی، بیشتر فعالیت‌های اداری، تجاری، آموزشی و خدماتی به صورت غیر حضوری شده است. به این ترتیب روند کلیه فعالیت‌های روزانه در بطن جامعه عوض می‌شود. بنابراین سامانه پنجره واحد خدمات فراجا همانند سایر ارگان‌ها و وزارتخانه‌های دولتی برای پیشرفت در این رقابت سالم و عرصه تنگاتنگ، خدمات آنلاین فراجا را فعال کرده است. اکنون طبق قانون جدید، سامانه کلیه دستگاه‌های اجرایی برای یکپارچه سازی، به پنجره خدمات دولت هوشمند وصل می‌شوند تا از این طریق امکانات و مزایای ارگان‌های دولتی و وزارتخانه‌ها در اختیار کاربران قرار گرفته شود.

 سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir امکاناتی نظیر خدمات پلیس مهاجرت و گذرنامه، احراز اطلاعات فردی و آدرس، خدمات مرزبانی، خدمات پلیس آگاهی، خدمات پلیس راهور و سایر امکانات را برای کاربران در نظر گرفته است. لازم به ذکر می‌باشد که نام فراجا مخفف فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است که برای سهولت از مزایای الکترونیک این سامانه، فراجا گفته می‌شود. نکته مهمی که آن را در بند پیشین ذکر کردیم؛ یعنی اتصال سامانه پنجره واحد خدمات فراجا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، مهم‌ترین شرط ورود به سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir است.

بنابراین کاربران می‌توانند برای استفاده از مزایای سخا فراجا از دو آدرس sakha.epolice.ir و my.gov.ir استفاده کنند. از آن جایی تمامی ارگان‌های دولتی موظف هستند به پنجره خدمات هوشمند دولت متصل شوند، بنابراین افراد با جستجو هر دو آدرس در گوگل کروم به یک مقصد؛ یعنی سایت فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می‌رسند. پس به راحتی با ورود به سایت خدمات فراجا در سامانه ملی دولت هوشمند، از امکاناتی نظیر پیگیری گذرنامه و خدمات پلیس راهور بهره‌مند شوید.

نحوه ورود به سایت سامانه خدمات فراجا

همانطور که گفتیم با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس قرار گرفتن اینترنت به خصوص در نسل جدید، ارگان‌های دولتی و غیر دولتی به منظور تسریع کارها و ارائه برخی خدمات به صورت غیر حضوری، سامانه‌های الکترونیکی را یک به یک به راه انداختند. اما دولت با تاسیس سامانه‌ای یکپارچه به عنوان پنجره ملی خدمات هوشمند، درگاه کلیه سامانه‌های دولتی را به این سایت واحد متصل کرده است. به این ترتیب هیچگونه تفاوتی بین نشانی سایت sakha.epolice.ir و my.gov.ir برای ورود افراد مشاهده نمی‌شود.

  • برای ورود به سامانه پنجره واحد خدمات فراجا، بایستی به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت مراجعه کنید. پس آدرس my.gov.ir را در مرورگر گوگل خود جستجو نمایید.

پنجره ملی خدمات هوشمند دولت

  • بعد از ورود به سامانه پنجره ملی برای بهره‌مندی از خدمات فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر روی گزینه “ورود به سامانه‌های ملی و استانی” کلیک کنید.

ورود به سامانه‌های خدمات دولت هوشمند

  • برای استفاده از خدمات فراجا، فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را انتخاب نمایید و وارد صفحه اصلی سخا فراجا شوید.

صفحه اصلی سامانه پنجره واحد خدمات فراجا

  • اطلاعات نمایش داده شده خود را در سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir بررسی کنید و در صورت نیاز، موارد مورد نیاز را تکمیل نمایید.
اگر سوالی درباره جزئیات موضوع سامانه پنجره واحد خدمات فراجا | سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

خدمات سامانه پنجره واحد خدمات فراجا

یکی از سامانه‌های مهمی که در پنجره ملی هوشمند دولت قرار گرفته است، ورود به صفحه پنجره واحد خدمات فراجا می‌باشد که دارای مزایایی مثل خدمات پلیس راهور، خدمات پلیس آگاهی، مهاجرت و گذرنامه است. به همین خاطر با توجه به استقبال کاربران، صفحه‌ای مجزا در پنجره ملی برای سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir وجود دارد که دارای امکاناتی گسترده با زیر مجموعه‌هایی مشخص است. در ادامه قصد داریم برای درک بهتر این مطلب به خدمات سامانه پنجره واحد خدمات فراجا بپردازیم:

خدمات پلیس مهاجرت و گذرنامه:

در این قسمت از خدمات پلیس مهاجرت و گذرنامه، امکاناتی در نظر گرفته شده است که از آن می‌توان به درخواست صدور یا تمدید گذرنامه، ثبت فقدان گذرنامه و راهنمای ثبت درخواست گذرنامه اشاره کرد.

احراز اطلاعات فردی و آدرس:

این بخش شاید جز خدمات سایت فراجا نباشد، اما برای اینکه در دریافت خدمات مختلف فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دچار نشوید؛ بایستی به مشخصات فردی، احراز آدرس، تغییر شماره همراه و راهنمای اطلاعات فردی توجه نمایید.

وظیفه عمومی:

یکی دیگر از مزایای سامانه پنجره واحد خدمات فراجا، نظام وظیفه است که شامل مواردی مثل درخواست معافیت تحصیلی داخلی، درخواست معافیت تحصیلی خارجی، درخواست اصالت سنجی کارت، درخواست ارسال مجدد کارت، رسیدگی به درخواست کمیسون موارد خاص دانشگاه‌ها، درخواست مجوز فعالیت ورزشی، درخواست صدور کارت المثنی پایان خدمت، درخواست مجوز خروج از کشور جدید و استعلام‌های وظیفه عمومی می‌شود.

خدمات سامانه پنجره واحد خدمات فراجا

خدمات مرزبانی:

همانطور که از نامش پیداست برای استفاده از خدمات مرزبانی، بایستی به گزینه درخواست پروانه گذر مرزی مراجعه کنید و مدارک لازم را ارسال نمایید.

خدمات پلیس آگاهی:

پلیس آگاهی به ثبت شکایات، دستگیری متهمین و مجرمین و مواردی این چنینی می‌پردازد. خدمات غیر حضوری این بخش به صورت استعلام خودرو مکشوفه، استعلام موتور مکشوفه و کشفیات اموال است.

خدمات پلیس راهور:

در این قسمت افراد می‌توانند از خدمات پلیس راهور در سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir که به پنجره ملی هوشمند وصل شده است، استفاده کنند. امکانات غیر حضوری راهور شامل نقل و انتقال، وکالت نامه تعویض پلاک، مشاهده درخواست‌های فعال، پیگیری درخواست‌ها، استعلام سر جمع تخلفات، استعلام وضعیت کارت سوخت خودرو و استعلام وضعیت کارت سوخت موتور می‌شود.

خدمات پلیس پیشگیری:

خدمات پلیس پیشگیری، نظارت تمامی کلانتری‌ها، فرودگاه‌ها، قطار راه آهن و غیره است که از طریق استعلام وضعیت پرونده انتظامی قابل پیشگیری می‌باشد.

در این مقاله به موضوع سامانه پنجره واحد خدمات فراجا | سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول سامانه پنجره واحد خدمات فراجا | سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir

✔️آدرس اینترنتی سامانه پنجره واحد خدمات فراجا کدام است؟

سایت فراجا سخا به نشانی اینترنتی sakha.epolice.ir می‌باشد.

✔️سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir به کدام سامانه وصل است؟

سایت فراجا سخا sakha.epolice.ir و کلیه سامانه‌های دولتی به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت متصل هستند.

✔️یکی از امکانات مهم سامانه فراجا برای تعویض پلاک است؟

بله. خدمات پلیس راهور در سامانه پنجره واحد خدمات فراجا است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه پنجره واحد خدمات فراجا – پنجره ملی خدمات

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. اسماعیل

    سامانشون که کپک زده همه چی اشتباه زده و کار نمی کنه فکر کنم کرونا گرفته …

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی