سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

جهت مشاوره در زمینه سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima یک سامانه آنلاین است که برای نظارت و پایش وضعیت سلامت جسمی و روحی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است. این سامانه اطلاعات مربوط به سلامت فرد را ثبت می‌کند تا دانشگاه و مسئولین آن بتوانند بر وضعیت سلامت جامعه دانشگاهی نظارت و در صورت لزوم، اقدامات لازم را انجام دهند. استفاده از این سامانه برای دانشجویان و کارکنان می‌تواند درک بهتری از وضعیت سلامت شخصی خودشان و جامعه دانشگاهی ایجاد کند.

قبلا برای دسترسی به سایت سلامت دانشگاه آزاد، از آدرس azadhr.healthehr.ir استفاده می‌شد، اما در حال حاضر این سامانه به نشانی stu.iau.ir/sima منتقل شده است. دانشجویان جدید الورود نیز باید برای پایش سلامت جسم و روح خود به این سایت مراجعه کرده و نوبت معاینه را تعیین کنند. راهنمای ورود به سایت سلامت دانشگاه آزاد و ثبت نام در سامانه به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

سامانه پایش دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima یک پلتفرم مهم است که برای نظارت و پایش وضعیت سلامت جسمی و روحی دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه راه‌اندازی شده است. این سامانه با امکاناتی که فراهم می‌کند، به افراد این امکان را می‌دهد تا وضعیت سلامت خود را پایش کرده و در صورت لزوم، اقدامات لازم را انجام دهند.

افراد می‌توانند به نشانی اینترنتی stu.iau.ir/sima مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به سلامت خود را ثبت کنند، سپس سامانه امکان ارزیابی وضعیت سلامت فرد را داراست و در صورت لزوم، اقدامات دقیق‌تری را توصیه یا پیشنهاد می‌دهد. این می‌تواند شامل مشاوره‌های سلامت، راهنمایی‌های پیشگیرانه یا هر گونه پشتیبانی مرتبط با سلامت جسمی و روانی باشد.

برخی از امکانات سامانه پایش دانشگاه آزاد عبارت است از:

 1. ثبت و نظارت بر وضعیت سلامت جسمی و روانی: این سامانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا آزمون‌های مختلفی را برای بررسی وضعیت سلامت جسمی و روانی خود انجام دهند. این آزمون‌ها معمولا دارای سوالاتی درباره وضعیت جسمی، روانی، سبک زندگی و … هستند.
 2. دریافت کارنامه سلامت: بعد از انجام آزمون‌های سلامت، کاربران می‌توانند کارنامه سلامت جسم و روان خود را دریافت کنند که شامل نتایج آزمون‌ها و توصیه‌هایی برای بهبود وضعیت سلامت می‌شود.
 3. ارائه مشاوره و راهنمایی: این سامانه به کاربران امکان مشاوره و راهنمایی در زمینه سلامت را نیز می‌دهد. این مشاوره‌ها ممکن است شامل توصیه‌هایی درباره تغذیه، ورزش، مدیریت استرس و افزایش سلامت روانی باشد.

ورود به سامانه سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

ورود به سامانه سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima، نیازمند دسترسی به نام کاربری و رمز عبور است. برای ورود به سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد، می‌بایست ابتدا در سایت ثبت نام کرده باشید. پس از ثبت نام و تعیین نام کاربری و رمز عبور با استفاده از این اطلاعات می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به سامانه سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

توجه داشته باشید، قبلا نشانی سامانه سلامت دانشگاه آزاد،‌ azadhr.healthehr.ir بود اما در حال حاضر آدرس سایت به نشانی اینترنتی stu.iau.ir/sima تغییر یافته است. لذا لازم است تمامی کاربران برای ورود به سامانه به نشانی stu.iau.ir/sima مراجعه کنند.

در صورت فراموشی رمز عبور، می‌توانید با وارد کردن ایمیل، برای بازیابی گذرواژه اقدام کنید. چنانچه موفق به دریافت رمز عبور سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد نشدید، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس بگیرید.

برای ورود به سایت پایش دانشگاه آزاد، «اینجا» کلیک کنید.

ثبت نام در سامانه پایش دانشگاه آزاد

ثبت نام در سامانه پایش دانشگاه آزاد بسیار ساده بوده و به راحتی می‌توانید در این سایت ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد کافیست به نشانی stu.iau.ir/sima مراجعه کنید و پس از کلیک روی گزینه «ثبت نام» از منوی بالای صفحه، اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

ثبت نام در سامانه پایش دانشگاه آزاد

 • پست الکترونیکی (یک ایمیل معتبر و در دسترس را وارد کنید.)
 • رمز عبور (طول کلمه عبور باید بین ۸ تا ۲۰ کارکتر، ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک، اعداد و یک سمبل باشد.)
 • نام
 • نام خانوادگی
 • کد ملی
 • شماره تلفن همراه
 • انتخاب میزان تحصیلات
 • انتخاب رشته تحصیلی
 • انتخاب استان
 • انتخاب جنسیت

دریافت کارنامه سلامت دانشگاه آزاد از سایت پایش سلامت

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد یک ابزار بسیار کارآمد است که به دانشجویان و کارکنان این دانشگاه اجازه می‌دهد تا از وضعیت سلامت جسم و روح خود آگاهی داشته باشند. برای دریافت کارنامه سلامت دانشگاه آزاد از سایت پایش سلامت، به صورت زیر عمل کنید:

ثبت نام و ورود به سامانه پایش دانشگاه آزاد

برای شروع، ابتدا باید در سایت stu.iau.ir/sima ثبت نام کرده و یک نام کاربری و رمز عبور دریافت کنید. اگر قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید و نام کاربری و رمز عبور خود را تغییر نداده‌اید، می‌توانید با آن وارد سامانه شوید. در غیر این صورت، باید ثبت نام جدید انجام دهید.

شرکت در آزمون‌های سلامت جسمی و روحی

در این سامانه، دو آزمون مجزا برای سلامت جسمی و روانی وجود دارد. هر آزمون دارای سوالات خاصی است که به بررسی وضعیت سلامت شما کمک می‌کند. پس از تکمیل این آزمون‌ها، می‌توانید به نتیجه و کارنامه خود دست پیدا کنید.

دریافت کارنامه سلامت جسم و روح دانشگاه

پس از تکمیل آزمون‌ها، می‌توانید نتیجه آزمون و کارنامه سلامت جسم و روح خود را از سایت سلامت دانشگاه آزاد دریافت کنید. این کارنامه باید به مرکز بهداشت دانشگاه ارسال شود تا پزشک دانشگاه بر اساس آن مراقبت‌های لازم را انجام دهد و در صورت لزوم، معاینات حضوری را هم انجام دهد.

این سامانه ابزاری موثر است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا وضعیت سلامت خود را مدیریت کرده و اقدامات لازم را برای بهبود آن انجام دهند.

جمع بندی

در این مقاله اطلاع کامل و جامعی در رابطه با سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد، ارائه شد. سامانه پایش سلامت این امکان را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند آزمون‌هایی را در زمینه سلامت جسمی و روانی خود انجام داده و کارنامه سلامت جسم و روح خود را دریافت کنند. این کارنامه شامل نتایج آزمون‌ها و توصیه‌هایی برای بهبود وضعیت سلامت است. همچنین، سامانه امکاناتی را برای مشاوره، راهنمایی و در صورت لزوم، معاینات حضوری توسط پزشک دانشگاهی نیز فراهم می‌کند. این سامانه به کاربران این امکان را می‌دهد تا بهبود وضعیت سلامت خود را به صورت آنلاین پیگیری کنند.

اگر سوالی در رابطه با سایت پایش سلامت دانشگاه آزاد دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سامانه پایش دانشگاه آزاد به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت پایش سلامت دانشگاه آزاد

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد چیست؟

سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد azadhr.healthehr.ir یک سامانه آنلاین است که برای نظارت و پایش وضعیت سلامت جسمی و روحی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی شده است.

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سامانه سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima چیست؟

ورود به سامانه سلامت دانشگاه آزاد نیازمند دسترسی به نام کاربری و رمز عبور است. 

ثبت نام در سامانه پایش سلامت چگونه است؟

نحوه ثبت نام در سایت پایش دانشگاه آزاد به صورت کامل در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه پایش سلامت دانشگاه آزاد stu.iau.ir/sima

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی