سامانه همرسان hamresaan.ir

سامانه همرسان hamresaan.ir مشاور گروپ

جهت مشاوره در زمینه سامانه همرسان hamresaan.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هدف از سامانه همرسان hamresaan.ir واسطه‌گری ازدواج و هدایت و معرفی دختران و پسران به یکدیگر در چارچوب فرهنگ بومی و با محوریت خانواده است. بر همین اساس، ستاد ازدواج دانشگاهیان با راه‌اندازه‌ی سامانه‌ همرسان hamresaan.ir گامی مهم را در سامان دادن ازدواج دانشجویان برداشته است.
این ستاد با الهام از آیه‌ی شریفه‌ی «وأنْکحوا الْأیامى‌ منْکمْ و الصّالحین منْ عبادکمْ و إمائکم» و جامه علم پوشاندن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم واسطه‌گری برای ازدواج جوانان و کمک به انتخاب آگاهانه و عالمانه در چارچوب فرهنگ اصیل خانواده‌ی ایرانی- اسلامی کار خود را با راه‌اندازی سامانه‌ی هوشمند همرسان و استفاده از بستر مناسبی که فناوری اطلاعات می‌تواند در اختیار این امر قرار دهد از سال ۱۴۰۰ آغاز نموده است.

سامانه همرسان hamresaan.ir

شرایط استفاده از سامانه همرسان hamresaan.ir به طور کامل در ادامه حضور محترم شما عزیزان آمده است.

 1.  از آنجایی که تمامی مراحل معرفی متقاضیان به یکدیگر از طریق خانواده ها انجام می پذیرد، متقاضی موظف است خانواده خود را در جریان ثبت نام خود و شرایط این طرح قرار دهد .
 2. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده در فرم‌ها، به عهده متقاضی است و در صورت مشخص شدن نادرستی این اطلاعات، همرسان نسبت به تبعات قانونی و شرعی آن مسئولیتی ندارد. هر چند صحت بخشی از اطلاعات افراد معرفی شده، توسط کارشناسان مراکز همرسان احراز می‌شود با این همه بخش وسیع‌تری از اطلاعات صرفاً بر مبنای خود اظهاری متقاضیان استوار است. بنابراین، از همه خانواده‌هایی که به این شیوه به یکدیگر معرفی می‌شوند مؤکداً درخواست می‌شود پیش از رد یا قبول پیشنهاد ازدواج، تحقیقات کافی در مورد طرف مقابل انجام دهند.
 3. سامانه‌ی همرسان و همکاران مراکز در قبال ارائه خدمات به متقاضیان دانشگاهی ازدواج هیچگونه وجهی دریافت نمی‌کنند.
 4. خدمات سامانه‌ همرسان فقط مختص مجردین و در زمینه‌ی ازدواج دائم است و از ارائه خدمات مربوط به ازدواج موقت و تعدد زوجات معذور است.
 5. متقاضی متعهد می‌شود که از شماره تلفن‌ها و نشانی‌هایی که در اختیار دارد سوء استفاده نکرده و شماره تلفن یا نشانی مزبور را در اختیار فرد ثالثی قرار ندهد‌.
 6. در صورت معرفی خانم به متقاضی آقا، در اسرع وقت (حداکثر ظرف 10 روز ) با ایشان و خانواده‌شان ملاقات نموده و پس از ملاقات اول نتیجه را ( هر چه که باشد ) به مرکز مربوطه اطلاع دهند. همچنین خانم نیز موظف است نتیجه ملاقات را به کارشناس مربوطه اطلاع دهد.
 7. توصیه می شود آقایان متقاضی در صورت ملاقات با خانم معرفی شده، چنانچه به هر دلیل صحبت هایشان به نتیجه نرسید، طی تماس تلفنی با خانواده دخترخانم ضمن تشکر از آنان و آرزوی سعادت و خوشبختی برایشان نتیجه را اطلاع دهند.
 8. توصیه می‌شود چنانچه طرفین در جلسه اول یکدیگر را پسندیدند و صحبت ها جدی تر شد و ادامه یافت، حداکثر تا جلسه چهارم یا پنجم، هر دو به اتفاق برای مشاوره هماهنگی لازم را با مرکز همرسان انجام دهند و از نظرات تخصصی مشاوران مرکز استفاده نمایند.
 9. سامانه‌‌ی همرسان با ایجاد بستر ثبت نام و ارجاع متقاضیان به مراکز مربوطه خود، گامی در جهت تسهیل فعالیت‌های کارشناسان واسطه‌گری ازدواج برداشته و در قبال خواسته‌های متقاضیان ازدواج مبنی بر تعجیل و فوریت معرفی ها و تسریع نسبت به حصول نتیجه خود را ملزم نمی‌داند.
 10. متقاضیان آگاهند که سامانه‌ی همرسان صرفاً بستری جهت به اشتراک گذاری اطلاعات واسطین فراهم آورده و هیچگونه تعهدی مبنی بر معرفی فرد مناسب به متقاضی ندارد .

ثبت نام در سامانه همرسان

برای ورود به حساب کاربری و ثبت نام در سامانه همرسان hamresaan ابتدا می بایست اطلاعات کاربری خود را مطابق تصویر زیر وارد نمائید :

شما عزیزان می توانید با وارد کردن تلفن همراه، نام کاربری و یا به وسیله کد ملی ثبت نام در سامانه همرسان خود را تکمیل کنید. در صورت فراموشی رمز عبور سامانه همرسان می توانید از بخش بازنشانی رمز عبور سامانه همرسان پس از وارد نمودن شماره همراه خود اقدام نمایید.

در صورت بروز هرگونه اشكال يا خطا، با شماره تلفن پشتیبانی سامانه همرسان تماس حاصل فرمائيد.

ثبت نام در سامانه همرسان

سامانه ثبت نام ازدواج ویژه دانشجویان همرسان

اصول حاکم بر سامانه همرسان

اصول مهم حاکم بر سامانه همرسان عبارتند از 5 موردی که در ادامه ملاحظه می فرمایید:

 1. محوریت خانواده‌ و اطلاع آن‌ها از جریان کار؛
 2. استفاده از راهنمایی و مشورت متخصصین؛
 3. حفظ حریم اشخاص و جوانان؛
 4. امنیت اطلاعات و بالا بودن ضریب اعتماد و اطمینان؛
 5. غیر انتفاعی و رایگان بودن؛

مزایای سامانه همرسان

ازجمله مزایای راه اندازی سامانه همرسان می توان به 7 مورد ذیل اشاره نمود:

 1. ایجاد بانک اختصاصی برای هر یک از مراکز دانشگاهی در سطح استان و شهرستان؛
 2. افزایش احتمال انتخاب شدن یا انتخاب کردن آگاهانه برای دختران و پسران دانشجو؛
 3. امکان دسترسی به اطلاعات سایر مراکز و همکاری با یکدیگر؛
 4. سهولت در به روزرسانی و بایگانی کردن اطلاعات و امکان مراجعه دائمی به اطلاعات؛
 5. افزایش سرعت و دقت در یافتن موارد مناسب؛
 6. در دسترس بودن آنلاین سامانه در هر مکان و زمان برای کارشناس؛
 7. استفاده از خدمات مشاوره‌ای، آموزشی و مهارت‌افزایی سامانه.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سامانه همرسان روی لینک زیر کلیک کنید.

https://hamresaan.ir

راهنمای تصویری سامانه همرسان hamresaan


ما در این مقاله مشاور گروپ به معرفی سامانه همرسان hamresaan.ir پرداختیم و امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. اگر شما هم جزو علاقه مندان به استفاده از سامانه همرسان hamresaan هستید و درباره نحوه کار با این سامانه سوال دارید می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

5/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه همرسان hamresaan.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی