profile.medu.ir

profile.medu.ir | سامانه نقل و انتقال فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه profile.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نشانی اینترنتی سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان ، profile.medu.ir می باشد. همکاران فرهنگی به منظور ثبت درخواست خود مبتی بر نقل و انتقال ، باید به سایت profile.medu.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت نمایند. ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقال فرهنگیان سبب شده درخواست داوطلبان به راحتی و با سرعت بیشتری ثبت شود و مورد بررسی قرار گیرد. در ادامه راهنمای ورود به سامانه نقل و انتقال فرهنگیان ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان profile.medu.ir ، در سال 1389 به سفارش اداره کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش باز نویسی و برای استفاده جهت مدیریت فرآیند نقل و انتقالات پرسنل آموزش و پرورش (فرهنگیان) طراحی شده است. با طراحی این سامانه، اداره کل آموزش و پرورش هر استان، به راحتی می تواند درخواست نقل و انتقال پرسنل خود را مورد بررسی قرار دهد. پرسنل نیز به راحتی و به صورت اینترنتی (غیر حضوری) می توانند درخواست خود را ثبت و پیگیری نمایند.

لازم به ذکر است، سامانه نقل و انتقال فرهنگیان ( profile.medu.ir ) ، با توجه به بازه های زمانی مشخص فرآیند نقل و انتقال (معمولا بین اردیبهشت تا مهرماه) هر سال فعال است.

profile medu ir

سایت نقل و انتقال فرهنگیان profile.medu.ir دارای امکانات گوناگونی از جمله، امکان ثبت درخواست نقل و انتقالی، مدیریت نیاز و مازاد نیروها و مدیریت درخواست های انتقال پرسنل و پیگیری درخواست ها به صورت اینترنتی می باشد. از امکانات سامانه نقل و انتقال فرهنگیان profile.medu.ir می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت سیستم

پنل مدیرت سیستم مخصوص مسئولین استان و منطقه می باشد. از امکانات این بخش در سامانه profile.medu.ir می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنظیم رشته ها و دوره ها در هریک از استانها براساس جنسیت
 • تنظیم رشته ها و میزان نیاز در هر منطقه
 • تنظیم زمان نام نویسی، بررسی و اعلام نتایج درخواست ها
 • تنظیم فرم های درخواست
 • مدیریت کاربران و ...

پنل آنلاین متقاضیان

فرهنگیانی که قصد نقل و انتقالی را دارند، باید به قسمت "پنل آنلاین متقاضیان" در سامانه profile.medu.ir مراجعه نمایند. از امکانات این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیگیری وضعیت پرونده
 • مشاهده نتیجه درخواست
 • بارگذاری مدارک و مستندات
 • تعیین اولویت ها جهت انتقال
 • نام نویسی با استفاده از کد یکبار مصرف

خدمات جانبی شرکت

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان profile.medu.ir ، تنها به فرهنگیان اختصاص ندارد و به اداراتی که خدماتی را در جهت پیشبرد امور مربوط به نقل و انتقال فرهنگیان ارائه می دهند نیز خدماتی را ارائه می دهد.

profile.medu.ir نقل و انتقالات فرهنگیان

سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان به آدرس profile.medu.ir در سال 89 طراحی شده است. همکاران فرهنگی، برای ثبت درخواست خود مبنی بر نقل و انتقال، باید در بازه های زمانی تعیین شده به سایت profile.medu.ir مراجعه نمایند و درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

لازم است بدانید، سامانه نقل و انتقال فرهنگیان در خود مجهز به یک سیستم فرم ساز پیشرفته بوده که به کمک آن شیوه نامه های مختلف و فرم های امتیازبندی نقل و انتقالات فرهنگیان برنامه ریزی می شود. از جمله دیگر ویژگی های بارز این سیستم ( profile.medu.ir)، توانایی پردازش درخواست های متقاضیان با توجه به نیاز و مازاد نیرو ها در مناطق و استان های مختلف است.

ورود به سایت نقل و انتقالات فرهنگیان

در ادامه راهنمای ورود به سایت profile.medu.ir ، سامانه نقل و انتقال فرهنگیان و ثبت درخواست ارائه داده شده است. فرهنگیان به منظور ثبت درخواست نقل و انتقالی ، باید به نشانی profile.medu.ir مراجعه نمایند. نحوه ورود به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان به صورت مرحله به مرحله به صورت زیر است:

✅ برای ورود به سامانه نقل و انتقال فرهنگیان به نشانی اینترنتی : profile.medu.ir مراجعه کنید.

✅ از منوی بالای صفحه، گزینه "سامانه های استانی" را انتخاب کنید.

✅ استان مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی گزینه "ورود به سیستم" کلیک کنید.

✅ گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. (ثبت و ویرایش تقاضا / رویت فرم تقاضا / رویت نتایج)

راهنمای تصویری ورود به سایت نقل و انتقالات فرهنگیان

به منظور آشنایی بیشتر کاربران، راهنمای تصویری ورود به profile.medu.ir ، سامانه نقل و انتقال فرهنگیان در این مقاله ارائه داده شده است. در صورت بروز هرگونه مشکل برای ورود به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه دریافت نمایید.

این سامانه کلیه بخش های مربوط به نقل و انتقالات از شروع درخواست توسط فرهنگیان متقاضی تا پردازش درخواست ها باتوجه به شرایط نیاز و مازاد هر منطقه و هر استان و اعلام نتایج به صورت آنلاین را تحت پوشش قرار می دهد.

راهنمای تصویری ورود به سامانه نقل و انتقال فرهنگیان profile.medu.ir

 • مراجعه به سایت نقل و انتقالات فرهنگیان به نشانی profile.medu.ir
 • انتخاب گزینه "سامانه های استانی" از منوی بالای صفحه

راهنمای تصویری ورود به profile.medu.ir

 • در صفحه بازشده، سامانه های مربوط به هریک از استانها به تفکیک قرار داده شده است. استان موردنظر خود را انتخاب نموده و بر روی گزینه "ورود به سیستم" کلیک کنید.

راهنمای تصویری ورود به profile.medu.ir

 • انتخاب گزینه موردنظر :

*ثبت و ویرایش تقاضا

*رویت فرم تقاضا

*رویت نتایج

راهنمای تصویری ورود به profile.medu.ir

ثبت و ویرایش تقاضا در سامانه profile.medu.ir

کاربران برای ثبت و ویرایش درخواست در سامانه profile.medu.ir ، باید به این بخش مراجعه نمایند. توجه داشته باشید، تا زمانی که درخواست شما توسط مسئولین مورد بررسی قرار نگرفته باشد و مهلت زمانی برای ارسال فرم های تقاضا به پایان نرسیده باشد، می توانید درخواست خود را از این قسمت ویرایش نمایید.

در صورتی که زمان ثبت ارسال فرم به پایان رسیده باشد یا درخواست شما توسط مسئولین مورد بررسی قرار گرفته باشد، به صورت اتوماتیک اجازه ورود به این بخش را در سامانه profile.medu.ir نخواهید داشت.

رویت فرم تقاضا در سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان

برای مشاهده فرم تقاضا و پیگیری روند درخواست،می توانید به بخش "رویت فرم تقاضا" مراجعه نمایید. در صورتیکه مسئولین بریا شما پیغام یا اطلاعیه ای ارسال کرده باشند، می توانید با مراجعه به این بخش، پیام را مشاهده نمایید.

رویت نتایج در سامانه نقل و انتقال فرهنگیان

زمانیکه نتایج اعلام شود، بخش "رویت نتایج" در سامانه profile.medu.ir فعال می شود و با مراجعه به این قسمت، می توانید نتیجه درخواست خود را مشاهده نمایید.

شرایط تبدیل انتقال موقت فرهنگیان به انتقال دائم

متقاضیان انتقال باید در سال تحصیلی 1400-1399 به‌صورت موقت انتقال شده باشند. ؛ واجدین شرایط برای ثبت‌نام درخواست خود در سامانه نقل و انتقالات، تا 22 فروردین‌ماه مهلت‌دارند.

متعهدین خدمت مجاز به ثبت درخواست انتقال موقت به دائم نیستند و در صورت ثبت، با درخواست آن‌ها مخالفت شده و حق شرکت در نقل‌وانتقال سال تحصیلی 1401-1400 از آن ها سلب خواهد شد. انتقال به کلان‌شهرهای اصفهان، اهواز، تبریز، تهران، شیراز، قم، کرج و مشهد ممنوع بوده و افراد انتقال‌یافته به این شهرها نباید درخواست موردنظر را ثبت کنند.


آن دسته از افرادی که استخدام آموزش و پرورش می باشند و در سازمان های زیر نظر وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کنند، چنانچه کارت شناسایی ندارند یا کارت شناسایی آنها منقضی و یا مفقود شده است، جهت دریافت کارت شناسایی فرهنگیان، باید به سامانه ثبت نام کارت شناسایی فرهنگیان به نشانی اینترنتی card.medu.ir  مراجعه نمایند و درخواست خود را برای دریافت کارت ثبت نمایند.

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقا سطح علمی و دانش معلمان و کادر آموزشی مدارس ، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را برگزار می کند و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، از جمله حداقل سابقه خدمت 5 ساله، می بایست در زمان مقرر، به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند و  سپس در آزمون شرکت نمایند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که فرد متقاضی بر اساس رشته شغلی می تواند در این دوره ها ثبت نام کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای به سامانه نقل و انتقال فرهنگیان به نشانی profile.medu.ir می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان

آدرس سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان چیست؟

فرهنگیان برای ثبت درخواست نقل و انتقالی باید به نشانی enteghalat.com مراجعه نمایند.

نحوه ورود به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان چگونه است؟

راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت درخواست در این مقاله ارائه داده شده است.

امکانات سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان چیست؟

امکانات و خدمات سامانه در این مقاله بیان شده است.

جهت مشاوره در زمینه profile.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ناصر

  چرا سامانه انتقالات فرهنگیان همش خرابه

  پاسخ
 2. فرامرز

  سامانه همش خرابه چرا کسی پاسخگو نیست

  پاسخ
 3. فریبا

  سلام . نمیشه رفت تو سامانه

  پاسخ
  1. user2

   سلام سامانه نقل و انتقال فرهنگیان ( profile.medu.ir ) ، با توجه به بازه های زمانی مشخص فرآیند نقل و انتقال هر سال فعال است.

   پاسخ
 4. حسین کارآمد

  با سلام
  متاسفانه فرصت نقل و انتقال اضظراری فرهنگیان تمام شده و سامانه همچنان با مشکل مواجه است و موفق نشدیم درخواست خود را ثبت کنیم. هیچ کس هم پاسخ نیست. جالب است که شماره تلفن که اعلام شده است، به هیچ وجه جواب نمی دهد. این چه جور رسیدگی به درخواست های اضطراری است. لطفا کنید مشکل سامانه را حل کنید و وقت را تمدید کنید تا بتوانیم درخواست خود را ثبت نماییم. این حق الناس است و خدا از این حق نمی گذره.

  پاسخ
 5. حسین کارآمد

  با سلام
  متاسفانه فرصت نقل و انتقال اضظراری فرهنگیان تمام شده و سامانه همچنان با مشکل مواجه است و موفق نشدیم درخواست خود را ثبت کنیم. هیچ کس هم پاسخگو نیست. جالب است که شماره تلفن که برای رسیدگی اعتراضات اعلام شده است، به هیچ وجه جواب نمی دهد. این چه جور رسیدگی به درخواست های اضطراری است. لطفا کنید مشکل سامانه را حل کنید و وقت را تمدید کنید تا بتوانیم درخواست خود را ثبت نماییم. این حق الناس است و خدا از این حق نمی گذره. اگر به این مشکل رسیدگی نشود، مطمئن باشید که از مجاری قانونی پی گیری خواهیم کرد و کوتاه نخواهیم آمد.

  پاسخ
 6. الف‌ .م

  سلام وقت بخیر.
  شماره پشتیبانی سامانه فرهنگیان profile.medu.ir چی هست؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.