ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کار با سامانه‌های الکترونیکی برای برخی افراد سخت است. ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir یکی ار مباحث بسیار مهم و اساسی می‌باشد که در اغلب موارد ذهن کاربران را درگیر کرده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع سامانه سازمان تامین اجتماعی بپردازد. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

با پیشرفت جوامع و تغییر شکل خواسته‌‌ بشر از ارگان‌های دولتی و خصوصی، سامانه‌ها ایجاد شدند تا به نیاز مشخص کاربران پاسخ دهند. هر شرکت و یا مجموعه برای ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین، سامانه‌ای راه اندازی کرده تا از وقت و انرژی افراد صرفه جویی شود. سازمان تامین اجتماعی نیز همانند سایر ارگان‌ها به منظور تسهیل و تسریع در کارهای اداری از سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir رونمایی کرده است.

سامانه الکترونیکی تامین اجتماعی با ارائه خدمات آنلاین که شامل بیمه دانشجویی، کمک هزینه بارداری، بیمه بیکاری، جمع آوری سوابق، تسهیلات قانونی، مستمری از کار افتادگان، مستمری بازنشستگان و خدمات سلامت بیمه شدگان می‌شود؛ به کارهای اداری سر و سامان بخشیده است.

همچنین سازمان تامین اجتماعی، با به وجود آوردن سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir امور مربوط به بخش درمانی را پوشش می‌دهد. بنابراین سامانه تامین اجتماعی با دریافت نسخه الکترونیکی بیمار و انتقال آن به داروخانه و یا آزمایشگاه، علاوه بر سلامت انسان به حفظ محیط زیست کمک قابل توجهی خواهد کرد. به این ترتیب تمامی مراکزی که با تامین اجتماعی قرارداد دارند، پزشکان و نیز بیمار بایستی در سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی، حساب کاربری داشته باشند تا بتوانند از خدمات غیر حضوری این مجموعه ارزشمند بهره‌مند شوند.

نحوه ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

در بندهای پیشین به این موضوع اشاره کردیم که درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها، پزشکان و بیماران برای استفاده از امکانات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی به نشانی اینترنتی ep.tamin.ir، بایستی در سامانه ثبت نسخ تامین اجتماعی عضو شوند. شرط اصلی بهره‌مندی از خدمات درمانی و غیر درمانی سازمان تامین اجتماعی، همانطور که گفتیم ثبت نام و عقد قرارداد است. بنابراین در ادامه مطلب قصد داریم به مراحل پس ازعضویت؛ یعنی نحوه ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir بپردازیم:

  • در گام اول آدرس اینترنتی سامانه تامین اجتماعی به نشانی ep.tamin.ir را در مرورگر گوگل جستجو نمایید.سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی
  • در صورت ثبت نام پر سامانه نسخه نویسی الکترونیکی تامین اجتماعی، گزینه ورود را انتخاب کنید.سرویس‌های الکترونیکی تامین اجتماعی
  • نام کاربری یا همان کد ملی و گذر واژه خود را در جایگاه مربوطه وارد نمایید و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.

سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی-ورود به سامانه

پس از ورود به سامانه از لیست محل استقرار، نام درمانگاه مورد نظر را انتخاب نمایید و بعد از آن طبق مواردی مثل لیست پزشکان، ثبت نسخه و غیره، فرم درمانی خود را تکمیل کنید. در ضمن، ضروری است برای مشاهده سوابق بیمه به سایت eservices.tamin.ir مراجعه نمایید.

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده نسخه الکترونیکی توسط بیمار ep.tamin.ir

معمولا افراد پس از مراجعه به پزشک و درمانگاهی که با سازمان تامین اجتماعی قرارداد درمانی دارند، می‌توانند برای مشاهده نسخه الکترونیکی توسط بیمار ep.tamin.ir در سامانه تامین اجتماعی اقدام نمایند. مجموعه مشاور گروپ برای درک بهتر این مطلب، مراحل دریافت نسخه الکترونیکی را آورده  است:

  • ابتدا آدرس اینترنتی سامانه تامین اجتماعی به نشانی ep.tamin.ir را در مرورگر گوگل جستجو نمایید.سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی
  • در صورت ثبت نام پر سامانه نسخه نویسی الکترونیکی تامین اجتماعی، گزینه ورود را انتخاب کنید.سرویس‌های الکترونیکی تامین اجتماعی
  • سپس نام کاربری یا همان کد ملی و گذر واژه خود را در جایگاه مربوطه وارد نمایید و بر روی گزینه “ورود” کلیک کنید.سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی-ورود به سامانه
  • گزینه بیمه شدگان را انتخاب کرده و بر روی آخرین مورد”خدمات سلامت الکترونیک” و “نسخ الکترونیک من” ضربه بزنید.بیمه شدگان-ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir
  • در مرحله آخر و در صورتی که پزشک به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی وارد شده باشد، کاربر می‌تواند نسخه درمانی خود را مشاهده و به صورت پرینت شده دریافت کند.

امکانات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

همانطور که گفتیم، افرادی که با تامین اجتماعی قرارداد دارند، بایستی از نحوه ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir مطلع باشند تا زمانی که دچار کسالت می‌شوند به مشکل برنخورند. زیرا استفاده از کلیه خدمات سامانه تامین اجتماعی تنها با ثبت نام و ورود به پنل کاربری، ممکن است. امکانات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir به شرح زیر می‌باشد:

خدمات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی
مشاهده نسخه الکترونیکی
تجویز دارو توسط پزشک
تجویز نسخه الکترونیکی توسط پزشک
ویزیت بیمار توسط پزشک
مشخص کردن آزمایشگاه توسط پزشک
و امکانات درمانی دیگر

امکانات کلیه سامانه‌های الکترونیکی تامین اجتماعی به شرح زیر می‌باشد:

خدمات سامانه الکترونیکی تامین اجتماعی
بیمه زنان خانه دار و دختران معاینات بدو استخدام
کمک هزینه ازدواج مستمری بازنشستگان
بیمه بیکاری مستمری بازماندگان
جمع آوری سوابق مزایای جنبی مستمری بگیران
غرامت دستمزد ایام بیماری مقررات جریمه دیر کرد یا عدم ارسال لیست
حوادث ناشی از کار اروتز و پروتز
موارد مشمول کسر حق بیمه کمک هزینه بارداری
کارگاه‌های تازه تاسیس و مواردی دیگر

در این مقاله به موضوع ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613

ثبت نسخه الکترونیک تامین اجتماعی

برای ثبت نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ابتدا وارد سامانه ep.tamin.ir شوید و بعد از انتخاب گزینه ثبت نسخه الکترونیک اقدام به ثبت آن نمایید.

سوالات متداول ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

✔️آیا مشاهده نسخه الکترونیک با کد رهگیری امکان پذیر است؟

در حال حاضر خیر. مشاهده نسخه الکترونیک با کد ملی و گذر واژه صورت می‌گیرد.

✔️سایت ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی چیست؟

سایت ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی آدرس اینترنتی ep.tamin.ir است.

✔️برای ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی چه مواردی لازم است؟

برای ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir، داشتن کد ملی و گذر واژه الزامی می‌باشد.

✔️خدمات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی  چیست؟

خدمات سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی مشاهده نسخه الکترونیکی توسط بیمار و موارد دیگری است که در متن مقاله به آن پرداختیم.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی ep.tamin.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی