سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ ای khedmat.tvu.ac.ir، یک پلتفرم آنلاین است که به دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای این امکان را می‌دهد تا به صورت الکترونیکی امور مختلف مربوط به آموزش، اداری و سایر خدمات دانشگاهی را مدیریت و پیگیری کنند. این سامانه در زمان شیوع ویروس کرونا راه‌اندازی شده است تا از مراجعه حضوری به دانشگاه و ایجاد ازدحام جلوگیری کند و به دانشجویان و کارکنان این امکان را بدهد تا از طریق اینترنت و از راه دور به خدمات دانشگاه دسترسی داشته باشند. این سامانه با فراهم کردن یک بستر آنلاین، امکان ارسال درخواست‌ها، پیگیری موارد آموزشی، مالی، اداری و سایر خدمات را فراهم می‌کند تا به راحتی و با سرعت بالا امور خود را انجام دهند.

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ ای khedmat.tvu.ac.ir به منظور ارائه خدمات الکترونیکی جدید و انجام امور آموزشی و اداری به دانشجویان این دانشگاه در زمان شیوع بیماری کرونا و با هدف جلوگیری از ایجاد ازدحام در واحدهای دانشگاهی فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شده است.

این سامانه به دانشجویان این امکان را می‌دهد که با انجام مراحل ثبت نام در این سامانه به صورت آنلاین و ورود به پرتال کاربری، به خدمات و امور مختلف دانشگاهی به صورت غیرحضوری دسترسی پیدا کنند.

اگر دانشجویان قبلا در سایت دانشگاه فنی و حرفه‌ای حساب کاربری داشته باشند، نیازی به ثبت نام مجدد در سامانه میز خدمت ندارند و می‌توانند با استفاده از همان رمز و نام کاربری وارد این سامانه شوند.

بطور کلی، سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان یک واسطه میان دانشجویان و کارکنان اداری و آموزشی این دانشگاه عمل می‌کند و این امکان را فراهم می‌کند تا امور مختلف اداری و آموزشی را به صورت الکترونیکی و آنلاین مدیریت کرده و پیگیری کنند.

ورود به سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

کاربران برای ورود به سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای باید به نام کاربری و رمز عبور دسترسی داشته باشند. برای ورود به سایت و استفاده از امکانات آن لازم است در سامانه ثبت نام کرده و اطلاعات حساب کاربری که شامل نام کاربری و رمز عبور است را دریافت کرده باشید.

ورود به سامانه میز خدمت فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

در صورت فراموش رمز عبور یا بروز مشکل هنگام ورود به سامانه، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

برای ورود به سایت دانشگاه فنی و حرفه ای، «اینجا» کلیک کنید.

ثبت نام در سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای

کاربران برای ورود به سامانه و استفاده از امکانات آن باید به نام کاربری و رمز عبور دسترسی داشته باشند. دسترسی به این اطلاعات مستلزم ثبت نام در سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای است.

پس از ثبت نام در سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای می‌توانید به راحتی از طریق ارسال تیکت در قسمت میز خدمت، درخواست خود را به دانشگاه ارائه دهید. لازم به ذکر است که تمامی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای در سراسر کشور، می‌توانند از میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای استفاده کنند.

برای ثبت نام در سایت کافیست اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید:

ثبت نام در سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای

 • انتخاب نام کاربری (باید حداقل ۵ کارکتر و شامل حروف یا اعداد باشد.)
 • انتخاب رمز عبور (یک کلمه عبور ایمن و مشخص وارد کنید.)
 • تکرار رمز عبور
 • نام نمایشی (نامی که می‌خواهید در سایت نمایش داده شود.)
 • آدرس ایمیل (یک آدرس ایمیل معتبر و در دسترس را وارد کنید.)
 • درج کد ملی
 • شماره دانشجویی (همکاران عدد صفر را وارد کنند.)
 • نام
 • نام خانوادگی
 • شماره تلفن

امکانات سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ای امکانات متنوعی را برای دانشجویان و کارکنان ارائه می‌دهد تا به صورت آنلاین و الکترونیکی امور مختلف را مدیریت کنند. بعضی از امکانات سامانه میز خدمات دانشگاه فنی و حرفه ای شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. ثبت و پیگیری درخواست‌ها در سامانه میز خدمت فنی و حرفه ای: دانشجویان می‌توانند درخواست‌های مختلف مانند مشاوره‌های آموزشی، امور اداری، درخواست‌های مالی و سایر خدمات را ثبت کرده و پیگیری کنند.

 2. ارسال تیکت یا درخواست در سامانه میز خدمت: دانشجویان از طریق ارسال تیکت‌ها می‌توانند سوالات خود را مطرح کرده و برای درخواست‌های خود پاسخ دریافت کنند.

 3. ارسال فایل و پیوست: امکان ارسال فایل‌های مختلف مانند اسناد، عکس یا فایل‌های مرتبط با درخواست‌ها برای بررسی بیشتر فراهم است.

 4. مشاهده و پیگیری پاسخ‌ها: دانشجوان می‌توانند پاسخ‌های مربوط به درخواست‌هایشان را در سامانه مشاهده کرده و پیگیری کنند.

 5. دسترسی به اطلاعات آموزشی و اداری: امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به برنامه‌های درسی، کلاس‌ها، اطلاعیه‌ها، صورتحساب و سایر اطلاعات آموزشی و اداری دانشگاهی.

این امکانات به دانشجوان و کارکنان این امکان را می‌دهد تا به صورت آسان و سریع‌تر امور خود را مدیریت و پیگیری کنند و نیازهای آموزشی و اداری خود را برطرف سازند.

راهنمای ثبت درخواست در میز خدمت فنی و حرفه ای

بیشتر بخوانید: پورتال فنی و حرفه ای

ثبت تیکت در سامانه میز خدمت فنی و حرفه ای

پس از انجام فرایند ثبت نام، برای ثبت تیکت در سامانه میز خدمت فنی و حرفه ای به صورت زیر عمل کنید:

 • روی گزینه «ثبت تیکت جدید» کلیک کنید

ثبت تیکت در سامانه میز خدمت فنی و حرفه ای

 • اطلاعات خواسته شده (مشخصات کامل، ایمیل، موضوع و پیام) را درج کرده و روی گزینه ارسال کلیک کنید.

ثبت تیکت در سامانه میز خدمت

نحوه ثبت تیکت در سامانه میز خدمت فنی حرفه ای

جمع بندی

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ ای، به عنوان یک پلتفرم آنلاین، با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به دانشجویان و کارکنان دانشگاه در زمینه‌های مختلف آموزشی و اداری راه‌اندازی شده است. این سامانه برای دانشجوان و کارکنان امکان ارسال درخواست‌ها و پیگیری مواردی از قبیل مشاوره‌های آموزشی، امور مالی، مشاهده اطلاعات آموزشی و اداری، ارسال تیکت‌ها و پیوست فایل‌های مرتبط را فراهم می‌کند.

دانشجویان با ورود به پرتال کاربری خود، می‌توانند درخواست‌ها و سوالات خود را ثبت کرده، پیگیری کنند و پاسخ‌های مرتبط با درخواست‌هایشان را دریافت کنند.

با استفاده از این سامانه، دانشجوان و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای سراسر کشور قادرند امور خود را به صورت آنلاین و از راه دور مدیریت کرده و نیازهایشان را برطرف کنند.

اگر سوالی در رابطه با سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه‌ ای khedmat.tvu.ac.ir به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت میز خدمت فنی و حرفه ای

سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir چیست؟

این سایت یک پلتفرم آنلاین است که به دانشجویان و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای این امکان را می‌دهد تا به صورت الکترونیکی امور مختلف مربوط به آموزش، اداری و سایر خدمات دانشگاهی را مدیریت و پیگیری کنند.

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به سایت میز خدمت فنی حرفه ای چیست؟

کاربران برای ورود به سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای باید به نام کاربری و رمز عبور دسترسی داشته باشند.

امکانات سایت میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای چیست؟

دانشجویان با ورود به پرتال کاربری خود، می‌توانند درخواست‌ها و سوالات خود را ثبت کرده، پیگیری کنند و پاسخ‌های مرتبط با درخواست‌هایشان را دریافت کنند.

 
امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه سامانه میز خدمت دانشگاه فنی و حرفه ای khedmat.tvu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی