سامانه مدیریت دانش فرهنگیان

سامانه مدیریت دانش فرهنگیان - مشاورگروپ

جهت مشاوره در زمینه سامانه مدیریت دانش فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه مدیریت دانش فرهنگیان به آدرس اینترنتی danesh.medu.ir از سری سامانه هایی است که توسط سازمان آموزش و پرورش راه اندازی شده است . در این مقاله به بررسی و معرفی سایت مدیریت دانش فرهنگیان خواهیم پرداخت. شما عزیزان در صورتی که هر گونه سوالی درباره سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh medu ir دارید و می توانید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

danesh.medu.ir

danesh.medu.ir آدرس اینترنتی سامانه مدیریت دانش فرهنگیان است که با استفاده از آن می توانید به این سامانه وارد شوید. ورود به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، نیازمند در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور است که در بخش بعدی مقاله آن را بررسی کرده ایم.

سازمان آزموش و پرورش به عنوان بزرگ ترین ارگان اجرایی کشور، سامانه ها و بستر های الکترونیکی بسیاری برای ارائه انواع خدمات به زیر مجموعه های خود، طراحی و راه اندازی کرده است که از میان آنها می توان به سامانه مدیریت فرهنگیان danesh.medu.ir، اشاره کرد.

ثبت نام سامانه مدیریت دانش فرهنگیان

سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، از سری سامانه هایی است که توسط وزارت آموزش و پرورش برای خدمت رسانی طراحی و راه اندازی شده است. هدف این سامانه به اشتراک گذاری تجارب و ایده‌ها بین فرهنگیان دوره ابتدایی ایجاد شده است.

سایت مدیریت دانش فرهنگیان، سایت بارگذاری مستندات مربوط به مدیریت دانش می باشد که توسط وزارت آموزش و پرورش برای ثبت تجربه های فرهنگیان کل کشور طراحی شده است.

 

مشاورگروپ

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب، حتی ایام تعطیل

9099071613

پاسخگوی سوالات شما، هستیم.

ورود به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh.medu.ir

همانطور که اشاره کردیم برای اینکه بتوانید به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان وارد شوید، لازم است تا از رمز عبور و نام کاربری خود استفاده نمایید. برای مشاهده راهنمای تصویری ورود به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، در ادامه همراه ما باشید.

ابتدا با استفاده از آدرس اینترنتی danesh.medu.ir وارد صفحه ی ورود سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh.medu.ir شوید. صفحه ی نمایش داده شده به شما مانند تصویر زیر خواهد بود. مطابق تصویر زیر نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت های مشخص شده، وارد کرده و در انتها روی ورود کلیک کنید.

به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان مشاورگروپ


فراموشی رمز عبور سامانه مدیریت دانش فرهنگیان

ممکن است برای ورود به سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کرده و یا در دسترس نداشته باشید. خوشبختانه این موضوع برای کاربران سامانه پیش بینی شده و قسمتی در سایت طراحی شده است تا در صورت فراموشی رمز عبور سامانه خمدریریت دانش فرهنگیان، بتوانید با استفاده از آن نام کاربری و رمز عبور خود را بازیابی کنید.

برای بازیابی رمز عبور سامانه مدیریت دانش فرهنگیان لازم است تا مطابق تصویر زیر روی گزینه رمز عبور خود را فراموش  کرده ام ، در صفحه ی ورود سایت مدیریت دانش فرهنگیان، کلیک کنید.

رمز عبور سامانه مدیریت دانش فرهنگیان مشاور گروپ

با انجام این کار به صفحه ی جدیدی برای بازیابی رمز عبور خود در سایت مدیریت دانش فرهنگیان، خواهید شد.

بیشتر بخوانید: سامانه هوشمند معلم

نحوه ثبت نام سامانه مدیریت دانش وزارت آموزش و پرورش

در مقاله چندین بار گفتیم که برای ورود به سایت مدیریت دانش فرهنگیان، لازم است تا نام کاربری و رمز عبور داشته باشید و شیوه ی بازیابی رمز عبور را در صورتی که آن را فراموش کرده باشید هم، در اختیارتان گذاشتیم.

اما ممکن است عده ا یی تا به حال به سامانه مدیرت دانش فرهنگیان، وارد نشده باشند و در نتیجه حساب کاربری در این سامانه نداشته باشند. این دسته از عزیزان لازم است تا نسبت به ثبت نام  سامانه مدیریت دانش فرهنگیان اقدام نمایند و در واقع حساب کاربری خود را در آن بسازند تا نام کاربری و رمز عبور را در اختیار داشته باشند.

 • برای ثبت نام سامانه مدیریت دانش وزارت آموزش و پرورش danesh.medu.ir، پس از وارد شدن به آدرس اینترنتی danesh.medu.ir لازم است مطابق تصویر زیر روی گزینه عضویت جدید کلیک کنید تا به صفحه ی ثبت نام سایت مدریت دانش فرهنگیان، هدایت شوید.

ثبت نام سامانه مدیریت دانش وزارت آموزش و پرورش

 • وارد صفحه ی جدیدی خواهید شد که در آن می بایست فرم تعهد کاربران نرم‌افزار مدیریت دانش را مطالعه کرده و مطابق تصویر روز گزینه های مشخص شده کلیک نمایید.

ثبت نام سامانه مدیریت دانش وزارت آموزش و پرورش

 • در مرحله ی بعدی باید اطلاعات اولیه ی شناسایی خود را شامل مواردی که در تصور مشخص شده است، در فیلد های مربوطه نوشته و به همین ترتیب تا انتها مراحل ثبت نام سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh.medu.ir، را طی نمایید.

ثبت نام سامانه مدیریت دانش وزارت آموزش و پرورش

ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم مهم ترین اطلاعات لازم پیرامون سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh.medu.ir را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

اگر همچنان سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده و نیازمند دریافت راهنمایی بیشتر و متناسب با شرایط اختصاصی خود هستید، می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سایت مدیریت دانش فرهنگیان danesh.medu.ir

✔️ سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، چیست؟

سامانه مدیریت دانش فرهنگیان danesh medu ir، از سری سامانه هایی است که توسط وزارت آموزش و پرورش برای خدمت رسانی طراحی و راه اندازی شده است. هدف این سامانه به اشتراک گذاری تجارب و ایده‌ها بین فرهنگیان دوره ابتدایی ایجاد شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله را مطالعه نمایید.

✔️ آدرس اینترنتی سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، چیست؟

danesh.medu.ir آدرس اینترنتی سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، می باشد.

✔️ در صورت فراموشی رمز عبور سامانه مدیریت دانش فرهنگیان، چه اقدامی انجام دهم؟

راهنمای تصویری بازیابی رمز عبور سایت مدیریت دانش فرهنگیان در مقاله برای شما عزیزان قرار داده شده است. می توانید مطالعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه مدیریت دانش فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. روزان

  سلام
  چرا سامانه دانش همیشه مشکل دارد وهیچ وقت فعال نیست و باز نمیشود.
  خواهشمند است سامانه هایی که معرفی میشود حداقل مراحل تست را گذرانده باشه که وقت همکار هدر نرود.

  پاسخ
 2. لیلا

  پیشنهاد میشود برای دانش آموزان متوسطه دوم در هر درس، کار و فعالیت پژوهشی بااختصاص سه نمره در نظر گرفته شود. تا بدین وسیله دانش آموزان بنابر انجام وظیفه به فعالیت پژوهشی و تحقیقی وادار شوند. امید که به فراهم آمدن بستر تفکر و تعمق و جست و جوگری درآینده آنها، کمک شود. عملی کردن این روند برای دانش آموزان، زمینه ساز گام برداشتن آنها در میدان کاوشگری و تحقیق در حال و در آینده، خواهدبود.

  پاسخ
 3. لیلا

  پیشنهاد میشود برای دانش آموزان متوسطه دوم در هر درس، کار وفعالیت پژوهشی بااختصاص 3نمره در نظر گرفته شود. تابدین وسیله دانش آموزان بنابر انجام وظیفه به فعالیت پژوهشی و تحقیقی وادار شوند.امید که به فراهم آمدن بستر تفکر و تعمق و جست و جوگری درآینده آنها، کمک شود. عملی کردن این روند برای دانش آموزان، زمینه ساز گام برداشتن آنها در میدان کاوشگری و تحقیق در حال و در آینده، خواهدبود.

  پاسخ
 4. لیلا

  لطفا بفرمایید چگونه پیشنهاد خود رو ثبت کنیم؟

  پاسخ
 5. راضیه قاسمی

  باسلام تلفیق چنددرس بابرگزاری اردوی تفریحی در مدرسه وتعمیم آن به محیط پیرامون زندگی روزمره بعنوان مثال مبحث درس مطالعات تقسیم کارمباشددانش آموزان رابه حیاط مدرسه می بریم وباآموزطرزتهیه یک ادامه مربوط به درس علوم می باشد به هرکدام ازآنهامسولیتی می دهیم بعداز اتمام اردوپای سفره یک املاازآنهامی گیریم دانش آموزان درانجام مراسم ملی مذهبی نیزباسایرافراددربرپایی مراسم همکاری می کنند

  پاسخ
 6. سحر

  سلام دو روزه هرکاری میکنم وارد صفحه نمیشه چندین ندم افزار گوگل و موزیلا و کروم و….نصب کردم ولی اثلا وارد نمیشه دلیل خاصی داره

  پاسخ
 7. ساکت

  با سلام متاسفانه این سامانه اینقدر کند هست که اگر بخوای یک پیشنهاد یا تجربه ثبت کنی ، یک روز کامل باید وقت بذاری و تازه اون پیشنهاد و تجربه منتظر تایید قرار بگیره و بعد یک ماه آیا تایید بشه یا نه .تازه اکثر اوقات خطای عدم دسترسی به آدرس میاد و اصلا نمیشه وارد سامانه بشی

  پاسخ
 8. فرح صادقی پور

  سامانه های وزارت آموزش پرورش همیشه دچارمشکل هست!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ
 9. ناشناس

  سلام فکر می‌کنم عکس خودتون رو باید اونجا بارگذاری کنید

  پاسخ
 10. طاهر منصوری

  همکاری وتعامل سازنده با اولیا وهمفکری ومشورت با آن ها جهت پیشرفت تحصیلی وتربیتی دانش آموزان/تشویق وترغیب دانش آموزان با دادن جوایز ولوح های تقدیر وگروه بندی دانش آموزان جهت ایجاد رقابت سازنده

  پاسخ
 11. رضاعلی اسدی

  باسلام وخداقوت.برای ثبت نام بارها وبارها مراجعه واطلاعات رو ثبت کردم اما پس از انتخاب عناوین درقسمت پایانی انتخاب فایل نمایش داده می شود
  ،دراین مورد هیچ اطلاعات وراهنمایی دردسترس نیست، لطف نمایید دراین قسمت راهنمایی های لازم را ارائه فرماییدتاچه فایلی باید انتخاب گردد تا ثبت نام در سامانه کامل گردد. سپاس فراوان

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی