سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف کمک به شرکت های دانش بنیان برای گسترش کسب و کارها و کمک به توسعه رونق اقتصادی کشور راه اندازی شده است.

سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

جهت مشاوره در زمینه سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شوفایی، سامانه ای برای شرکت های دانش بنیان است. این شرکت ها می توانند جهت ثبت نام وام و تسهیلات از طریق این سامانه اقدام کنند. همچنین اقدام برای تاسیس شرکت دانش بنیان و یا گسترش فعالیت های شرکت های دانش بینان به صورت علمی و تجاری از طریق این سامانه انجام می شود. برای استفاده از خدمات این سامانه باید وارد آن شده و پس از ثبت نام درخواست خود را در سامانه غزال صندوق نوآوری ثبت کنید. در این مقاله از مشاورگروپ می خواهیم شما را با این سامانه بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید از تسهیلات این سامانه استفاده کنید.

معرفی سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

هدف سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی، حمایت از شرکت های دانش بنیان است که در این راستا این صندوق با شرکت های دانش بنیان همکاری می کند و تسهیلات لازم را به آنها ارائه می کند. این سامانه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی شده است،  کمک های بلا عوضی را به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت ارائه می کند.

سامانه غزال در سال 1389 توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد و بعد از آن توسط شورای نگهبان تایید و اجرا شد. این سامانه دارای بخش های مختلفی است که با کمک این بخش ها می توان از سرمایه گذاری های این بخش در جهت توسعه شغل های دانش بنیان استفاده کرد.

ثبت نام سامانه غزال inif.ir

برای وارد شدن به سامانه غزال کافی است آدرس این سامانه inif.ir را در مرورگر وارد کرده و وارد صفحه اصلی ثبت نام سامانه غزال inif.ir شوید.

نحوه ورود به سامانه غزال inif.ir

وقتی وارد صفحه اصلی سایت شدید، همانطور که مشاهده می کنید، در قسمت سمت راست کادری به شما نمایش داده می شود که برای ورود کاربران تازه سامانه غزال راه اندازی شده است. گزینه «ورود به سامانه غزال» را کلیک نمایید تا وارد صفحه بعدی شوید و ثبت نام در این سامانه را شروع کنید.

نام کاربری و رمز عبور سامانه غزال

در این قسمت گزینه «گزینه ورود با رمز یکبار مصرف» وارد کنید و در کادر مربوطه نام کاربری جدیدتان را بنویسید و سپس گزینه «ثبت نام جدید» را وارد کنید.

inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

در این مرحله اطلاعات وارد شده را به ترتیب باید وارد کنید. اطلاعات خواسته شده در این مرحله عبارتند از نوع ثبت نام به صورت حقیقی یا حقیقی، کد ملی تان که به عنوان نام کاربری انتخاب خواهد شد و کلمه عبور مورد نظرتان، نام شرکت و یا نام و نام خانوادگی خودتان و شماره تلفن همراه تان. در نهایت کد امنیتی را وارد کنید و گزینه ثبت را بزنید. سپس کدی براتان پیامک می شود که باید این کد را در کادر مربوطه وارد کنید. پس از این می توانید از خدمات سامانه غزال استفاده کنید.

در صورتی که نتوانید به این شکل وارد شوید گزینه فراموشی رمز را کلیک کنید تا پنجره جدیدی برای شما نشان داده شود. در این پنجره باید شناسه ملی شرکت دانش بنیان خود را وارد کنید. پس از این مرحله، تلفن همراهی که هنگام ثبت شرکت وارد کرده بودید برای شما نمایش داده می شود. این شماره را باید تایید کنید تا نام کاربری و کلمه عبور برایتان پیامک شود. با کمک این نام کاربری و کلمه عبور می توانید وارد سامانه غزال شوید.

خدمات سامانه غزال

سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی نوعی سامانه در جهت ارائه خدمات مختلف به شرکت های دانش بنیان است. شرکت های دانش بنیان می توانند از خدمات این سامانه از جمله تسهیلات و دیگر خدمات آن استفاده کنند. در ادامه با برخی از این خدمات آشنا می شویم:

تسهیلات سامانه غزال inif.ir

یکی از تسهیلاتی که صندوق نوآوری و شکوفایی سامانه غزال inif.ir برای شرکت های دانش بنیان فراهم کرده است این است که به متقاضیان خود تا سقف 500 میلیون تومان وام می دهد. شرکت های دانش بنیانی که نمی خواهند به صندوق اصلی در تهران مراجعه کنند می توانند برای دریافت تسهیلات به صندوق های تعیین شده مراجعه کنند. ثبت درخواست از محل خط اعتباری صندوق نوآوری و شکوفایی برای این شرکت ها ضروری است.

سامانه غزال بخشی از منابع خود را صرف صندوق های پژوهش و فناوری کرده است. بنابراین در شرایط خاص و استثنایی، این تسهیلات می تواند تا سقف 2 میلیارد تومان افزایش یابد.

سابقه تاسیس، عملکرد شرکت های دانش بنیان و اعتبار سنجی مالی صندوق نوآوری و شکوفایی در پرداخت تسهیلات تاثیرگذار است.

بخش ضمانت نامه سامانه غزال inif.ir 

در بخش ضمانت نامه صندوق نوآوری و شکوفایی سامانه غزال inif.ir می توانید سه گزینه ضمانت نامه پیمان (ریالی- ارزی)، حد اعتباری و ضمانتامه گمرکی را مشاهده کنید. در این بخش، شرکت های دانش بنیان می توانند با استفاده از ضمانت نامه بانکی از کارمزدهای ارائه شده برای معاملات دولتی بهره مند شوند. در واقع صندوق نوآوری و شکوفایی، ودیعه نقدی را تا 50 درصد به جای شرکت برای شرکت های دانش بنیان تامین می کند.

توانمندسازی

خدماتی از قبیل مشاوره، ارائه آموزش های مورد نیاز به شرکت های دانش بنیان، اخذ استانداردها، مشاوره با افراد متخصص، حفاظت از مالکیت فردی و ارائه روش های توسعه بازار در بخش توانمندی سامانه غزال ارائه می شود. شرکت های دانش بنیان می توانند از طریق این خدمات در جهت رشد و پیشرفت شرکت هایشان استفاده کنند.

سرمایه گذاری سامانه غزال inif.ir 

بسیاری از شرکت های دانش بنیان برای اجرای ایده های خود نیاز به سرمایه گذاری دارند که صندوق نوآوری و شکوفایی در جهت حمایت از این افراد توانسته است با شراکت در سود و زیان این شرکت ها این سرمایه گذاری را فراهم کند. برای استفاده از بخش سرمایه گذاری نیازی به ارائه وثیقه های دشوار نیست.

انواع ضمانت نامه ها در سامانه غزال عبارتند از:

  • ضمانت نامه حسن انجام کار
  • ضمانت نامه پیش پرداخت
  • ضمانت نامه شرکت در مناقصه و مزایده
  • ضمانت نامه کسور وجه الضمان
  • ضمانت نامه ارزی
  • ضمانت نامه گمرکی

دامنه حمایت سامانه غزال

تمامی شرکت هایی که توسط سامانه danshbonyan.isti.ir ارزیابی شده اند و مورد تایید قرار گرفته اند، شامل حمایت از سمت سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی می شوند. برخی دوره ها هم در همین راستا برگزار می شود که با شرکت در این دوره ها می توانید از حمایت 90 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند شوید.  همچنین به کمک ضمانت های صادره از صندوق نوآوری و شکوفایی می توانید از تامین 50 درصدی سپرده نقدی مورد نیاز بانک توسط صندوق و تخفیف 30 درصدی در کارمزد صدور ضمانت نامه بانکی استفاده کنید.

مزیت های استفاده از سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی

بدون شک یکی از مزیت های صندوق نوآوری و شکوفایی، افزایش تولیدات شرکت های دانش بینان و همچنین افزایش سرانه تولید ملی است. مزیت دیگر این سامانه این است که شرکت هایی که دچار مشکلات مالی هستند و جزو شرکت های نوپا هستند می توانند از طریق سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی مشکل مالی خود را برطرف کنند.

کلام آخر

سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی توانسته است با برطرف کردن مشکلات مالی شرکت های دانش بنیان به این شرکت ها کمک کند. شرکت های دانش بنیان با کمک این صندوق می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند و توسعه علمی و اقتصادی کشور نیز کمک کنند. هدف این سامانه، برطرف کردن مشکلات شرکت های نوپا است و در همین راستا تا سقف 500 میلیون تومان نیاز مالی این شرکت ها را فراهم می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه غزال inif.ir صندوق نوآوری و شکوفایی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی