سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان، راهنمای استفاده از سایت ltms.medu.ir و بازیابی رمز عبور سامانه ال تی ام اس ضمن خدمت ، وزارت آموزش و پرورش، با هدف بهبود کیفیت آموزش و سطح علمی معلمان ، دوره هایی را با عنوان “دوره ضمن خدمت” برگزار می کند. دوره های ضمن خدمت، پس از استخدام فرهنگیان انجام می شود و به آموزش معاونین پرورشی، مدیران، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان تعلق دارد. جهت ثبت نام فرهنگیان سال 1400 در دوره های بیان شده، سامانه تحت عنوان سایت ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان | LTMS راه اندازی شده است.

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان

وزارت آموزش و پرورش هر ساله با هدف ارتقا سطح علمی و دانش معلمان و کادر آموزشی مدارس ، دوره های ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان را برگزار می کند و متقاضیان در صورت دارا بودن شرایط لازم، از جمله حداقل سابقه خدمت 5 ساله، می بایست در زمان مقرر، به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند و  سپس در آزمون شرکت نمایند. لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان شامل دوره های 6 الی 48 ساعته است که فرد متقاضی بر اساس رشته شغلی می تواند در این دوره ها ثبت نام کند.

لازم به ذکر است، نمره قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان 12 از 20 است و فرهنگیانی که بتوانند در آزمون های پایان دوره نمره قبولی کسب کنند ،‌ گواهی دوره ضمن خدمت دریافت خواهند کرد.

برای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ltms.medu.ir

سایت ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان

ltms.medu.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان به منظور ثبت نام فرهنگیان در دوره های ضمن خدمت طراحی شده است. داوطلبان برای ثبت نام سال 1400 در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان LTMS باید در زمان مقرر، به نشانی اینترنتی ltms.medu.ir  مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان به منظور انجام امور مرتبط با دوره های ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان راه اندازی شده است. لازم به ذکر استف علاوه بر فرهنگیان شاغل مدارس دولتی، کادر آموزشی و اداری مدارس غیر دولتی نیز می توانند با ثبت نام در سامانه، در دوره های “ضمن خدمت فرهنگیان” شرکت نمایند. ثبت نام داوطلبان در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان سال 1400، تنها از طریق ltms.medu.ir سامانه ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان | LTMS  انجام می پذیرد.

ltms medu ir ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان

راهنمای ورود به ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان به شرح زیر است: پس از انجام مراحل فوق، لازم است به صفحه ابتدایی سامانه برگردید و پس از درج اطلاعات شامل، نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی، وارد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان شوید. مراحل ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان LTMS :

  1. پس از درج اطلاعات خواسته شده، گزینه “فراگیر” را از قسمت “کاربر” انتخاب کرده و بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید.
  2. در صفحه باز شده، باید تمام اطلاعات فردی و شناسنامه ای خود را تایید و تکمیل کنید و در نهایت در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، کد رهگیری برای شما صادر می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان استان اصفهان ltms.medu.ir  می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.

به منظور آشنایی بیشتر کاربران، راهنمای تصویری ltms.medu.ir سایت ضمن خدمت فرهنگیان در ادامه بیان شده است. کاربران برای ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ، باید ابتدا در سامانه ltms.medu.ir ثبت نام نمایند و حساب کاربری داشته باشند. راهنمای تصویری ثبت نام (عضویت) و ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان به صورت زیر است:

  • ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان ( LTMS ) به نشانی اینترنتی : ltms.medu.ir 
  • کلیک بر روی گزینه “ثبت نام متقاضیان مدرسی”
1/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اصفهان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی