سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir ، یکی از سایت های زیر مجموعه دانشگاه شهید بهشتی است. دانشجویان می توانند از طریق این بستر الکترونیکی، مطالب و محتوا های مرتبط آموزشی خود مانند مقاله،‌ فیلم،‌ عکس و … را منتشر کرده و در دسترس سایر دانشجویان قرار دهند. در این مقاله به بررسی بیشتر و معرفی سامانه ساد saad.sbu.ac.ir و همچنین ارائه راهنمای ثبت نام، پرداخته ایم.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایت ساد می توانید تا انتهای مقاله همراه ما باشید. همچنین خوشحال می شویم در پایان مقاله نظرات و سوالات خود را در خصوص سامانه ساد، با ما در کامنت ها به اشتراک بگذارید. مشاور گروپ،‌مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی.

معرفی سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی،‌ بستری الکترونیکی است که توسط این دانشگاه برای اشتراک گزاری انواع محتوا های مرتبط به فضای آموزشی در نظر گرفته است. دانشجویان،‌استادان و یا مسئولین مختلف و همین طور استادیاران می توانند با ثبت نام در این سایت،‌اقدام به بارگزاری انواع محتوا های آموزشی خود کنند.

سامانه ساد در واقع به عنوان پلی ارتباطی میان واحدهای دانشگاه و اداره روابط عمومی عمل می‌ کند و از طریق آن کاربران می‌‎توانند همان گونه که در سامانه فصلنامه‌ های علمی به ارسال مقالات خود می‌ پردازند، محتوای خود را باعکس یا غیره، به صورتی آسان و سریع به روابط عمومی دانشگاه منتقل کنند.

علاقه مندان به اشتراک گذاری مطالب مختلف می توانند با ثبت نام در این سامانه مطالب مفیدی که در دسترس دارند یا تولید کرده اند،‌ در دسترس سایر دانشجوها قرار دهند. سامانه ساد یکی از مجموعه سایت های مربوط به دانشگاه شهید بهشتی است و زیر مجموعه سایت دانشگاه شهید بهشتی به حساب می آید.

ورود به سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

برای ورود به سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی،‌ لازم است به آدرس اینترنتی saad.sbu.ac.ir ، مراجعه کنید. با توجه به کاربرد این سامانه با ورود به صفحه اصلی آن، متن زیر برایتان نمایش داده خواهد شد.

به سامانه دانشگاه شهید بهشتی (ساد) خوش آمدید!

سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی با هدف تبادل اطلاعات بین روابط عمومی و واحد های مختلف دانشگاه طراحی شده است. کاربران می توانند هر گونه محتوا شامل متن (یادداشت تحلیلی، نامه، درخواست، پیشنهاد و انتقاد، معرفی کتاب، معرفی پایان نامه و معرفی مقاله)، تصویر (عکس و پوستر)، فیلم (کلیپ و موشن گرافی)، صوت و ایده های خلاقانه را از طریق سامانه ساد ارسال نمایند.

برای ارسال محتوا، پس از مطالعه «راهنمای ارسال محتوا»، روی گزینه «ارسال محتوا» کلیک کنید و مراحل بارگذاری محتوا را تکمیل نمایید.

همانطور که مشاهده می کنید، نمایی از تصویر صفحه اصلی سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir ، به صورت زیر خواهد بود. شما می توانید با ورود به این سامانه از زیر مجموعه های سایت دانشگاه شهید بهشتی به حساب می آید، نسبت به بارگزاری و یا مشاهده محتواهایی مانند عکس و فیلم و مقاله و .. اقدام کنید.

در صورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با سامانه ساد،  دارید می توانید با ما در مشاور گروپ، در تماس باشید. تماس با : 9099071613

ثبت نام سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی

اما برای بارگزاری مطالب خود در سامانه ساد، لازم است تا در این سامانه ثبت نام کنید و حساب کاربری مخصوص به خود را داشته باشید. برای مشاهده چگونگی ثبت نام در سامانه ساد به عنوان یکی از زیر مجموعه های سایت دانشگاه شهید بهشتی، راهنمای زیر را بررسی کنید.

راهنمای تصویری ثبت نام سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی

ابتدا از طریق آدرس اینترنتی saad.sbu.ac.ir ، وارد سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی شوید. مطابق تصویر در قسمت بالا و چپ تصویر دو گزینه ی ثبت نام و ورود به چشم می خورد. برای ثبت نام در سامانه ساد،‌ روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

261

واد صفحه جدیدی می شوید که در آن، فرم ثبت نام برایتان نمایش داده شده است. اطلاعات خواسته شده را وارد کنید تا ثبت نام سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی، تکمیل شود.

 saad.sbu.ac.ir

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی


❓سامانه ساد چیست؟

✔️ سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir ، یکی از سایت های زیر مجموعه دانشگاه شهید بهشتی است. دانشجویان می توانند از طریق این بستر الکترونیکی، مطالب و محتوا های مرتبط آموزشی خود مانند مقاله،‌ فیلم،‌ عکس و … را منتشر کرده و در دسترس سایر دانشجویان قرار دهند.

❓ثبت نام در سایت ساد دانشگاه شهید بهشتی،‌ چگونه است؟

✔️ راهنمای تصویری ثبت نام در سایت ساد در مقاله به طور کامل آورده شده است. می توانید مطالعه بفرمایید. در صورت بروز هرگونه سوال،‌ با ما تماس بگیرید. 9099071613

❓آدرس اینترنتی سامانه ساد کدام است؟

✔️ آدرس سامانه ساد،‌ saad.sbu.ac.ir می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه ساد دانشگاه شهید بهشتی saad.sbu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی