سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت

جهت مشاوره در زمینه سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

به تازگی سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir توسط وزارت بهداشت برای بهبود کیفیت کار کارمندان راه اندازی شده است. مجموعه مشاور گروپ قصد دارد در این مقاله به موضوع هدف سامانه کارمند وزارت بهداشت و نحوه ورود به سامانه بپردازد. پس با ما همراه باشید.

سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت

سامانه کارمند وزارت بهداشت به منظور افزایش سطح علم و آگاهی کارمندان با دوره‌های آموزشی مختلف، تاسیس و راه اندازی شده است. وزارت بهداشت سایتی را تحت عنوان سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت به نشانی اینترنتی karmand.behdasht.gov.ir طراحی و ساخته است تا افراد بتوانند با پیشرفت در بهداشت از رشد در سطح جهانی جا نمانند!

کارمندان با همکاری در این سامانه، به جهت ارتقای شغلی در ماه‌های آینده و افزایش مهارت و کسب علم، به نیروهایی کارآمد و مهم در سیستم وزارت بهداشت تبدیل می‌شوند.

هدف اصلی سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت توانمندتر کردن افراد متخصص است. خدمت رسانی به مردم آن هم در حوزه بهداشت وسواس و حساسیت به نسبت بالایی را می‌طلبد. بنابراین کارمندان وزارت بهداشت با عمق این مسئله آشنا هستند و می‌بایست در طول زمان مهارت و آگاهی خود را بیشتر کنند. به همین علت سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir طراحی شده است تا کارمندان بهداشت با دسترسی به سامانه برای تقویت توانایی‌های خود تلاش کنند.

یکی از دلایل سازمان وزارت بهداشت برای راه اندازی سامانه کارمند وزارت بهداشت، بهبود کیفیت خدمات به مردم عزیز ایران است. آموزش‌های به‌روز و متعددی در این سامانه ارائه می‌شود تا کارمندان با تعهد بیشتر و حفظ وظیفه انسان دوستانه، سطح آگاهی خود را افزایش دهند.

 تنها در این صورت است که نظم و کار پزشکان و رضایت بیماران بیشتر می‌شود. پس وزارت بهداشت با ارائه برنامه‌های آموزشی مختلف همانند سایر کشورهای پیشرفته و بزرگ جهان، درصدد است نقص‌های موجود در بهداشت را از بین ببرد. بنابراین لازم است که کارمندان حوزه بهداشت با ورود به سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir همکاری لازم را انجام دهند.

اگر سوالی درباره جزییات سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

نحوه ورود به سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

کارمندان سازمان بهداشت به منظور افزایش رضایت بیماران، تقویت توانمندی‌ها و همچنین یادگیری مهارت‌های جدید، لازم است وارد سامانه کارمند بهداشت به نشانی اینترنتی karmand.behdasht.gov.ir شوند. بنابراین می‌خواهیم نحوه ورود به سامانه کارمند وزارت بهداشت را به صورت گام به گام توضیح دهیم:

 1. مرورگر گوگل را باز کنید و آدرس سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت را سرچ نمایید.

  سامانه کارمند وزارت بهداشت
 2. در صفحه اصلی چنانکه هنوز ثبت نام نکرده باشید، بایستی شماره شناسنامه خود را وارد کنید.

  صفحه اصلی سامانه کارمند وزارت بهداشت
 3. در صورتی که از قبل ثبت نام کرده باشید، بایستی کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید.

سازمان آموزش و پرورش برای ارائه بهتر خدمات به مردم و رضایت کارکنان بهداشت، آزمون و آموزش‌هایی را در سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت قرار داده است. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. مجموعه مشاور گروپ برای درک بهتر مطالب گفته شده ویدیویی را آماده کرده است. راهنمای نحوه ورود به سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت:

بیشتر بخوانید: سامانه آموزش مداوم

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

یکی از موضوعات مهم و اساسی در هر سایت، فراموشی رمز عبور کاربر است. بنابراین کارمندانی که به دنبال نحوه بازیابی رمز عبور سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت هستند، لازم است مراحلی را طی کنند تا با دریافت رمز جدید، به سامانه دسترسی پیدا کنند. در ادامه نحوه بازیابی رمز عبور سامانه کارمند وزارت بهداشت را توضیح خواهیم داد:

 1. مرورگر گوگل را باز کنید و آدرس سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت را karmand.behdasht.gov.ir  سرچ نمایید.

  سامانه کارمند وزارت بهداشت
 2. سپس روی عبارتی که پایین ورود به سایت است، یعنی “رمز را فراموش کرده‌‌اید؟” کلیک نمایید.

  صفحه اصلی سامانه کارمند وزارت بهداشت
 3. در این قسمت شماره تماس، کد ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد خود را وارد کنید. بعد از تکمیل مشخصات خواسته شده، نوع ارسال رمز عبور را مشخص کنید. اگر به موبایلتان دسترسی ندارید به جای پیامک، ایمیل را انتخاب کنید. سپس گزینه “ارسال رمز” را فشار دهید.

بازیابی رمز عبور سامانه کارمند وزارت بهداشت

بررسی اصالت مدارک در سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت

سازمان وزارت بهداشت، آموزش و خدمات مهمی در سامانه کارمندان قرار داده است. یکی از امتیازهای ویژه‌ای که این سازمان در نظر گرفته، بررسی اصالت مدارک در سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت است. در ادامه به مراحل سامانه و مشاهده مدارک، اشاره خواهیم کرد:


 1. مرورگر گوگل را باز کنید و آدرس سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت را karmand.behdasht.gov.ir  سرچ نمایید.

  سامانه کارمند وزارت بهداشت
 2. روی عبارتی که زیر ورود به سایت است، یعنی “بررسی اصالت مدارک” ضربه بزنید.

  صفحه اصلی سامانه کارمند وزارت بهداشت
 3. کد اصالت خود را وارد نمایید تا نتایج جستجو نمایش داده شود.

کد اصالت سامانه کارمند وزارت بهداشتدر این مقاله به موضوع سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir پرداخته‌ایم تا به سوالات شما پاسخی درست و جامع داده باشیم. چنانچه پاسخ سوالات خود را از این مطلب دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ با شماره تماس 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

9099071613


سوالات متداول سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

✔️آدرس سایت سامانه کارمند وزارت بهداشت چیست؟

نشانی اینترنتی سایت سامانه کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir است.

✔️هدف از توانمندسازی کارمندان وزارت بهداشت چیست؟

با افزایش علم و آگاهی کارمندان با آموزش‌های مداوم در زمینه بهداشت، نحوه ارائه خدمات و کیفیت کار کارمندان، افزایش پیدا خواهد کرد.

✔️سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir دارای چه مزیتی است؟

وزارت بهداشت برای توانمندسازی کارمندان آموزش‌هایی را در سامانه karmand.behdasht.gov.ir قرار داده است. بنابراین کارمندان پس از گذراندن این دوره‌ها امکان ارتقای شغلی برای آنان فراهم می‌شود.

✔️آیا در سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت، آزمون برگزار می‌شود؟

بله آزمون توجیهی در سامانه برگزار می‌گردد و نتایج هم در همان سایت بارگذاری می‌شود.

5/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه رشد کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی