سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir

سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir سامانه رشد وزارت بهداشت Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به معرفی سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir می پردازیم. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در این سامانه و آشنایی با اقداماتی که در آن صورت می گیرد با ما همراه باشید. نحوه ورود به سامانه رشد و همچنین بازیابی رمز عبور آن، به صورت جامع و تصویری ارائه شده است.

سامانه رشد وزارت بهداشت

سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir به منظور ارائه خدمات به افراد مشمول طرح خدمت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و بر پایه قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان طراحی و تاسیس شده است. بدین ترتیب کلیه فارغ التحصیلان غیر پزشک و غیر دندانپزشک عمومی، پزشک و دندانپزشک عمومی، پیام آوران بهداشت برای ثبت نام در طرح خدمت و بررسی اصالت مدرک، و یا گواهی معافیت از طرح خدمت به سامانه رشد مراجعه نمایند. علاوه بر این، متقاضیان با مراجعه به سامانه رشد وزارت بهداشت پایان طرح خود را ثبت و نسبت به دریافت گواهی پایان خدمت طرح اقدام می نمایند.

بنابراین کلیه امور مربوط به طرح خدمت در tarhplus.behdasht.gov.ir انجام می شود و با مراجعه به سامانه رشد تمدید طرح وزارت بهداشت نیز امکان پذیر خواهد بود.

ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیر دندانپزشک عمومی جهت اعزام به انجام خدمات در کلیه مقاطع دانشگاه های دولتی و آزاد سراسر کشور از طریق این سامانه انجام می پذیرد. لازم به ذکر است متقاضیان در رشته های دارای طرح اجباری مانند اتاق عمل، هوشبری، پرستاری، داروسازی و … حداکثر 3 ماه از زمان فارغ التحصیلی فرصت دارند تا در سامانه رشد کارکنان وزارت بهداشت ثبت نام نمایند. در غیر اینصورت بر اساس نظر دانشگاه 3 تا 6 ماه اضافه خدمت در مناطق محروم دریافت خواهند کرد! البته در راستای اجرای ماده 27 قانون حمایت از خانواده و جوانی امتیازاتی برای بانوان باردار یا مادران دارای فرزند در نظر گرفته شده است که در انتهای همین بخش به آن می پردازیم.

ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی در سامانه tarhplus.behdasht.gov.ir به دو گونه اعزام مستقیم و اعزام ادواری انجام می شود. در طرح اعزام مستقیم امکان ثبت نام برای استان هایی  که نیاز فوری آن ها به به پزشک و دندانپزشک مشخص و محرز شده دارند فراهم است. اما در طرح اعزام ادواری ثبت نام در دوره های مختلف صورت می پذیرد و بر اساس فرم امتیاز بندی متقاضیان بر اساس اولویت های  مشخص شده خود در سطح کشور در تاریخ های مشخص شده تقسیم و توزیع خواهند شد. همچنین ثبت نام کمیسیون موارد خاص و متقاضیان دارای حداقل یکسال خدمات طرح هم از طریق سامانه رشد وزارت بهداشت انجام می شود.

بررسی اصالت مدرک یکی دیگر از خدمات سامانه طرح پلاس وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir است که به راحتی با مراجعه به بخش بررسی اصالت مدارک و درج کد اصالت که در سمت چپ و پایین مدارک درج شده است، می توانید از اصالت آن مطلع گردید.

ثبت نام و دریافت گواهی معافیت از طرح خدمت و همچنین دریافت گواهی پایان خدمت طرح در سامانه tarhplus.behdasht.gov.ir امکان پذیر خواهد بود. بنابراین متقاضیان می توانند با مطالعه دستور العمل معافیت از خدمت وزارت بهداشت، به بخش ثبت نام دریافت گواهی پایان خدمات یا معافیت سامانه رشد وزارت بهداشت مراجعه و نسبت به ثبت نام یا پیگیری و مشاهده وضعیت درخواست خود اقدام نمایند.

امکان ثبت نام پیام آوران بهداشت برای آن دسته از متقاضیانی که مشمول خدمت سربازی هستند با هدف اعزام به خدمت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود. در واقع به نوعی این گروه از سربازان امریه وزارت بهداشت دریافت می کنند. برای استفاده از طرح پیام آوران بهداشت باید یک ماه قبل از تاریخ اعزام به صورت غیرحضوری و در سامانه tarhplus.behdasht.gov.ir درخواست خود را ثبت نمایند. بعد از بررسی ستاد کل نیروهای مسلح، نتایج نهایی یک هفته قبل از تاریخ اعزام با مراجعه به سایت رشد وزارت بهداشت و ورود کد رهگیری قابل مشاهده خواهد بود.

برای دریافت سوالات متداول سایر متقاضیان و همچنین ثبت شکایات و انتقادات نیز باید به بخش پرسش و پاسخ و ثبت شکایات سامانه tarhplus.behdasht.gov.ir  مراجعه نموده و درخواست خود را پیگیری نمایید.

توجه داشته باشید در راستای اجرای ماده 27 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی و بخشنامه شماره 209/3396/د مورخ 1401/4/25 امتیازاتی برای بانوان باردار یا مادران دارای فرزند در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب از مادران مشمول به ازای هر فرزند، شش ماه از تعهدات موضوع “قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان” کسر می گردد. همچنین مادران دارای فرزند، می توانند تعهدات خود را در محل سکونت خانواده انجام دهند و مادران باردار و مادران دارای فرزند زیر دو سال، می توانند در طی دوران بارداری و تا دو سالگی فرزند، شروع خدمات موضوع قانون را به تعویق بیاندازند و مشمول اضافه خدمت نمی شوند.

tarhplus.behdasht.gov.ir

tarhplus.behdasht.gov.ir نشانی جدید سامانه رشد محسوب می گردد. پیش از این متقاضیان برای ثبت نام طرح خدمت خود باید به نشانی tarhreg.behdasht.gov.ir مراجعه می نمودند و اگر این نشانی را جستجو کنید مستقیما به لینک سامانه رشد tarhplus.behdasht.gov.ir هدایت می شوید. لینک مستقیم ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت در جدول زیر قرار گرفته است.

ثبت نام سامانه رشد وزارت بهداشت

با ثبت نام سامانه رشد وزارت بهداشت می توانید به بخش های مختلف آن دسترسی پیدا کنید. بنابراین آن دسته از دانشجویان و فارغ التحصیلانی که ملزم به گذراندن طرح به صورت اجباری یا اختیاری هستند، باید پیش از هر اقدامی در این رابطه، به نشانی tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه و از شرایط و ضوابط ثبت نام طرح خدمت وزارت بهداشت آگاهی یابند. توجه داشته باشید که ثبت نام سامانه رشد وزارت بهداشت رایگان بوده و برای عموم آزاد می باشد.

نحوه ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir

نحوه ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir بسیار ساده است. اگر اولین بار است که به tarhplus.behdasht.gov.ir  مراجعه می کنید ابتدا باید نسبت به عضویت سامانه رشد اقدام نمایید. برای این کار با مطابق تصویر روی گزینه ورود یا عضویت بزنید.

عضویت سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

در صفحه جدید روی گزینه عضو شوید کلیک کنید. با ورود به این صفحه مستقیما به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند وارد می شوید.

ثبت نام سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

حالا در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند تلفن همراه که به نام خودتان باشد را به همراه کد امنیتی در کادرهای مربوطه وارد کنید و روی گزینه کد فعال سازی کلیک کنید.

سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com ورود یکپارچه پنجره خدمات دولتی

کد فعالسازی پیامک شده را به دقت وارد کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.

کدفعالسازی سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

در این قسمت کد پستی بر اساس آخرین نشانی ثبت شده شما در سازمان ثبت احوال کشور نمایش داده می شود که در صورت تایید آن باید روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک نمایید.

سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com احراز هویت پنجره خدمات دولتی

حالا به صفحه عضویت در سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir هدایت می شوید و باید رمز عبور دلخواه خود را همراه با تکرار آن در کادرهای مربوطه وارد و گزینه ادامه را بزنید. با دریافت پیام رمز عبور با موفقیت تغییر یافت روی گزینه ادامه بزنید. بدین ترتیب مراحل ثبت نام سامانه رشد tarhplus.behdasht.gov.ir  به پایان می رسد.

رمز عبور سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

با ورود به بخش تغییر مشخصات و رمز ورود می توانید اطلاعات ثبت شده مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را ویرایش و تغییر دهید.

تغییر و ویرایش اطلاعات حساب کاربری سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

برای ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت تنها کافیست بعد از مراجعه tarhplus.behdasht.gov.ir از بخش عضویت یا ورود به سامانه اقدام نمایید.

عضویت سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

مطابق تصویر کد ملی و رمز عبور خود را که در زمان ثبت نام سامانه رشد ثبت کرده بودید، در کادرهای مشخص شده وارد کنید و روی گزینه ورود بزنید.

راهنمای ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

در صورت مشاهده تصویر زیر، با موفقیت به حساب کاربری خود وارد شده اید.

حساب کاربری سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

فراموشی رمز عبور سامانه رشد وزارت بهداشت

در صورت فراموشی رمز عبور سامانه رشد وزارت بهداشت نگران نباشید زیرا امکان بازیابی رمز عبور tarhplus.behdasht.gov.ir فراهم شده است. برای این کار مطابق تصویر در بخش عضویت و ورود به سامانه روی گزینه «رمز عبور را فراموش کرده اید؟» بزنید.

فراموشی رمز عبور سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com

با گذر از صفحه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، به صفحه تغییر رمز عبور tarhplus.behdasht.gov.ir وارد می شوید. رمز عبور جدیدی برای خود تعریف کنید و با درج تکرار آن، گزینه ادامه را بزنید. حالا با این رمز عبور جدید می توانید به پروفایل خود وارد شوید.

تغییر رمز عبور سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir Moshavergroup.com


ما در این مقاله مشاور گروپ به معرفی ثبت tarhplus.behdasht.gov.ir  برای کلیه مشمولین طرح خدمت اجباری و غیر اجباری پرداختیم و نحوه ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت را گام به گام پیش رفتیم. با استفاده از راهنمای فراموشی رمز عبور سامانه رشد می توانید به راحتی آن را بازیابی کنید. احتمالا به زودی از نرم افزار موبایل سامانه رشد وزارت بهداشت هم رونمایی خواهد شد و در صورت این اتفاق این مقاله به روز رسانی و لینک نرم افزار طرح پلاس وزارت بهداشت در مقاله قرار خواهد گرفت.

اگر مطالعه این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با ثبت نظر خود در بخش دیدگاه ها مایه دلگرمی ما باشید. ضمنا اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در این مقاله نیافتید می توانید همه روزه از 8 صبح تا 12 شب با مشاور گروپ تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاوران و متخصصان مجموعه دریافت نمایید.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس مشاور گروپ و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️سامانه ثبت نام طرح وزارت بهداشت چیست؟

✔️ سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir مسئولیت ثبت نام مشمولین طرح خدمت را بر عهده دارد و کلیه متقاضیان باید در زمان مقرر، با مراجعه به سامانه رشد وزارت بهداشت ثبت نام طرح خود را تکمیل نمایند. پیش از این آدرس این سامانه tarhreg.behdasht.gov.ir بود.

✔️ورود به سامانه رشد طرح tarhplus.behdasht.gov.ir چگونه است؟

✔️ راهنمای تصویری ورود به سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir در این مقاله مشاور گروپ ارائه شده است.

✔️ثبت نام تمدید طرح وزارت بهداشت چگونه امکان پذیر است؟

✔️ کلیه متقاضیان باید با مراجعه به سامانه رشد تمدید طرح وزارت بهداشت خود را انجام دهند. برای این کار کافیست به نشانی tarhplus.behdasht.gov.ir مراجعه نمایید. راهنمای ورود به سامانه رشد در این مقاله ارائه شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه رشد وزارت بهداشت tarhplus.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی