ورود به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه – nemooneh.behdasht.gov.ir

سامانه جشنواره دانشجوی نمونه | nemooneh.saorg.ir

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه – nemooneh.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله علمی آموزشی سعی دارد به‌ صورت کامل به مبحث سامانه جشنواره دانشجوی نمونه  و سایت nemooneh.saorg.ir بپردازد. شما می‌توانید سؤالات و مشکلات خود را با کارشناسان خبره مشاور گروپ درمیان بگذارید. با ما همراه باشید.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

ثبت نام بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از دهه سوم آذر ماه 1400 آغاز می شود، و کلیه دانشجویان متقاضی دانشگاههای دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین دانشگاه های ، پیام نور و فرهنگیان می‌توانند با مراجعه به سایت nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری اقدام نمایند.

بیست و نهمین و سی امین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، تلفیق دو جشنواره دانشجوی نمونه سال های 1399 و 1400 برگزار می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در سایت nemooneh.saorg.ir و ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از طریق تلفن ثابت و بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ای با شماره 9099071613 تماس گرفته و پاسخ خود را از دانشجویان نمونه کشوری سال های گذشته بخواهید.

همانند سال های گذشته کلیه مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می پذیرد، فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود ، نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می گردند. جشنواره دانشجوی نمونه در سطح دانشگاه های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پنج گروه علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، کشاورزی و دامپزشکی، هنر در مقاطع مختلف انجام می شود که پس از ارزیابی داوران کشوری  در نهایت دانشجویان نمونه کشوری انتخاب و معرفی می‌شوند.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

در خصوص شرط ورود برای آزمون زبان ویژه تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری)  اولاً این شرط الزامیست ثانیاً همانند سالهای گذشته کسب امتیاز صفر (به طور مثال کسب نمره 50 از آزمون msrt) قابل قبول جهت ثبت درخواست متقاضیان این مقاطع می باشد امتیاز های بالاتر به عنوان نمره افزوده اعمال می شود.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری


سامانه جشنواره دانشجوی نمونه | nemooneh.saorg.ir

از اینکه مشاور گروپ را برای دریافت اطلاعات مربوط به ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری انتخاب کرده اید خوشحالیم  و این اطمینان را به شما می دهیم، راهنمایی ها و توضیحات مشاوران اختصاصی جشنواره ها در مجموعه مشاور گروپ با در اختیار داشتن تجربیات جشنواره ها ی سالهای گذشته و  تحصیل در بهترین دانشگاهها، شما را به هر آنچه در این مسیر پیش رو دارید آشنا و آگاه خواهند کرد.

 در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل در سایت nemooneh.saorg.ir و ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری از طریق تلفن ثابت و بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ای با شماره 9099071613 تماس گرفته و پاسخ خود را از دانشجویان نمونه کشوری سال های گذشته بخواهید.

کلیه دانشجویان متقاضی (مقاطع مختلف تحصیلی) دانشگاههای دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  می‌توانند با مراجعه به سایت www.portal.saorg.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهند شد. همچنین حسب آیین نامه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری و با توجه به نکات ذیل انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، صورت می‌گیرد. نفرات اول هر مقطع جهت ارزیابی و انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به وزارت متبوع معرفی خواهند شد.

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری ۱۴۰۰ که بیست و نهمین و سی امین دوره انتخاب دانشجویان نمونه است فرآیند جشنواره بر اساس زمان بندی های پیش بینی شده در هفته سوم آذر آغاز و در اسفندماه با برگزاری مراسم تجلیل به پایان خواهد رسید.

فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود؛ نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان مورد تقدیر دانشگاه  مربوطه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می شوند.

شرایط اولیه انتخاب دانشجوی نمونه

  1. حداقل معدل کل دانشجویان مقطع کارشناسی 16، مقطع کارشناسی ارشد 17 و دکترای تخصصی(PhD ) 17 تعیین شده است. دانشجویان در مقطع کارشناسی پس از چهار نیم‌سال، مقطع کارشناسی ارشد پس از دو نیم‌سال و دکترای تخصصی(PhD پس از آزمون جامع می‌توانند در ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری شرکت نمایند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون احتساب نمره پایان نامه باید حدنصاب معدل کل را احراز نمایند.
  2. کسب شرط حداقل معدل برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در یک مقطع پیشین نیز ( برای مثال مقطع کارشناسی  برای دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد یا مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجوی مقطع دکتری) در ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری الزامی است.
  1. شرط سنی ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری حداکثر 41 سال می باشد.
  2.  داشتن حداقل معدل کل و کسب حداقل امتیاز از بخش‌های پژوهشی، فرهنگی- اجتماعی برای شرکت در این رقابت الزامی است.
  3. دانشجویان دارای سابقه محکومیت در شورای انضباطی دانشگاه و یا مراجع قانونی ذیربط امکان شرکت در این رقابت را ندارند.
  4. ارائه تاییدیه برای کلیه فعالیت‌های علمی- پژوهشی و فرهنگی ضروری است و صرفاً فعالیت‌های صورت گرفته در مقطع فعلی دانشجو ملاک محاسبه و امتیاز می باشد.
  5. مدارک دانشجویان بر حسب گروه تخصصی و مقطع مورد رسیدگی قرار می گیرد.
  6.  بند 2-4 آئین نامه به دلیل شرایط کرونا در دو سال اخیر به دلیل مبتلا شدن برخی از دانشجویان به کرونا، سابقه سنواتی منظور نمی شود.
  7.  دانشجویانی که پس از فراخوان جشنواره سال 1398 فارغ التحصیل شده اند می توانند در جشنواره نمونه سال 1400 شرکت کنند.
  8.  سه امتیاز به صورت افزوده به دانشجویانی تعلق می گیرد که در زمینه کرونا فعالیت داوطلبانه داشته اند.

نحوه ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

برای ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری دانشجویان می توانند از 20 الی 30 آذر 1400  با مراجعه به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه http://portal.saorg.ir  نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام نمایند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی ساختمان معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی / طبقه اول / دبیرخانه جشنواره دانشجوی نمونه مراجعه نمایند.

تلفن تماس: 48393435 -48393433-48393423

لطفا پس از مطالعه کامل آیین نامه اقدام به شرکت در جشنواره نمایید.

دانلود آیین نامه ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

4/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه جشنواره دانشجوی نمونه – nemooneh.behdasht.gov.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی