سامانه بهکاد behkad.tvu.ac.ir

سایت بهکاد behkad.tvu.ac.ir

جهت مشاوره در زمینه سامانه بهکاد behkad.tvu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سایت بهکاد behkad.tvu.ac.ir یک سامانه آموزشی است که زمینه‌ای را برای دانشجویان و اساتید در جهت انجام دوره‌های کارآموزی و دروس عملی فراهم می‌کند. این سیستم از طریق فرآیند‌های آنلاین و غیرحضوری، مدیریت کارآموزی را برای دانشگاه‌ها و دانشجویان ساده و آسان می‌کند. سامانه بهکاد دارای امکانات گوناگونی است که شامل مدیریت دوره‌های کارآموزی، ثبت موقعیت، گزارش گیری، پنل کاربری هوشمند، فرم‌های آنلاین و گزارشات روزانه می‌شود. این سیستم اطلاعات دقیق و کامل از فعالیت‌ها و حضور و غیاب دانشجویان و همچنین فعالیت‌های اساتید را در دوره کارآموزی فراهم می‌کند. با استفاده از این سامانه، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی می‌توانند به صورت یکپارچه مدیریت دوره‌های کارآموزی خود را انجام دهند و دانشجویان به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی، از منابع و مطالب آموزشی مفید و کاربردی بهره‌مند شوند. در این مقاله اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با سامانه بهکاد و نحوه ورود دانشجویان و اساتید به بهکاد بیان شده است.

سامانه بهکاد behkad.tvu.ac.ir

سایت بهکاد behkad.tvu.ac.ir به دانشجویان کمک می‌کند تا به صورت آنلاین و از راه دور، روند کارآموزی‌ خود را پیگیری و مدیریت کنند. این سیستم امکانات مختلفی را ارائه می‌دهد که از طریق آن، دانشجویان می‌توانند به صورت آسان‌تر و کارآمدتر در فرآیند کارآموزی شرکت کنند. علاوه بر این، سامانه بهکاد، امکاناتی را هم برای اساتید و مدیران فراهم می‌کند که به مدیریت بهتر و ارتباط نزدیکتر با دانشجویان کمک خواهد کرد.

بهکاد با ارائه درس عملی کارآموزی به صورت برنامه‌ریزی شده و غیرحضوری، دانشجویان را قادر می‌سازد تا در یادگیری‌شان از تجربیات عملی واقعی بهره‌مند شوند. این سیستم نه‌تنها این امکان را فراهم می‌کند که دانشجویان به صورت هوشمند حضور خود را ثبت کنند بلکه از طریق وبلاگ، اطلاعات و اخبار مرتبط با دانشگاه‌های عضو، آخرین اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های مرتبط با کارآموزی را نیز به اشتراک می‌گذارد.

سایت بهکاد (برنامه هوشمند کارآموزی دانشگاه) دارای بخش‌های مختلفی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می‌شویم.

بخش‌های مختلف سامانه بهکاد:

 • وبلاگ: بخشی برای آموزش است که محتواهای مربوط به دروس کارآموزی، گزارش‌نویسی و موضوعات آموزشی دیگر را فراهم می‌کند.
 • گزارش‌های پایان دوره: مرور و مشاهده گزارش‌هایی از کارهای انجام شده در طول دوره کارآموزی.
 • سرویس‌ها: شامل ثبت موقعیت، مدیریت، گزارش گیری، پنل هوشمند، فرم های جامع و گزارش روزانه است.
 • لیست دانشگاه‌ها
 • دانلود بهکاد برای موبایل (جهت سهولت دسترسی به خدمات کارآموزی تیم توسعه دهندگان بهکاد در تلاش است روز به روز امکانات بیشتری را برای شما فراهم کند. محیط نرم افزار به صورت کاملا ساده و قابل درک طراحی شده است تا کاربران هنگام استفاده با مشکلی رو به رو نشوند.)
 • بخش ارتباط با ما: مشاهده آدرس، شماره تماس و ایمیل

ورود به سایت بهکاد

دانشجویان و اساتید برای ورود به سایت بهکاد می‌بایست به اطلاعات حساب کاربری خود دسترسی داشته باشند. دانشجویان برای ورود به بهکاد باید به نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (کد ملی) دسترسی داشته باشند. اطلاعات مورد نیاز برای ورود اساتید شامل شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور است.

پس از درج اطلاعات خواسته شده می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که موفق به ورود نشدید، می‌توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان مشاور گروپ دریافت کنید.

ورود به سایت بهکاد

دانشجویان می‌بایست بعد از ورود به حساب کاربری اطلاعات حساب خود را تکمیل کنند تا برای کارشناس رشته ارسال شود.

برای ورود به سایت بهکاد «اینجا» کلیک کنید.

ثبت نام در سایت بهکاد behkad

نحوه ثبت نام در سایت بهکاد behkad، برای دانشجویان و اساتید به صورت زیر است:

ثبت نام دانشجویان در بهکاد:

اطلاعات دانشجویان از سایت ناد دریافت و به بهکاد اضافه می‌شود بنابراین نیاز به هیچ اقدامی توسط دانشجو نخواهد بود. دانشجویان باید بعد از ورود به حساب کاربری اطلاعات حساب خود را تکمیل کرده تا برای کارشناس رشته ارسال شود.

ثبت نام اساتید در سایت بهکاد:

اطلاعات اساتید توسط دانشگاه یا دانشکده مورد نظر ثبت می‌شود و نیاز به انجام عملی نیست.

در رابطه با تایید حساب در بهکاد به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • اطلاعات حساب شما برای کارشناسان مربوطه ارسال می‌شود و در صورت تایید همه کارشناسان، حساب به صورت کامل فعال خواهد شد.
 • هر مرحله تایید توسط کارشناس مربوطه ممکن است مدتی طول بکشد، لطفا صبور باشید.
 • در پنل کاربری شما به صورت کامل نمایش داده می‌شود که حساب شما در کدام قسمت است و با زدن دکمه وضعیت حساب، دوباره کادر وضعیت نمایش داده می‌شود.

روند بهکاد

در هر قسمت، تایید توسط کارشناس مربوطه ممکن است زمان بر باشد. لطفا صبور باشید بعد از تایید، همه امکانات در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

 • روند بهکاد برای اساتید به صورت زیر است:

روند بهکاد برای اساتید

 • روند بهکاد برای دانشجویان به صورت زیر است:

روند بهکاد برای دانشجویان

امکانات سامانه بهکاد

سامانه بهکاد (برنامه هوشمند کارآموزی دانشگاه) دارای امکانات متنوعی است که برای دانشجویان و اساتید در مراحل مختلف درس کارآموزی و همچنین مدیریت این دوره‌ها بسیار کارآمد هستند. از امکانات سامانه بهکاد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ثبت موقعیت: این امکان به سامانه اجازه می‌دهد تا با دسترسی به موقعیت مکانی دانشجوها و اساتید، حضور آنها را هوشمندانه ثبت کند.
 2. مدیریت یکپارچه: سامانه بهکاد به دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها اجازه می‌دهد که به صورت یکپارچه و کامل روند کارآموزی در کلیه رشته‌ها را مدیریت کنند.
 3. گزارش گیری هوشمند: امکانات گزارش گیری به صورت هوشمند و در چند فرمت مختلف، برای دریافت اطلاعات دقیق از دانشجویان و اساتید در سامانه فراهم شده است.
 4. پنل هوشمند: پنل کاربری هوشمند که دقیقا با نیازهای دانشجویان، اساتید و مدیریت، تنظیم شده است، دسترسی به اطلاعات و امکانات را آسان‌تر می‌کند.
 5. فرم‌های جامع: تبدیل فرم‌های دوره کارآموزی به صورت اینترنتی که نیاز به حضور و کاغذ را به حداقل می‌رساند.
 6. گزارش روزانه: این امکان به دانشجوها کمک می‌کند تا فعالیت‌های خود را در طول یک روز کاری به شکل گزارشات روزانه به اساتید اطلاع دهند.

سایت بهکاد با ارائه این امکانات و سرویس‌ها، ارتباط بین دانشگاه و صنعت را تسهیل کرده و مدیریت کارآموزی را بهبود بخشیده است.

برای دانلود و مشاهده نمونه فرم های دوره کارآموزی، روی لینک زیر کلیک کنید:

«نمونه فرم های دوره کارآموزی»

ثبت نام HSE بهکاد

HSE یا بهداشت، ایمنی و محیط زیست، مفهومی است که از سه عامل اصلی تشکیل شده است: بهداشت (Health)، ایمنی (Safety) و محیط زیست (Environment). این مفهوم به کاهش شاخص‌های مربوط به آسیب‌ها، بیماری‌ها، حوادث و مشکلات مرتبط با محیط کار و کارگاه‌ها می‌پردازد.

بهداشت و ایمنی از قدیمی‌ترین مفاهیم مرتبط با کارمندان و کارگاه‌ها است و در طول زمان با توجه به افزایش شرایط کاری و مشکلات ناشی از آن، به مباحث محیط زیست نیز متصل شده است.

دوره‌های HSE برای آموزش مفاهیم ایمنی کاری، بهداشت شغلی، مدیریت ریسک، شناخت و ارزیابی خطرات، قوانین و مقررات مربوط به این حوزه و ایجاد محیطی ایمن و سالم برای کارمندان طراحی شده‌اند.

اهمیت دوره‌های HSE برای کارفرمایان و کارگران از جهات مختلف است، از جمله حفظ سلامت کارکنان، کاهش حوادث و آسیب‌ها، رعایت قوانین و مقررات، افزایش بهره‌وری و بهبود کیفیت محصولات و خدمات.

سرفصل‌های دوره HSE شامل موارد زیر است:

 • بیان خطرات و عوامل زیان آور محیط کار
 • مزایا و الزامات استقرار سیستم های مدیریت HSE
 • تشریح الزامات سیستم مدیریت HSE
 • مراحل استقرار سیستم مدیریت HSE
 • آشنایی با شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک
 • ضوابط ، قوانین و مقررات موثر بر HSE در ایران

این دوره‌ توسط سامانه آموزش مجازی دانشگاه فنی و حرفه ای شماره یک تبریز برگزار می‌شود و پس از اتمام دوره، آزمون پایانی برگزار و در صورت قبولی، مدرک معتبری به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود. برای ثبت نام در دوره HSE، لازم است به سایت بهکاد مراجعه کرده و فرم آنلاین را تکمیل کنید.

برای ثبت نام در دوره HSE اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

ثبت نام HSE بهکاد

 1. نام
 2. نام خانوادگی
 3. نام پدر
 4. کد ملی
 5. ایمیل
 6. شماره تماس
 7. انتخاب رشته تحصیلی
 8. انتخاب نوع کاربری
 9. پرداخت هزینه و تکمیل فرایند ثبت نام

برای ثبت نام در دروه HSE و تکمیل فرم «اینجا» کلیک کنید.

لیست دانشگاه های عضو بهکاد

توجه داشته باشید، استفاده از سامانه بهکاد در حال حاضر فقط برای دانشجویان دانشگاه‌های تبریز قابل استفاده است. اما در آینده، این سامانه ممکن است به دانشگاه‌های دیگر نیز گسترش یابد و دسترسی به آن برای دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها نیز فراهم شود. این گسترش می‌تواند به دانشجویان دیگر مناطق و دانشگاه‌ها اجازه استفاده از امکانات و منابع آموزشی ارائه شده توسط سامانه بهکاد را بدهد و این بهبود می‌تواند از جمله تغییرات مثبت در دنیای آموزش باشد. دانشگاه های عضو بهکاد در جدول زیر قابل مشاهده است:

لیست دانشگاه های عضو سامانه بهکاد

دانشگاه فنی و حرفه ای شماره یک تبریز آموزشکده فنی شماره دو تبریز آموزشکده شهید چمرات اهر
آموزشکده فنی و کشاورزی مراغه آموزشکده فنی و حرفه ای دختران مراغه آموزشکده فنی و حرفه ای دختران تبریز الزهرا(س)
آموزشکده فنی و حرفه ای سراب

جمع بندی

سایت بهکاد پلتفرمی است که ارتباط بین دانشگاه و صنعت را تقویت می‌کند و برای دانشجویان و اساتید امکان مدیریت و گزارش‌دهی هوشمند را در زمینه کارآموزی و فرآیندهای آموزشی فراهم می‌کند. این سامانه دارای بخش‌های مختلفی از جمله وبلاگ با محتواهای آموزشی، گزارش‌های پایان دوره، سرویس‌های رایگان، مدیریت یکپارچه، گزارش‌گیری هوشمند، فرم‌های آنلاین و گزارش‌های روزانه است.

این سامانه با هدف بهبود یادگیری دانشجویان و تسهیل فرآیند آموزش و کارآموزی، امکانات و خدمات گسترده‌ای را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.

اگر سوالی در رابطه با سامانه بهکاد دارید و پاسخ آن را در مقاله نیافتید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می‌توانید پاسخ تمام سوالات خود را درباره برنامه هوشمند کارآموزی دانشگاه به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته‌های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول سامانه بهکاد

سایت بهکاد behkad.tvu.ac.ir چیست؟

سایت بهکاد behkad.tvu.ac.ir یک سامانه آموزشی است که زمینه‌ای را برای دانشجویان و اساتید در جهت انجام دوره‌های کارآموزی و دروس عملی فراهم می‌کند.

ورود به سامانه بهکاد چگونه است؟

دانشجویان برای ورود به بهکاد باید به نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور (کد ملی) دسترسی داشته باشند.

لیست دانشگاه های عضو بهکاد و امکانات سایت بهکاد چیست؟

این سامانه دارای بخش‌های مختلفی از جمله وبلاگ با محتواهای آموزشی، گزارش‌های پایان دوره، سرویس‌های رایگان، مدیریت یکپارچه، گزارش‌گیری هوشمند، فرم‌های آنلاین و گزارش‌های روزانه است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه سامانه بهکاد behkad.tvu.ac.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی