ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 99

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :

جهت مشاوره در زمینه ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 99 : رئیس سازمان سنجش اعلام کرد سوالات آزمون سراسری امروز چند ساعت پس از آزمون منتشر می شود اما پاسخ ها فردا انتشار خواهد یافت.


ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 99


ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :  همزمان با آغاز آزمون سراسری 98 در گروه های آزمایشی علوم ریاضی، فنی و علوم انسانی، ابراهیم خدایی اعلام کرد سوالات چند ساعت بعد و کلید پاسخ ها احتمالا فردا روی سایت قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان سنجش افزود: نتایج اولیه این آزمون در دهه دوم مرداد و نتایج نهایی دهه دوم شهریورماه اعلام می شود.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :خدایی با اشاره به افزایش ظرفیت دانشگاه های دولتی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی، افزود: سهمیه در نظر گرفته شده برای مناطق سیل زده در لرستان و گلستان همانند سهمیه ای که پارسال برای زلزله زدگان کرمانشاه لحاظ شد 5 درصد است.

رئیس سازمان سنجش گفت: پارسال در کرمانشاه حدود 282 نفر از این سهیمه استفاده کردند.

کنکور سراسری خارج از کشور برگزار شده است بمحض قرار گرفتن سوالات و پاسخنامه در این مطلب منتشر می کنیم با ما همراه باشید.

cancelمهم: سوالات امروز در ساعت 14:30 دقیقه منتشر میشود و همچنین پاسخنامه های تمام سوالات در روز یک شنبه قابل دریافت است!!!

مسن‌ترین و جوان‌ترین ها

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :مسن‌ترین فرد شرکت کننده در کنکور امسال «سیاوش دین‌وری» متولد سال ۱۳۱۷ از کرمانشاه است که در گروه آزمایشی علوم انسانی شرکت کرده است.

جوان‌ترین فرد شرکت کننده در کنکور امسال نیز «امیرمحمد کاملی» متولد سال ۱۳۸۳ از تهران در گروه آزمایشی علوم تجربی در کنکور سراسری امسال شرکت کرده است.

خان چهل و نهم

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 : این چهل و نهمین آزمون سراسری دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی کشور است که در ۳۸۱ شهرستان و ۵۱۸ حوزه امتحانی برگزار می شود.

داوطلبان از امروز در رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با هم رقابت می کنند.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :درب حوزه‌های امتحانی رأس ساعت هفت صبح بسته شد و بر اساس برنامه زمان‌بندی از پیش تعیین شده داوطلبان گروه آزمایشی ریاضی و فنی همچنین علوم انسانی رقابت خود را نیم ساعت بعد آغاز کردند.

آزمون داوطلبان گروه هنر در بعدازظهر امروز، آزمون داوطلبان گروه علوم تجربی صبح جمعه ۱۴ تیرماه و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی بعدازظهر جمعه ۱۴ تیر ۹۸ برگزار خواهد شد.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :تعداد داوطلبان

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :برای رشته‌های تحصیلی کنکور سراسری امسال، یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد، ۱۶۴ هزار و ۲۴۱ نفر در گروه ریاضی و فنی، ۶۳۷ هزار و ۲۴۶ نفر در گروه علوم تجربی، ۲۸۲ هزار و ۳۰۶ نفر در گروه علوم انسانی، ۲۵ هزار و ۱۳۵ نفر در گروه هنر و ۱۰ هزار و ۸۷ نفر در گروه زبان‌های خارجی ثبت نام کردند.
از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده، ۶۴۸ هزار و ۸۴۵ نفر معادل ۵۷.۹۸ درصد زن و ۴۷۰ هزار و ۱۷۰ نفر معادل ۴۲.۰۲ درصد مرد هستند.
آمار ثبت نام‌کنندگان در کنکور سال ۹۸ نسبت به سال قبل تعداد ۶۴ هزار و ۷۹۷ نفر بیشتر شده است.

بر اساس آخرین آمار ۹۹۵ هزار و ۷۶۱ داوطلب معادل ۸۹ درصد کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کرده اند.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :افزایش نظام جدیدها

از تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کننده، ۵۷۷ هزار و ۲۵۵ نفر دارای دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ و تعداد ۵۴۱ هزار و ۷۶۰ نفر از داوطلبان دارای دیپلم نظام آموزشی قدیم و مدرک پیش دانشگاهی هستند.
به عبارت دیگر ۵۱.۵۹ درصد داوطلبان دارای دیپلم نظام جدید و ۴۸.۴۱ درصد داوطلبان دارای نظام قدیم هستند.
همچنین ۲۳۴ هزار و ۱۰۹ نفر از داوطلبان علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود گروه‌های آزمایشی دوم یا سوم شامل هنر و زبان‌های خارجی را انتخاب کرده‌اند.
علاوه بر این، ۷۸ هزار و ۵۸۵ داوطلب علاوه بر گروه اصلی، گروه آزمایشی هنر و ۱۵۵ هزار و ۵۲۴ داوطلب علاوه بر گروه اصلی، گروه آزمایشی زبان را انتخاب کرده‌اند.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :طراحی دو نوع سوال

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :با توجه به وجود دو نوع نظام آموزشی قدیم وجدید متوسط سوالات کنکور بر اساس نوع نظام آموزشی طراحی شده است. در کنکور سال ۹۸ برای دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ یک نوع سوال و برای نظام آموزشی قدیم یک نوع سوال دیگر طراحی شده است.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :درباره دفترچه ها

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :در آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ به هر داوطلب در همه گروه‌های آزمایشی یک پاسخنامه و ۲ دفترچه سوال شامل آزمون عمومی «دفترچه شماره ۱» و آزمون اختصاصی «دفترچه شماره ۲» در قالب ۲ بسته نایلونی داده می‌شود.
این بسته‌ها شخصی سازی شده و مشخصات داوطلبان روی پاسخنامه و جلد دفترچه سوالات درج شده است.
داوطلبان دارای مدرک دیپلم و پیش‌دانشگاهی (نظام قدیم) علوم و معارف اسلامی در گروه آزمایشی علوم انسانی علاوه بر پاسخگویی به سوالات دفترچه عمومی (دفترچه شماره ۱) و اختصاصی (دفترچه شماره ۲) باید به سوالات دفترچه اختصاصی شماره ۳ (درس اصول و عقاید فقه) پاسخ می‌دهند.

ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 98 :به داوطلبان دارای دیپلم علوم و معارف اسلامی نظام جدید آموزشی ۳-۳-۶ در گروه آزمایشی علوم انسانی دفترچه شماره سه (اصول عقاید) تحویل نشد و این دسته از داوطلبان در نوبت صبح امروز منحصراً به سوالات دفترچه اختصاصی (دفترچه شماره ۲) که ویژه داوطلبان دیپلم علوم و معارف اسلامی نظام آموزشی ۳-۳-۶ است، پاسخ می‌دهند.
داوطلبان در همه گروه‌های آزمایشی باید پاسخ سوالات دفترچه‌های عمومی و اختصاصی را در همان یک برگ پاسخنامه تحویل شده علامتگذاری کنند.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ساعت انتشار سوالات کنکور سراسری 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.