زمان و سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

زمان و سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه زمان و سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این نوشته به بررسی زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی و همچنین سایتی که باید از آن کارت خود را دریافت کنید پرداخته ایم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری گفت: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی از شنبه سوم تیر 1402 از طریق سامانه ثبت‌نام در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری درباره فرآیند برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی گفت: دستور العمل آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای کشور، اسفند ۱۴۰۱ به تمامی مدارس دوره اول متوسطه ابلاغ و در ماه‌های فروردین و اردیبهشت با در نظر گرفتن تمهیدات لازم، فرآیند ثبت‌نام متقاضیان انجام شد,

سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

عباس سلطانیان گفت: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی از فردا سوم تیر در سامانه https://my.medu.ir/  قرار می‌گیرد.
مدیرکل آموزش دوره دوم متوسطه با تاکید بر اینکه تمام سؤالات از محتوای کتاب‌های درسی پایه نهم طرح می‌شود افزود: در این آزمون ۱۰۰ سوال در هفت ماده درسی پایه نهم مربوط به کتاب‌های درسی سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ طراحی شده که داوطلبان باید در ۱۲۰ دقیقه به سؤالات پاسخ دهند. همچنین تلاش می‌کنیم مطابق دستورالعمل ارسالی تا هفته اول مرداد نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی را اعلام کنیم تا دانش‌آموزان ثبت‌نام قطعی خود را در مدارس انجام دهند.
سلطانیان یاد آور شد: ملاک حضور و انجام آزمون پس از ثبت‌نام، کسب معدل حداقل ۱۷ دانش‌آموزان در امتحانات خرداد (معدل ارزشیابی کتبی خرداد) بدون اعمال نمره مستمر است و برای اعلام نتیجه، نمره کل آزمون هر داوطلب از ۲ بخش تشکیل شده که معدل امتحانات کتبی خرداد ۵۰ درصد و ۵۰ درصد دیگر از نمره کسب شده در آزمون ورودی تشکیل می‌شود.
وی اضافه کرد: امسال نزدیک به ۶۰هزار دانش‌آموز پس از پذیرش در آزمون، وارد مدارس دوره دوم متوسطه نمونه دولتی می‌شوند.
سلطانیان درباره چگونگی ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه در مدارس نمونه دولتی هم گفت: بر اساس ماده ۱۸ شیوه‌نامه اجرایی مدارس نمونه دولتی، اگر در مدرسه‌ای به دلایل مختلف مانند نقل و انتقال بین مدرسه‌ای، منطقه‌ای و استانی ظرفیت خالی برای ثبت‌نام در پایه‌های یازدهم و دوازدهم ایجاد شود، مناطق آموزش و پرورش با تصمیم اداره کل آموزش و پرورش استان می‌توانند آزمون تکمیل ظرفیت برگزار کنند، بنابراین دانش‌آموزان برای آگاهی از فرآیند برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت می‌توانند به مدارس نمونه دولتی و آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل خود مراجعه کنند و اطلاعات لازم را به دست آورند.
وی درباره دریافت شهریه از والدین برای ثبت‌نام در مدارس نمونه دولتی افزود: مدارس نمونه دولتی برای ثبت‌نام، نباید شهریه‌ای از والدین دریافت کنند. اما پس از شروع سال تحصیلی و بر اساس تصمیمات شورای مدرسه برای برگزاری کلاس‌های فوق برنامه، در چارچوب دستورالعمل و ضوابط بخشنامه می‌توانند، نرخ شهریه فوق برنامه را مشخص و در طول سال تحصیلی نسبت به ارائه خدمات فوق برنامه اقدام کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان و سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی