زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان​ 1403 | تاریخ مصاحبه قبول شدگان

زمان مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان​ 1402 - 1403

جهت مشاوره در زمینه زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان​ 1403 | تاریخ مصاحبه قبول شدگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403 و دیگر نکات مهم ثبت‌نام معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان​ 1403 و شرایط اختصاصی جذب دانشگاه و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1403 را در این مقاله مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال و همچنین جهت دریافت نتایج خود تنها کافی است با مشاوران مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس گرفته و مشکل خود را رفع نمایید.

اعلام نتایج معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403

بدین‌وسیله به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاهها و موسسات آموزش عالی فوق‌الذکر که در زمان انتخاب رشته‌های تحصیلی، یک و یا چند رشته از کد رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان را در آزمون سراسری سال 1402 در فرم انتخاب رشته اینترنتی خود انتخاب نموده، می‌رساند که فهرست اسامی پذیرفته شدگان رشته های دارای شرایط خاص کنکور  و اسامی معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403 و چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی از بین داوطلبانی که کد رشته محل‌های دانشگاه فرهنگیان 1403 را انتخاب نموده و حدنصاب چند برابر ظرفیت لازم را کسب کرده‌اند،اعلام شده است.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار دانشگاه فرهنگیان با کارشناسان اختصاصی این دانشگاه در مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

بیشتر بخوانید: سامانه سخا فرهنگیان

راهنمای مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403

به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون سراسری سال 1402 برای مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403  می­رساند که مطابق جدول زمانبندی که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد، جهت تحویل مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1403 به ساختمان شماره 2 دانشکده علوم انسانی مراجعه نمایند. شایان ذکر است به دلیل کمبود وقت، عدم مراجعه در زمان اعلامی تعیین شده به منزله انصراف داوطلب بوده و به هیچ عنوان امکان برگزاری مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1403 خارج از زمان مذکور  نمی ­باشد.

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از رشته‌های تحصیلی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران “وابسته به وزارت آموزش‌وپرورش” اعلام شده، لازم است برای انجام مراحل مختلف مصاحبه اختصاصی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و براساس برنامه زمانی مندرج در جدول شماره 3 به آدرس‌های مندرج در بند “ب” این اطلاعیه مراجعه کنند.

زمان مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان

مربوط به سال 98

شروع مصاحبه: به محض اعلام در همین مقاله قرار داده می شود پایان مصاحبه:

تذکر: زمان دقیق انجام مصاحبه اختصاصی از داوطلبان معرفی شده، به وسیله مرکز مجری مصاحبه، تعیین خواهد شد.

معرفی‌شدگان موظفند با مراجعه به سایت مرکز مجری مصاحبه یا اداره کل آموزش و پرورش استان بومی از زمان و مکان دقیق مصاحبه مطلع شوند.معرفی‌شدگان لازم است قبل از تاریخ اعلامی از طریق سایت اینترنتی و شماره تلفن پردیس مجری مصاحبه  یا مراجعه حضوری، از روز و ساعت دقیق مصاحبه خود مطلع شوند.

جهت دریافت مشاوره تخصصی در خصوص زمان مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403 کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید.
تماس از تلفن ثابت سراسر کشور بدون کد 9099071613
تماس از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

تذکرات مهم: انجام مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی در آزمون سراسری سال 1402 در دو بخش مجزا به شرح ذیل خواهد بود، معرفی‌شدگان دقت کنند که در مراحل مورد نظر شرکت کرده باشند.

الف )نحوه تکمیل و ارسال فرم مشخصات بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش

توجه آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال 1402 را که اسامی آنان در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هریک از رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شده است، به رعایت دقیق موارد ذیل معطوف می‌دارد:

1- پس از تهیه نسخه پرینت فرم اطلاعات فردی (فرم شماره 1) مندرج در ذیل این اطلاعیه، نسبت به تکمیل دقیق آن و الصاق یک قطعه عکس اقدام و به همراه تصویر صفحات شناسنامه و کارت ملی حداکثر ظرف مدت 48 ساعت از تاریخ انتشار اسامی در سایت به وسیله پست پیشتاز به هسته گزینش آموزش‌وپرورش استان بومی خود به  نشانی مندرج در جدول شماره 5 ذیل این اطلاعیه  ارسال کنند.

2- لازم است در تکمیل فرم اطلاعات فردی دقت کافی شود بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص در تکمیل فرم به عهده داوطلب خواهد بود.

3-عدم تکمیل فرم اطلاعات و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی به منزله انصراف از تحصیل در دانشگاه‌های مذکور بوده و برابر مقررات تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

ب): اقدامات لازم برای انجام بخشی از مراحل گزینش و مصاحبه اختصاصی

مصاحبه جزیی از شرایط قانونی در مراحل آزمون سراسری برای پذیرش دانشجو‌معلم در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی است انجام مصاحبه اختصاصی صرفاً درمهلت مقرر مندرج در این اطلاعیه امکان‌پذیر است. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده، تحت هر شرایطی به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهدبود.

1- نام، نشانی و شماره تلفن مراکز مجری مصاحبه اختصاصی از معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های متمرکز آزمون سراسری سال 1402 در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در جدول شماره 4 مندرج در ذیل این اطلاعیه اعلام شده است.

2- انجام مصاحبه علمی-تخصصی از معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی به صورت متمرکز در تهران و براساس تقویم زمان‌بندی مندرج در سایت آن دانشگاه انجام خواهد شد بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود جهت اطلاع بیشتر از زمان و مکان دقیق مصاحبه علمی- تخصصی به آدرس پرتال دانشگاه  www.sru.ac.ir مراجعه کنند. آدرس: تهران- لویزان – خیابان شهید شعبانلو – دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

تذکر خیلی مهم: معرفی‌شدگان رشته‌های تحصیلی دانشگاه تربیت دبیر شهید‌رجایی موظفند حداکثر ظرف مدت 48 ساعت از زمان انتشار فهرست اسامی دو برابر ظرفیت پذیرش در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور جهت طی مراحل بررسی صلاحیت‌های عمومی و مصاحبه گزینش به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود نشانی اعلام شده در جدول شماره 5 مندرج در ذیل این اطلاعیه  با دردست داشتن فرم شماره (1) و سایر مدارک مربوط مراجعه  کنند.

شرح انجام مصاحبه تخصصی بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش
معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان استان بومی داوطلب استان بومی داوطلب
معرفی‌شدگان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران– دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی استان محل اقامت داوطلب

3- عدم حضور در مهلت مقرر برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش آن به هر دلیل، به منزله انصراف از تحصیل در رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی تلقی می‌شود و مسئولیت آن صرفاً به عهده داوطلب خواهد بود.

4-از معرفی‌شدگانی مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد کهدارای شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه شماره (2) راهنمای انتخاب رشته و بخش پیوست‌های آزمون سراسری سال 1403 و اطلاعیه‌های اصلاحی بعدی سازمان سنجش آموزش کشورکسب نمره علمی کل6500 و بالاتر در زیرگروه گروه آزمایشی مربوط برای مجاز شدن برای انتخاب رشته، داشتنحداقل معدل کل 14در دوره متوسطه دوم “معدل سه پایه اول، دوم و سوم متوسطه”، برخورداری از سلامت کامل تن و روان و شرایط مناسب جسمانی برای حسن انجام وظیفه معلمی، داشتن حداکثر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه ( متولدین اول مهر 77 به بعد)و … باشند در غیر این صورت انجام مصاحبه علمی-تخصصی منتفی خواهد بود.

حداقل معدل و حداکثر سن تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد.

5-ویژگی‌های جسمانیمعرفی‌شدگان چند برابر توسط پزشک معتمد واجد شرایط آموزش و پرورش، صرفاً در مهلت مقرر در زمان انجام مصاحبه، باید مورد تأیید قرار بگیرد در غیر این صورت انجام مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.

6- موفقیت در مصاحبه اختصاصی و بررسی تایید صلاحیت‌های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌شود بلکه تمام داوطلبان باید واجد شرایط مصاحبه تخصصی و بررسی و تایید صلاحیت‌های عمومی بوده همچنین در گزینش نهایی که براساس ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود، دارای بالاترین نمره علمی نهایی در مقایسه با سایر داوطلبان نیز باشند.

با توجه به اولویت انتخابی داوطلب معرفی‌شده دو برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، مصاحبه اختصاصی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی به عمل خواهد آمد. بنابراین تأیید مصاحبه تخصصی داوطلب در هر یک از این مراکز به این مفهوم خواهد بود که داوطلب معرفی‌شده در تمام رشته محل‌های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و همچنین دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی به لحاظ مصاحبه اختصاصی مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته است. بنابراین درصورت تایید صلاحیت‌های عمومی “گزینش” داوطلب، سازمان سنجش آموزش کشور براساس نمره علمی فرد در آزمون سراسری، مورد گزینش نهایی قرار خواهد داد.

7-با توجه به اصلاحات دفترچه شماره (2) آزمون سراسری سال 1402 به داوطلبان معرفی‌شده برای انجام مصاحبه تخصصی،توصیه می‌شوداصلاحات بعدی دفترچه را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به دقت مطالعه کرده و براساس آخرین اصلاحات اعلام شده، برای مصاحبه اختصاصی اقدام کنند.

 داوطلبان معرفی‌‌شده درصورت عدم تمایل به تحصیل در کدرشته محل انتخابی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی می‌توانند در زمان انجام مصاحبه با ارائه درخواست کتبی نسبت به انصراف از تحصیل اقدام کنند یا در مراحل مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی شرکت نکنند.

8- تغییر رشته و گرایش، تغییر اولویت، تغییر دوره تحصیلی، انتقال و جابجایی در بین دانشگاه‌ها و بالعکس در بدو ورود  یا در طول تحصیل تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

9-تغییر سهمیه استان محل خدمت قبل از شروع به کار و ایفای تعهد، تحت هر شرایط اعم از تأهل، تجرد، بُعد مسافت، تکفل، سرپرستی خانواده، فوت والدین و غیره … ممنوع است.

10- مسئولیت رعایت شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون سراسری سال 1402 از سوی تمام داوطلبان متقاضی همچنین مقررات نظام وظیفه عمومی (داوطلبان ذکور) در مراحل مختلف آزمون مزبور، به عهده آنان خواهد بود.

11- محل تحصیل پذیرفته‌شدگان پس از ثبت‌نام قطعی توسط پردیس‌ها در واحدهای تابعه سطح استان طبق جدول شماره (1) صفحه 4 بخش پیوست دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1402 (مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور) تعیین خواهد شد.

 در کلاس‌هایی که به حدنصاب لازم “حداقل 20 نفر” برای تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد، سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته‌شدگان در سطح پردیس‌های کشور اقدام خواهد کرد پذیرفته‌شدگان حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت، در غیر اینصورت قبولی آنان “کان لم یکن” تلقی خواهد شد.

12-قدرت بینایی:بدون عینک و لنز، قدرت دید هر چشم باید حداقل پنج دهم باشد یا هر دو چشم حداقل ده بیستم به شرط دارا بودن قدرت دید حداقل پنج دهم در هر چشم.

13- مصاحبه در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان مراکز مجری مصاحبه در استان‌ها یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با توجه به گروه آزمایشی مربوط، برای تمام کدرشته محل‌های مورد نیاز آموزش و پرورش مندرج در دفترچه شماره (2) گروه آزمایشی مربوط، در این دانشگاه‌ها است.

14- جهت شرکت در مصاحبه به همراه داشتناصل و تصویر مدارک “کارت ملی، شناسنامه، دفترچه درمانی، درصورت وجود- دیپلم یا گواهی تأیید شده که معدل کل در آن قید شده است و یک قطعه عکس 4 ×3 که در سال جاری گرفته شده باشد” الزامی است.

15- براساس جدول تعرفه‌های آزمون سراسری، موضوع مصوبه هیئت وزیران، هر یک از داوطلبان معرفی‌شده با رعایت موارد فوق، مبلغ 34 هزار تومان به حسابی که در زمان مصاحبه اختصاصی اعلام می‌شود واریز کرده و اصل فیش واریزی را به مرکز مجری مصاحبه تحویل دهند.

 از داوطلبانی‌ که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته کرده‌‌اند مصاحبه اختصاصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی به عمل نخواهد آمد، بنابراین اینگونه داوطلبان از واریز مبلغ مزبور خودداری کنند.

16- چنانچه فردی با ارائه اطلاعات نادرست پذیرفته یا متعاقب آن مشخص شود که شرایط لازم را نداشته است در هر مرحله از ثبت‌نام، تحصیل یا استخدام، قبولی وی لغو و حسب مورد مکلف به پرداخت خسارت‌های ناشی از آن خواهد بود.

تذکرات مهم

1) در صورتیکه روزهای تعیین شده برای انجام مصاحبه معرفی‌شدگان کفایت نکند، ممکن است مصاحبه داوطلب در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده در جدول نیز ادامه یابد.

2) از داوطلبان درخواست می‌شود جهت انجام مصاحبه اختصاصی در روز و تاریخ تعیین شده در این اطلاعیه و با در نظر گرفتن تذکر ذیل جدول شماره (3)، به محل تعیین شده مراجعه کنند.

3) تمام معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مکلفند، (فرم اعلام آمادگی برای پذیرش و انجام مصاحبه اختصاصی مندرج در ذیل این اطلاعیه)را تکمیل و در زمان مقرر به مرکز مجری مصاحبه تخصصی تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز مصاحبه معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان 1403

  • اصل دیپلم یا اصل گواهی موقت دیپلم و یک برگ تصویر آن
  • اصل کارنامه سه ساله دوره متوسطه و یک برگ تصویر آن
  • اصل پیش دانشگاهی یا اصل گواهی موقت پیش دانشگاهی و یک برگ تصویر آن
  • اصل و کپی ریز نمرات سوم متوسطه
  • اصل شناسنامه و یک برگ تصویر صفحه اول شناسنامه
  • اصل کارت ملی و یک برگ تصویرپشت و روی آن
  • یک قطعه عکس 4*3
  • ارائه فیش واریزی به مبلغ 270000 ریال به حساب شماره 214120534 به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی نزد بانک تجارت شعبه حسین ­آباد لویزان (کد شعبه 2140 )

برای آگاهی از جدیدترین اخبار دانشگاه فرهنگیان با کارشناسان اختصاصی این دانشگاه در مجموعه مشاور گروپ تماس بگیرید.

مشاور گروپ

سوالات متداول زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

شرایط دانشگاه فرهنگیان برای جذب دانشجو چه تعداد است؟

جدیدترین جزییات شرایط دانشگاه فرهنگیان و شهیدرجایی برای جذب دانشجو اعلام شد که ۱۵ شرط تخصصی ازجمله معدل، سن و تراز علمی اعلام شده همچنین معیارهایی برای سلامت جسم و روان لحاظ شده است از توانایی گفتاری تا قد و وزن و نداشتن کراهت منظر که در مقاله توضیحات تکمیلی آن را ملاحظه خواهید فرمود.

تعیین محل خدمت داوطلبان بر چه اساسی صورت می پذیرد؟

تعیین محـل خـدمت کـد‌رشـته محـل‌هـایی کـه بـه صـورت اسـتانی، شهرستانی یا در یک بوم

چگونه میتوانم شرایط جدید پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در سال 1402 و 1403 اطلاع پیدا کنم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط جدید پذیرش دانشجو و همچنین دریافت مشاوره تضمینی برای قبولی در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان همین حالا با کارشناسان اختصاصی این زمینه در مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس بگیرید.

ملاک تعیین بومی گزینی در انتخاب رشته فرهنگیان چیست ؟

ملاک تعیین بومی گزینی در انتخاب رشته فرهنگیان سه سال آخر دبیرستان هر داوطلب می باشد

3/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان​ 1403 | تاریخ مصاحبه قبول شدگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی