زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در این مقاله ارائه داده شده است. ظرفیت پذیرش دانشجوی دکتری در ۱۴۰۱ در حال حاضر حدود ۱۰ هزار نفر اعلام شده است و با توجه به استانداردی که در همه آزمون‌ ها وجود دارد، ۳ برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت خواهند شد. با ما همراه باشید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ از چه تاریخی آغاز می شود؟

رئیس مرکز سنجش و پذیرش امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد با اعلام اینکه در شرایط موجود راه دیگری جز برگزاری مجازی آزمون مصاحبه نداریم، گفت: پیش بینی ما این است که در اواخر خرداد تا اوایل تیرماه داوطلبان به مصاحبه دعوت خواهند شد. مصاحبه به صورت متمرکز و هماهنگ برگزار خواهد شد. با توجه به برگزاری انتخابات و اینکه اساتید مشغول امتحانات پایان ترم هستند، سعی خواهیم کرد بهترین زمان را برای برگزاری مرحله دوم آزمون جامع دکتری انتخاب کنیم.

مصاحبه های آزمون دکتری ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد، دکتری بدون آزمون و پردیس های ارس، کیش و امارات از ۳۰ خرداد تا ۱۷ تیرماه برگزار خواهد شد.

مصاحبه مجازی آزمون دکتری ۱۴۰۱

سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، مصاحبه داوطلبان در همه دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی به‌صورت مجازی برگزار شد. دانشگاه‌ها از طریق سامانه‌ های برگزاری کلاس‌های آموزشی به داوطلبان دوره دکتری کد دسترسی ارائه می‌دادند تا بتوانند به‌ صورت مجازی در اتاق‌های کنفرانس آنلاین حاضر شوند.

دانشگاه آزاد اسلامی نیز برگزاری جلسات آنلاین مصاحبه را در دستور کار قرار داده بود اما با این تفاوت که برگزاری مصاحبه‌ها در رشته‌ها و گروه‌های مختلف دسته‌بندی شدند، برای هر گروه در واحدهای استان تهران مصاحبه آنلاین برگزار شد. البته اساتید از واحدهای دانشگاهی استان تهران و استان‌های هم‌جوار به تهران آمدند تا در سنجش علمی داوطلبان مشارکت داشته باشند.

استادان در گروه‌های مشخص در اتاق‌های جداگانه حاضر می‌شدند و داوطلبان دوره دکتری به سامانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی متصل می‌شدند و مصاحبه علمی داوطلبان برگزار می‌شد.

در این میان خبرهایی از حذف و تجمیع برخی رشته‌ها به گوش می‌رسد که غلامی وزیر علوم در این باره می‌گوید: تغییرات گرایش‌های دکتری به دلیل این است که در آموزش این دوره‌ها تجدیدنظر شده است و جزء برنامه‌ریزی آموزشی است و در پشت آن بحث‌های کارشناسی وجود دارد.

سامانه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد

سامانه برگزاری مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد چیست؟ زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اواخر تیر یا مرداد پیش بینی شده است. باتوجه به شیوع ویروس کرونا امکان انجام مصاحبه آزمون دکتری 1401 به صورت حضوری وجود ندارد، داوطلبان باید در زمان مقرر به سامانه ویژه برگزاری مصاحبه دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

طهماسب کاظمی : سال گذشته حدود ۲۵ هزار مصاحبه ظرف ۲ هفته در این سامانه انجام شد و تعداد افرادی که اعتراض داشتند، بسیار محدود بود و بررسی‌های ما نشان داد مشکل عمده معترضین از اینترنت خودشان بود.

وی ادامه داد: امسال نیز مانند سال گذشته اتاق‌های مجازی مجزا برای هر گروه آزمایشی در نظر گرفته شده و با توجه به تاریخ اعلامی، گروه‌ها مستقرشده و مصاحبه‌ها انجام خواهد شد.

زمان دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده نتایج دعوت به مصاحبه داوطلبان اواخر اردیبهشت‌ماه اعلام می‌شود و از اوایل خردادماه مصاحبه داوطلبان در دانشگاه‌ ها آغاز می‌شود. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق برگزاری مصاحبه آزمون دکتری 1401 منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401 می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول مصاحبه آزمون دکتری 1401

مصاحبه آزمون دکتری 1401 چه زمانی آغاز می شود؟

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1401، اواخر خرداد یا اوایل شهریور اعلام شده است. زمان دقیق مصاحبه از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چگونه برگزار می شود؟

باتوجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مصاحبه دکتری به صورت حضوری وجود ندارد و به صورت مجازی برگزار می شود.

چند برابر ظرفیت به مصاحبه دکتری دعوت می شوند؟

3 برابر ظرفیت به مصاحبه آزمون دکتری 1401 دعوت خواهند شد.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401