زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲

زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد

جهت مشاوره در زمینه زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲ موضوع اصلی این مقاله است. عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو از مشخص شدن زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲ خبر داد.

زمان برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در عصر پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ و صبح و عصر جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ برگزار خواهد شد و متقاضیان لازم است از روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به تهیه پرینت كارت شركت در آزمون و برگ راهنمای شركت در آزمون اقدام نمایند. محل آزمون متقاضیان براساس استان و شهرستان مندرج در بند 38 تقاضانامه تعیین میگردد. لذا مقتضی است متقاضیان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر مورد نظر در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

مشاوره کنکور ارشد مرکز مشاور گروپ

 • چگونه در کنکور کارشناسی ارشد رتبه بیاوریم؟
 • امروزه سؤالی که ذهن بسیاری از دانشجویان را درگیر کرده، این است که چگونه در کنکور کارشناسی ارشد رتبه بیاوریم؟

رتبه‌ های برتر دانشگاه منتظر شماست.
چرا که مشاوران ما با رتبه‌ های برتری که در این مقطع کسب کرده‌ اند، در کنار شما هستند.

برای موفقیت در این آزمون به برنامه‌ ریزی مناسب تحصیلی نیاز دارید.

مشاوران مجرب  “مشاور گروپ ” گام به گام با شما خواهند بود تا موفقیت کامل شما در این آزمون را برای شما به ارمغان آورند. موفقیت خود را به مشاوران برتر ما واگذار کنید.


9099071613

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.


برنامه ریزی تحصیلی ارشد مرکز مشاور گروپ

کادر مشاوران “مشاور گروپ” در موضوعات زیر به شما مشاوره می‌ دهند:

 • انتخاب رشته کارشناسی ارشد
 • معرفی رشته‌ های بدون کنکور کارشناسی ارشد
 • ثبت‌ نام بدون کنکور کارشناسی ارشد
 • معرفی دانشگاه‌ های برتر کارشناسی ارشد و مقایسه دانشگاه‌ ها با یکدیگر
 • معرفی کتب و منابع استاندارد برای تمامی رشته‌ های کارشناسی ارشد
 • معرفی جزوات برتر کنکور کارشناسی ارشد تمامی رشته‌ ها
 • معرفی نمونه سؤالات کنکور کارشناسی ارشد تمامی رشته‌ ها
 • مشاوره تحصیلی و برنامه‌ ریزی درسی ویژه کارشناسی ارشد تمامی رشته‌ ها
 • معرفی آزمون‌ های استاندارد و جامع کشوری کارشناسی ارشد
 • زمان ثبت‌ نام کنکور کارشناسی ارشد
 • زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کنکور ارشد

دانشجویانی که با اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی قصد ورود به مقطع ارشد را دارند همانند کنکور سراسری نیازمند عبور موفق از مرحله انتخاب رشته کنکور ارشد نیز هستند.
کمتر بودن تعداد جایگاه‌ ها و کد رشته محل‌ ها و پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد و علاقه‌ مندی دانشجویان به رشته و دانشگاه خاص باعث می‌ شود که انتخاب رشته کنکور ارشد از اهمیت به سزایی برخوردار شده و یکی از مراحل حساس دوران تحصیلی دانشجویان شود.

انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲

در سال ۱۴۰۲ با رتبه و تراز شما چه رشته و دانشگاهی را می‌ توانید انتخاب نمایید؟
شرایط انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲ با موفقیت و مطلوب شما چگونه است و برای موفقیت باید از کجا شروع کنیم؟

مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد

همه این موارد جز سؤالاتی هستند که یک دانشجو از خود می‌ پرسد:
دپارتمان ویژه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ “مشاور گروپ ” متشکل از تعدادی افراد موفق در کنکور ارشد سال‌ های قبل می‌ باشند که موفق شده‌ ایم آنها را در جهت پاسخگویی مطلوب به سؤالات شما و کمک در جهت حصول موفقیت در انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲ برای شما گرد هم آوریم.

با مشاوران متخصص و با تجربه ما با این شماره ها از سراسر کشور تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را از آنها دریافت کنید.

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.


9099071613

به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شركت در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی كشور میرساند با توجه به نكات ذیل و همچنین در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون، میتوانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمایند.

شرایط ثبت‌نام‌:

ثبت‌نام برای آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ از روز سه‌شنبه مورخ 16/09/1401 آغاز و در روز سه‌شنبه مورخ 1401/09/22 پایان میپذیرد. ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org انجام می‌شود.

متقاضیان ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون)، در صورتی كه دارای شرایط مذكور باشند، میتوانند حداكثر در دو رشته امتحانی (طبق ضوابط از رشته‌‌های امتحانی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام) متقاضی ثبت‌نام در این آزمون شوند.

دفترچه راهنمای ثبت نام، همزمان با شروع ثبت نام، در درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود.

مراحلی كه متقاضی باید برای ثبت نام اقدام كند:

1- مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی فوق برای خرید كارت اعتباری ثبت‌نام (سریال 12 رقمی) و دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1).

2- تهیه فایل عكس اسكن شده متقاضی بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

3- آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

 4-خرید كارت اعتباری ثبت‌نام به مبلغ 1.250.000 ریال (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار) ریال از سامانه خرید کارت اعتباری در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان.

5- پرداخت هزینه خدمات ارسال پیام كوتاه به متقاضیان به مبلغ 12.000 دوازده هزار) ریال .

6- متقاضیانی كه علاوه بر رشته‌ انتخابی یا امتحانی اصلی (رشته‌ اول‌) علاقه‌مند به‌ شركت در رشته‌ امتحانی دوم هستند، ضرورت‌ دارد كه‌ كدرشته‌ امتحانی دوم را نیز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمایند. این دسته از متقاضیان میبایست برای رشته امتحانی دوم یك‌ كارت اعتباری دیگر، به مبلغ 1.250.000 ریال (یک میلیون و دویست و پنجاه هزار)ریال علاوه بر كارت اعتباری اول خریداری نمایند.

یادآوری1: متقاضیان ثبت‌نام و شركت در آزمون كدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) كه علاقه‌مند به شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 200.000 (دویست هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی برای دوره مذكور، اقدام نمایند.

یادآوری 2: متقاضیان ثبت‌نام و شركت در آزمون كدرشته‌های امتحانی (اصلی و شناور) كه علاقه‌مند به شركت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند، لازم است علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 200.000 (دویست هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه‌مندی برای دوره مذكور، اقدام نمایند.

دستورالعمل و نحوه تكمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به متقاضیان توصیه میشود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان، اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه ‌نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ضمناً متقاضیان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك متقاضی در صورت پذیرفته‌شدن در آزمون، قبولی وی لغو و از ادامه تحصیل متقاضی جلوگیری خواهد شد.

برگزاری المپیاد علمی- دانشجویی كشور:

متقاضیان علاقه‌مند میتوانند همزمان ‌با برگزاری امتحانات‌ آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲، در اولین ‌مرحله دوره بیست و هفتمین آزمون المپیاد علمی- دانشجویی كشور بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون شركت نمایند.

توصیه‌های مهم‌:

1- متقاضیان برای اطلاع از مقررات وظیفه عمومی، شرایط و ضوابط استفاده از سهمیه ایثارگران و همچنین شرایط و ضوابط اتباع خارجی به دفترچه راهنمای ثبت‌نام ‌مراجعه نمایند.

2- متقاضیان لازم است در انتخاب كدرشته‌های امتحانی (اول و دوم) و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود، دقت نمایند؛ لذا پس از دریافت كد پیگیری 16 رقمی، در این خصوص به درخواست‌های متقاضیان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- متقاضیان پس از تكمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 7 رقمی و كدپیگیری 16 رقمی یك نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند.

4- هر ساله تعدادی قابل توجهی از متقاضیان در درج معدل خود در زمان ثبت‌نام دقت لازم را بعمل نیاورده و پس از قبولی در دانشگاه به دلیل مغایرت معدل قبولی آنها لغو شده و باعث سردرگمی آنها میگردد. لذا به متقاضیان تاکید میشود در درج معدل خود دقت لازم را بعمل آورند و حتی اگر ثبت‌نام آنها توسط خودشان انجام نمیپذیرد با مشاهده پرینت تقاضانامه نسبت به كنترل دقیق موارد درج شده در آن اقدام نموده و در مراحل بعدی كه امكان ویرایش اطلاعات (در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون و یا انتخاب رشته) برای آنها وجود دارد نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایند.

4- با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عكس متقاضیان، كه این موضوع اكثراً برای متقاضیانی كه ثبت نام آنان از سوی دیگران انجام می شود رخ داده است، تاكید میگردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالی خود دقت نمایید تا اشتباهاً عكس متقاضی دیگری به جای عكس شما ارسال نگردد. بدیهی است كه در صورت ارسال عكس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

5- هرگونه‌ تغییری از طریق‌ نشریه پیك‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبری و اطلاع‌رسانی سازمان ‌سنجش‌)، درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های جمعی ‌اعلام ‌خواهد شد.

نحوه ارسال درخواست و یا ارتباط غیرحضوری با سازمان سنجش آموزش کشور

متقاضیان درصورت لزوم می توانند سئوال یا سئوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس https://request.sanjesh.org/ و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن 42163-021 در میان بگذارند.

 


برای آگاهی از:

دفترچه انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۲

گرایش بهینه سازی سیستم های مهندسی صنایع 

مهندسی صنایع گرایش مدیریت مهندسی

گرایش سیستم های کلان مهندسی صنایع

معرفی گرایش سازه مهندسی عمران

معرفی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

گرایش های کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد و سراسری ۱۴۰۲

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان دقیق برگزاری کنکور ارشد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. علی

  کاش امکان ویرایش دوباره هم بزارن میخوام محل آزمون رو هم عوض کنم چون تیر میرم خونه‌‌امون شهرم عوض میشه.

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی