زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98 : مقطع کارشناسی ارشد دوره ای از آموزش عالی محسوب می شود که به دو صورت پیوسته و ناپیوسته در دانشگاه های مختلف ارائه می گردد.در ادامه با مشاور گروپ همراه شوید …


زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » در کارشناسی ارشد ناپیوسته داوطلب پس از گذراندن یک دوره دو ساله مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت می کند و مهمترین شرط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته اخذ مدرک کارشناسی می باشد ولی گذراندن مقطع کارشناسی ارشد پیوسته 6 سال به طول می انجامد و داوطلبان می توانند با مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و بدون اخذ مدرک کارشناسی به ادامه تحصیل در این مقطع بپردازند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  البته لازم به ذکر است که کارشناسی ارشد پیوشته در دانشگاه ها و رشته های محدودی ارائه می شود. به دلیل تماس های مکرر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با مشاوران ما در مرکز ” مشاور گروپ ” تصمیم به نگارش این مقاله گرفتیم تا در آن به موضوعاتی همچون زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 ، شرایط شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بپردازیم.مشاور گروپ

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98


زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  جهت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت و مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و وارد کردن اطلاعات شخصی و دانشگاهی خود در فرم ثبت نام و مشخص کردن گروه آزمایشی مدنظرتان مراحل ثبت نام را به انجام برسانید.

در رابطه با زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد نیز لازم به ذکر است که سال گذشته داوطلبان فرصت داشتند تا در بازه زمانی 16 الی 22 آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند بنابراین به احتمال زیاد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 نیز همچون ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 در آذر ماه (16آذر 97) انجام خواهد شد.


شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98

متقاضیان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 در صورت عدم مشکل نظام وظیفه و داشتن شرایط ذیل می توانند در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 ثبت نام و شرکت نمایند.

شرایط عمومی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری
نداشتن فساد اخلاقی
عدم شهرت به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول دوران تحصیل و یا زمان اشتغال

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » داشتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسـی

پذیرفته شدگان دوره روزانه با توجه به تعهدات آموزش رایگان باید برابر طول مدت تحصیل دوره کارشناسی ارشد، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در محلـی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در صورت نیاز تعیین می کند به خدمت اشتغال ورزند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 97 دوره ی روزانه پذیرفته شده اند ( حتی در تکمیل ظرفیت ) مجاز به ثبت نام در این آزمون نیستند. البته دانشجویان دوره های غیر روزانه در صورت عدم ثبت نام و یا انصراف مشکلی برای ثبت نام در این آزمون ندارند.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  متقاضیانی که قصد تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد را دارند، در صورتی که پیش از این از امکانات تحصیل رایگان استفاده کرده باشند اگر در یک رشته محل روزانه پذیرفته شوند برای بار دوم ملزم به پرداخت شهریه دوره های شبانه می باشند.
متقاضیانی که مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند، می بایست تا پیش از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری از دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » در رابطه با زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد لازم به ذکر است که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 97 در تاریخ 7 و 8 اردیبهشت 97 برگزار شد بنابراین به احتمال زیاد آزمون سال 98 نیز اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

 


زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » به نظر می‌رسد امسال نیز مطابق سال‌های گذشته جهت ثبت نام کنکور ارشد ۹۸، فرصت مجددی برای داوطلبان در نظر گرفته خواهد شد. با این حال به داوطلبان توصیه می‌شود در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ اقدام نمایند.

کلیه اخبار و اطلاعات ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ از طریق کانال تلگرامی کارشناسی ارشد مشاور گروپ اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین به داوطلبان عزیز شدیداً توصیه می‌کنیم جهت دریافت لحظه‌ای اخبار به عضویت کانال مشاور گروپ درآیند …

مشاور گروپ


کنکور ارشد سازمان سنجش و ارشد آزاد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » از سال 96 به بعد هر سال، کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد بصورت ادغام شده و یک جا در اردیبهشت ماه برگزار می شود. در نتیجه شما با شرکت در کنکور ارشد سازمان سنجش فرصت انتخاب رشته در هر دو دسته از دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد را خواهید داشت. البته انتخاب رشته جداگانه و با هزینه های خود انجام می شود.

کنکور کارشناسی ارشد، برای رشته های ارشد ناپیوسته برگزار می شود. فرق پیوسته و ناپیوسته بودن مقطع کارشناسی ارشد، عدم پذیرش از دیپلم می باشد.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  برای شرکت در کنکور ارشد نیز مشابه کنکور سراسری، باید از طریق سایت سنجش با پرداخت هزینه مربوط به تهیه کارت اعتباری ثبت نام، و ارائه فایل ها و اطلاعات لازم بصورت کامل و دقیق ثبت نام انجام شود. پس از چند ماه در زمان کوتاهی قبل از تاریخ آزمون، کارت شرکت در آزمون ارشد باید از سایت اینترنتی دریافت گردد. حدود یک ماه بعد نتایج اولیه اعلام شده و نوبت انتخاب رشته ها فرا می رسد. در نهایت کمی قبل از شروع سال تحصیلی، نتایج نهایی اعلام می شود.زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98 

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » شرط اصلی ثبت نام کنکور ارشد داشتن مدرک کارشناسی لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای و عدم قبولی در دوره های روزانه کارشناسی ارشد یا دکتری سال قبل است. و یا دانشجو مشغول به تحصیل در سال آخر دوره کارشناسی یا دوره های ارشد یا دکتری غیر روزانه باشد.

همینطور برخی از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد، شرایط خاصی مانند محدودیت سنی، محدودیت در معدل، نیاز به مدرک زبان و مصاحبه دارند.

انتخاب رشته کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه های سراسری، در دو مرحله انجام می شود. یکی زمان ثبت نام شرکت در کنکور که شما رشته امتحانی خود را انتخاب می کنید. و دیگری که انتخاب رشته محل های مورد علاقه شما خواهد بود پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد انجام می شود.

زمان انتخاب رشته کنکور ارشد سراسری در خرداد ماه می باشد. معمولا انتخاب رشته و همینطور اعلام نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد پس از دانشگاه ها سراسری سازمان سنجش انجام می شود. برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید تا بعد از اعلام نتایج آزمون ارشد، منتظر باشید. انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در تیرماه و بصورت جداگانه در سایت دانشگاه آزاد با دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و با هزینه جداگانه انجام می شود.زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  /

هزینه ثبت نام کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  ثبت نام شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، بصورت اینترنتی انجام می شود. مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فایل عکس پرسنلی داوطلب و اطلاعات شخصی و تحصیلی است .

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  هزینه ثبت نام کنکور ارشد نیز برابر با 36 هزار تومان است (شرکت کنندگان در کنکور می توانند حداکثر در دو رشته درخواست شرکت در آزمون بدهند که هزینه ثبت نام آزمون ارشد دو برابر خواهد بود). همچنین برای اعلام تمایل انتخاب واحد های پیام نور و غیر انتفاعی 11 هزار تومان به این هزینه اضافه می شود. 500 تومان نیز هزینه تمایل به دریافت پیامک از سازمان سنجش می باشد.

جهت ثبت نام و تخمین رتبه ارشد، و انتخاب رشته کنکور ارشد می توانید با شماره زیر (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی ” مشاور گروپ ”  تماس بگیرید.


مشاور گروپ


کنکور ارشد 97 یا کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » هنگام اطلاع رسانی اخبار آزمون های ورودی دانشگاه ها، مشاهده می شود که بسیاری از شرکت کنندگان در آزمون سراسری و ازمون کارشناسی ارشد ، اطلاعات آزمون سال قبل را به جای آزمون امسال تصور می کنند.

برای مثال در حالیکه شرکت کنندگان در کنکور ارشد 97 نتایج کنکور را با نام کنکور ارشد 97 در یافت می کنند برخی از داوطلبان کنکور ارشد سال بعد هنوز آن را کنکور 97 متصور هستند. در حالیکه این اشتباه از آنجا ناشی می شود که برای مثال ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-98 (نیمه دوم 97 و سه ماه اول 98) در سال 96 انجام شد.

 زمان ثبت نام کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  »  زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 (سال تحصیلی 98-99)، در تاریخ 16 آذر ماه شروع می شود و تا 25 آذر ماه 97 ادامه خواهد داشت. تاریخ برگزاری آزمون ارشد 98-99 روز5 و 6 اردیبهشت ماه 98 می باشد و تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد نیز در اواخر خرداد ماه سال 98 خواهد بود. به احتمال زیاد امسال نیز در ابتدای اسفند ماه مهلت دوباره برای ثبت نام یا ویرایش در نظر گرفته خواهد شد.

جهت ثبت نام و تخمین رتبه ارشد، و انتخاب رشته کنکور ارشد می توانید با شماره زیر (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی ” مشاور گروپ ”  تماس بگیرید.


مشاور گروپ

 

منابع کنکور ارشد 98

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 98  » منابع سوالات کنکور کارشناسی ارشد در هر رشته، سر فصل های خاص آن رشته است. اما با توجه به گرایش های هر رشته در مجموعه کد ضریب های مختلف، هر کدام از سرفصل های درسی در آزمون ضرایب متفاوتی دارند. برای اطلاع دقیق تر از سرفصل دروس کنکور رشته های کارشناسی ارشد و ضرایب آنها مطالب منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد مدیریت، منابع کنکور ارشد MBA می تواند برای شما مفید باشد. همچنین برای استفاده از سوالات سال های گذشته آزمون ارشد جهت آمادگی آزمون، استفاده از سوالات آزمون ارشد 97 و … توصیه می شود.


moshavergroup 1


برای اطلاع از برنامه دقیق کنکور ارشد 98، با عضویت در کانال خبر رسانی مشاور گروپ جدیدترین اخبار تحصیلی و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را دریافت کنید.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ناپیوسته 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی