زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری 1401 ، رشته های با آزمون و بدون آزمون در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری را دارند، باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری در دو بازه زمانی مهر و بهمن ماه انجام می شود. داوطلبانی که متقاضی ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری می باشند، پس از آگاهی از زمان دقیق ثبت نام، با به همراه داشتن مدارک لازم، می توانند فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری 1401

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری 1401 در ادامه بیان شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1401 را دارند و می خواهند در دانشگاه های دوره روزانه و دانشگاه سراسری ( سراسری روزانه، سراسری شبانه و سراسری مازاد ظرفیت، دانشگاه غیرانتفاعی، پیام نور و ..) را دارند ، باید در بهمن ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سنجش فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

دانشگاه های سراسری روزانه، رایگان هستند و شهریه ای بابت آن ها پرداخت نمی شود و صرفا مبلغ اندکی جهت هزینه های خوابگاه ، سلف و…. پرداخت می شود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری در دو بازه زمانی انجام می شود. رشته های بدون کنکور سراسری در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی ارائه می شود .

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401

زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 تاکنون به صورت دقیق مشخص نشده است. پیش بینی می شود ثبت نام کنکور سراسری 1401 برای دانشگاه های سراسری روزانه، سراسری شبانه و سراسری مازاد ظرفیت، دانشگاه غیرانتفاعی، پیام نور و ..از بهمن ماه ۱۴۰۱ آغاز شود.

داوطلبان پس از آگاهی از شرایط ثبت نام کنکور سراسری و تهیه مدارک ثبت نام می توانند در زمان اعلام شده به سایت سنجش مراجعه نمایند و ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

زمان دقیق ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری 1401 از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مهر ۱۴۰۱

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مهر ۱۴۰۱ تاکنون به صورت دقیق مشخص نشده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های بدون کنکور (براساس سوابق تحصیلی) دانشگاه سراسری مهرماه ۱۴۰۱ را دارند با آگاهی از زمان دقیق ثبت نام می توانند به سایت سنجش مراجعه نمایند.

داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری، نیمسال اول تحصیلی را دارند، معمولا در مردادماه فرآیند ثبت نام خود را انجام می دهند. زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری مهرماه ۱۴۰۱ از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ۱۴۰۱

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری بهمن ۱۴۰۱ تاکنون به صورت دقیق مشخص نشده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های بدون کنکور (براساس سوابق تحصیلی) دانشگاه سراسری بهمن ۱۴۰۱ را دارند با آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری، می توانند به سایت سنجش مراجعه نمایند.

داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری، نیمسال دوم تحصیلی را دارند، معمولا در آذر ماه فرآیند ثبت نام خود را انجام می دهند. زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن ۱۴۰۱ از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری رشته های با آزمون و بدون کنکور ،به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبانی که قصد ثبت نام در دانشگاه های دوره روزانه و سراسری رشته های با آزمون و بدون کنکور را دارند  ، با مراجعه به سایت سنجش در زمان اعلام شده، می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

دانشگاه های سراسری شامل دانشگاه های روزانه، شبانه، دانشگاه های ظرفیت مازاد، پردیس خودگردان، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی می شود.

رشته های بدون کنکور سراسری نیز در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی ارائه می شود.

زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری ، رشته های با کنکور و بدون کنکور (براساس سوابق تحصیلی) از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.


برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با شرایط ثبت نام، نحوه ثبت نام، مدارک ثبت نام و زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری 1401 می توانید با مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


3.4/5 - (11 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه های روزانه و سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. اسحاق

    این همه متن نوشتین , لااقل یه تاریخ تقریبی از ثبت نام نیمسال دوم مینوشتین , معمولا هر سال ورودی های بهمن ماه چه تاریخی باید ثبت نام کنن

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی