زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان چقدر عقب افتاد ؟

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان چقدر عقب افتاد ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان چقدر عقب افتاد ؟ گویا درخواست های اعتراض آمیز مکرر دانش آموزان کنکوری مناطق سیل زده به زمان برگزاری کنکور ۹۸ جواب داده است و این موضوع در دستور کار مجلس قرار گرفته است .


زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان : 

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان :  به گزارش مشاور گروپ ؛ رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تقاضاهای رسیده در خصوص تعویق در تاریخ کنکور سراسری ۱۳۹۸، در مجلس شورای اسلامی این موضوع را در دستور کار قرار داده‌ایم.زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان :  حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به تقاضاهای رسیده در خصوص تعویق در تاریخ کنکور سراسری ۱۳۹۸در مجلس شورای اسلامی این موضوع را در دستور کار قرار داده‌ایم.

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان :  رئیس فراکسیون فرهنگیان تاکید کرد: اوضاع بحرانی مناطق سیل زده، به ویژه وضعیت روانی داوطلبان کنکور شرایطی را ایجاد کرده است که نمی توان انتظار داشت این داوطلبان در رقابتی برابر با سایر داوطلبان کنکور ۹۸ در سراسر کشور شرکت نمایند.

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان : وی بیان داشت:در حال حاضر وزارت آموزش‌وپرورش باید تمهیداتی را برای ارائه مشاوره به این دانش آموزان ایجاد کند، زیرا داوطلبان مذکور نیاز به دریافت خدماتی جهت بهبود وضعیت روانی دارند.

حاجی بابایی گفت: لزوم ایجاد عدالت آموزشی برای دانش آموزان کشور ایجاب می‌کند تمهیدات ویژه‌ای برای دانش آموزان در شرایط بحرانی پیش بینی شود تا ضمن بهره برداری بهتر از سیستم آموزشی در رقابت‌های کنکور ۹۸ و امتحانات هماهنگ کشوری متضرر نشوند.زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان /

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان :  وی تصریح کرد: در این زمینه طرحی برای تعویق کنکور ۹۸ کارشناسی ارشد ارائه و این مورد به نتیجه رسید، که با توجه به اهمیت کنکور سراسری برای دانش آموزان داوطلب ورود به دانشگاه‌ها باید در این زمینه نیز از فرصت‌های قانون‌گذاری استفاده کنیم.

زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان : رئیس فراکسیون فرهنگیان با اظهار رضایت از حذف کنکور ۹۸ از تعدادی از رشته های دانشگاهی،گفت: امیدواریم قانون حذف کنکور به طور کامل اجرایی شود تا بتوانیم ضمن تحقق اهداف این طرح برای شرایطی این چنین برنامه هایی منطبق بر نیاز مخاطبین را طراحی کنیم.


3.2/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور 98 به خاطر سیل زدگان چقدر عقب افتاد ؟

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی