زمان برگزاری کنکور

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحات کامل و جامعی در رابطه با زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰ ، هریک از رشته های علوم تجربی، علوم انسانی ، ریاضی ، هنر و زبان پرداخته ایم. داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1400 را دارند، پس از آگاهی از زمان برگزاری آزمون سراسری ، به منظور دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ، در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند. برای آگاهی از تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ تمامی گروه های آزمایشی ، با ما همراه باشید.

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰ ؛ یکی از سوالات متداول داوطلبان آزمون سراسری می باشد. کنکور سراسری و آزاد به صورت همزمان در 5 گروه آزمایشی، تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان برگزار می شود. براساس اطلاعیه منتشر شده از سایت سازمان سنجش کشور، تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ ، از نهم تا دوازدهم تیرماه 1400 اعلام شده است.

🔻🔻 زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰ از تاریخ 9 الی 12 تیرماه 1400 اعلام شده است.

گروه آزمایشی زمان، روز و تاريخ آزمون
1 گروه آزمايشی هنر صبح روز چهارشنبه 1400-04-09
2 گروه آزمايشی علوم رياضی و فنی صبح روز پنجشنبه 1400-04-10
3 گروه آزمايشی علوم انسانی صبح روز پنجشنبه 1400-04-10
4 گروه آزمايشی علوم تجربی صبح روز جمعه 1400-04-11
5 گروه آزمايشی زبان‌های خارجی صبح روز شنبه 1400-04-12

تاریخ برگزاری کنکور 1400

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ ، برای هریک از گروه های آزمایشی در جدول زیر ارائه داده شده است. لازم به ذکر است، زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰ ، از تاریخ 9 الی 12 تیرماه اعلام شده است. به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با زمان برگزاری کنکور سراسری 1400، برای هریک از گروه های آزمایشی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰  : چهارشنبه 9 تیرماه، پنجشنبه 10 تیرماه، جمعه 11 تیرماه و شنبه 12 تیرماه 1400

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ نام گروه آزمایشی
9 تیرماه 1400 گروه آزمایشی هنر
10 تیرماه 1400 گروه آزمایشی ریاضی / گروه آزمایشی انسانی
11 تیرماه 1400 گروه آزمایشی تجربی
12 تیرماه 1400 گروه آزمایشی زبان

زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰

زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در این مقاله قرار خواهد گرفت. گروه آزمایشی تجربی در کنکور سراسری بیشترین تعداد داوطلبان را دارد، داوطلبان آزمون سراسری تجربی برای قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی بایکدیگر به رقابت می پردازند. برای آگاهی از تعداد داوطلبان کنکور سراسری تجربی، می توانید به مقاله آمار نهایی داوطلبان کنکور تجربی ۱۴۰۰ مراجعه نمایید. داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون، لازم است در زمان مقرر به منظور دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به سایت سنجش مراجعه نمایند.

کنکور سراسری تجربی 1400 صبح روز جمعه 11 تیرماه برگزار می شود.

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ علوم انسانی

تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ علوم انسانی ، به زودی در این مقاله قرار خواهد گرفت. داوطلبان کنکور سراسری انسانی برای قبولی در رشته های حقوق، روانشناسی، مدیریت و ... با یکدیگر به رقابت می پردازند. زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ ، گروه آزمایشی انسانی، در طی اطلاعیه ای از سایت سازمان سنجش کشور اعلام خواهد شد.

به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با تاریخ دقیق برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ انسانی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

کنکور سراسری انسانی صبح روز پنجشنبه 10 تیرماه 1400 برگزار می شود.

زمان برگزاری کنکور سراسری ریاضی ۱۴۰۰

زمان برگزاری کنکور سراسری ریاضی ۱۴۰۰ ، از سایت سازمان سنجش کشور منتشر خواهد شد. به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ گروه آزمایشی ریاضی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

تاریخ و ساعت دقیق برگزاری کنکور سراسری 1400 رشته ریاضی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

کنکور سراسری ریاضی صبح روز پنجشنبه 10 تیرماه 1400 برگزار می شود.

تاریخ برگزاری کنکور هنر ۱۴۰۰

کنکور سراسری هنر، از جمله گروه های آزمایشی شناور می باشد که داوطلبان هریک از گروه های اصلی نیز می توانند در این گروه آزمایشی ثبت نام و شرکت نمایند. تاریخ برگزاری کنکور هنر ۱۴۰۰ ، در تیرماه اعلام شده است. زمان دقیق برگزاری کنکور ۱۴۰۰ در طی اطلاعیه ای از سایت سنجش منتشر خواهد شد. به محض اعلام زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری هنر 1400 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

کنکور سراسری هنر 1400 ، صبح روز چهارشنبه 9 تیرماه 1400 برگزار می شود.

زمان برگزاری کنکور زبان ۱۴۰۰

زمان برگزاری کنکور زبان ۱۴۰۰ ، به زودی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. کنکور سراسری زبان های خارجه از گروه های آزمایشی شناور در کنکور سراسری می باشد و داوطلبان علاوه بر شرکت در گروه آزمایشی اصلی، می توانند در کنکور سراسری منحصرا زبان نیز ثبت نام و شرکت نمایند. برای آگاهی از رتبه لازم برای قبولی زبان، می توانید به مقاله رتبه قبولی زبان مراجعه نمایید.

کنکور سراسری زبان 1400، صبح روز شنبه 12 تیرماه 1400 برگزار می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 یکی از سوالات متداول داوطلبان آزمون سراسری می باشد. داوطلبان چند روز قبل از زمان برگزاری ۱۴۰۰ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای حضور در جلسه آزمون الزامی است. لذا توضیه می شود، داوطلبان برای پرینت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری در زمان مقرر به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

متقاضیان لازم است از روز یکشنبه مورخ 1400/04/06 نسبت به پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام نمایند.

سازمان سنجش اعلام کرد آزمون 1400 سر موعد مقرر برگزار می شود:


براساس آخرین اطلاعیه سازمان سنجش و تصمیم گیری ستاد ملی مبارزه با کرونا ، کنکور سراسری 1400 در چهار روز، چهارشنبه 9 تیرماه، پنجشنبه 10 تیرماه، جمعه 11 تیرماه و شنبه 12 تیرماه 1400 برگزار خواهد شد. ساعت و زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۰ برای هریک از گروه های آزمایشی به صورت دقیق از سایت سنجش اعلام می شود. تاریخ برگزاری کنکور ۱۴۰۰ برای هریک از گروه های آزمایشی، متعاقبا از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با برگزاری کنکور ۱۴۰۰ می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


3.9/5 - (21 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲
نصب اپ دانش آموزی