زمان برگزاری کنکور سراسری 99 بعد از امتحانات نهایی اعلام شد + جزئیات

زمان برگزاری کنکور سراسری 99

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور سراسری 99 بعد از امتحانات نهایی اعلام شد + جزئیات

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری کنکور سراسری 99 بعد از امتحانات نهایی اعلام شد + جزئیات : معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، علیرضا کمره‌ای از احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در تیر ماه و برگزاری کنکور 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی خبر داد .

زمان برگزاری کنکور سراسری 99

زمان برگزاری کنکور سراسری 99 بعد از امتحانات نهایی 

 
زمان برگزاری امتحانات نهایی مدارس تیرماه 99 اعلام شد + جزئیات بیشتر

 
زمان برگزاری کنکور سراسری 99  ،  معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش ، علیرضا کمره‌ای از احتمال برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان در تیر ماه و برگزاری کنکور 20 روز پس از پایان امتحانات نهایی خبر داد .

علیرضا کمره‌ای گفت : در هر شرایطی که مدارس باز شود آموزش و پرورش مصمم است که یک فرصت یک ماهه برای آموزش حضوری دانش آموزان مهیا کند تا آن‌ها بتوانند یادگیری قبلی خود را با معلمان مرور و سپس امتحانات خود را بگذرانند .
وی با اشاره به اینکه زمان امتحانات مدارس تابع زمان بازگشایی مدارس است به احتمال زیاد فرصت یک ماه تحصیل را در مدارس را خواهیم داشت تا دانش آموزان با آمادگی بهتری در امتحانات به ویژه امتحانات نهایی شرکت کنند .
زمان برگزاری کنکور سراسری 99  ،  معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه زمان دقیق برگزاری امتحانات نهایی هنوز مشخص نیست گفت : با هماهنگی مسئولان وزارت علوم و سازمان سنجش مقرر شد زمان برگزاری آزمون سراسری 99 ، 20 روز بعد از زمان آخرین امتحان نهایی دانش آموزان برگزار شود .
کمره‌ای با اشاره به اینکه دانش آموزان هیچ نگرانی از سوالات امتحانات پایان سال نداشته باشند ، گفت : سر فصل‌های امتحانات دانش آموزان براساس میزان سرفصل تدریس شده کتاب‌های درسی بوده و بیشتر از آن نخواهد بود .


معاون وزیر آموزش و پرورش ، ادامه داد : در بارم بندی دروس امتحانی بازنگری شده است و از 5 نمره سر فصل‌های درسی نیم سال اول دانش آموزان دوره دوم متوسطه که باید در امتحانات نوبت دوم لحاظ شود نیز تجدید نظر شده است و فراگیری سوالات امتحانی از دروس آموخته شده بیشتر خواهد بود .

وی خاطر نشان کرد : به دلیل پوشش خوب برنامه‌های آموزشی صدا و سیما و شبکه‌های مجازی برنامه‌ ای برای حذف بخش‌هایی از کتاب درسی را نداریم ، ولی برای دانش آموزانی که موفق به تماشای این برنامه‌ها به هر دلیلی نشده اند دوره آموزشی یک ماهه خواهیم داشت

.
کمره‌ای همچنین از تولید روزانه ۳۵ هزار ماسک در ۴۴ واحد آموزشی ۱۱ استان کشور خبر داد و افزود : این ماسک‌ها با نظارت واحد‌های بهداشتی تولید و ماسک رایج در بازار است .

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : هنر جویان بیش از هزار و سیصد هنرستان در زمینه طراحی دوخت آموزش دیده اند و بنابراین در زمینه تولید ماسک فعال شده تا ما بتوانیم در روز‌های آینده ظرفیت ماسک را به دوبرابر افزایش دهیم .

وی گفت : هنرستان‌های استان‌های بوشهر ، مازندران، چهار محال بختیاری ، یزد و هرمزگان و تهران در زمینه تولید ماسک فعال شده اند همچنین امکان تعمیر تخت‌های بیمارستانی نیز از طرف هنرجویان رشته مکاترونیک وجود دارد .


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری کنکور سراسری 99 بعد از امتحانات نهایی اعلام شد + جزئیات

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی