زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ | تاریخ کنکور دکتری

زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ | تاریخ کنکور دکتری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پس از آگاهی از زمان ثبت نام دکتری ۱۴۰۲ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲، نوبت به آگاهی از زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ می رسد. در ادامه برای شما اطلاعات جامع و کاملی راجع به جزئیات آزمون دکتری ۱۴۰۲ و همچنین نحوه برگزاری این آزمون آورده شده است.

هدف مشاور گروپ آشنایی هر چه بیشتر شما با فرایند شرکت در آزمون دکتری می باشد. شما می توانید با شرکت در آزمون دکتری شانس خود را برای پذیرش در یکی از دانشگاه های روزانه، شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور، آزاد و غیره محک بزنید.

از مقاله ثبت نام آزمون دکتری 1402 نیز دیدن کنید.

تاریخ برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲

تمامی افرادی که دارای شرایط ثبت نام در آزمون دکتری بودند و ثبت نام دکتری ۱۴۰۲ را انجام داده اند، حتما باید در روز آزمون حضور پیدا کنند. اگر داوطلبان شرایط ذکر شده در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دکتری را داشته باشند، می توانند علاوه بر رشته اصلی و تخصصی خود، در یکی از رشته های شناور نیز شرکت کنند. با توجه به تاریخ اعلام شده درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲، داوطلبان 3 روز فرصت دارند تا برای دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

سطح سوالات امتحان آزمون دکتری با توجه به هر رشته در حد علم و دانش داوطلبان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد می باشد. نتیجه آزمون بر اساس ضریب های از پیش تعیین شده سازمان سنجش تعیین خواهد شد. طبق قوانین دروس اختصاصی ضریب 4، درس زبان خارجی عمومی ضریب 1 و سوالات استعداد تحصیلی نیز ضریب 1 خواهد داشت.

در زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ به داوطلبان دو دفترچه داده می شود. دفترچه شماره یک شامل سوالات اختصاصی رشته داوطلب می باشد و دفترچه شماره دو دربردارنده سوالات زبان انگلیسی و سوالات استعداد تحصیلی می باشد. دفترچه شماره 2 شامل 30 سوال زبان انگلیسی عمومی و 30 سوال درس های استعداد تحصیلی است. این دفترچه ها در 4 نوع A، B، C و D در میان داوطلبان تقسیم می شود.

آزمون دکتری 99-98

زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲

آزمون دکتری ۱۴۰۲ نیز مانند تمامی آزمون های دکتری، در اسفند ماه برگزار می شود. پس از اینکه شما کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲ خود را دریافت کردید، دیگری مشکلی برای شرکت در آزمون نخواهید داشت. آزمون دکتری ۱۴۰۲ در یازده اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد. به یاد داشته باشید در زمان آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه، کارت ملی و کارت شناسایی ضروری می باشد.

برای آگاهی سریع از زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ همین حالا وارد کانال تلگرام مشاور گروپ شوید.

moshavergroup 3

نحوه برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲

آزمون دکتری ۱۴۰۲ نیز مانند تمامی آزمون های سراسری و آزاد کشور، طبق شرایط و اصول خاصی برگزار می شود. داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه و مشخص شدن حوزه یا محل برگزاری آزمون، باید در ساعت مشخصی در حوزه حضور پیدا کنند. زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ از ساعت 8 صبح می باشد، اما درب های حوزه راس ساعت 7:30 بسته خواهند شد. پیش از آزمون یک فرم نظرسنجی در میان داوطلبان پخش خواهد شد که این فرم هیچ تاثیری بر نتیجه آزمون نخواهد داشت. دفترچه های داوطبان شخصی بوده و بر روی هر دفترچه شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی داوطلب نوشته شده است. دفترچه ها راس زمان مشخص پخش می شوند و در زمان پایان آزمون جمع آوری خواهند شد.

3/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۲ | تاریخ کنکور دکتری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. شبنم قره باغی

    عالی

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی