زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به یکی از سوالات متداول داوطلبان در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ پاسخ داده ایم. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 را دارند، باید قبل از برگزاری آزمون به سایت سنجش مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 را دریافت نمایند. حضور در جلسه آزمون بدون کارت ورود به جلسه ممنوع است.

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد..

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 تاکنون به صورت دقیق اعلام نشده است. براساس آخرین اخبار منتشر شده،  معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۳۴ هزار معلم در تیرماه 1400 خبر داد.

وی با بیان اینکه سهیمه ۲۵ هزار نیروی جدید در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد، افزود: همچنین ۹ هزار نیرو نیز از ظرفیت جدید تکمیل نشده است که به این ۲۵ هزار نفر اضافه خواهد شد و جمعا برای جذب ۳۴ هزار نیروی جدید در تیرماه آزمون برگزار خواهد شد و این تعداد به نیرو های چهار ساله دانشگاه فرهنگیان اضافه خواهد شد.

زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 شامل منابع عمومی و اختصاصی می باشد. مواد عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 به صورت زیر است. تا قبل از زمان برگزاری آزمون استخدام اموزش و پرورش 1400 فرصت کافی برای مطالعه منابع آزمون را دارید.

 • فناوری اطلاعات
 • رياضی و آمار مقدماتی
 • زبان و ادبيات فارسی
 • معارف اسلامی
 • زبان انگليسی ـ عمومی
 • اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
 • هوش و توانمندی های عمومی

اقليت های دينی از پاسخگويی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در اين صورت نمره مكتسبه اين داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده ساير سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد.

برای آگاهی از منابع اختصاصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400، هریک از رشته های تحصیلی، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ ، در تیرماه اعلام شده است. به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و مشخص شدن زمان دقیق برگزاری آزمون، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ الزامی است. توصیه می شود در زمان مقرر برای پرینت کارت ورود به جلسه ازمون اقدام نمایید. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 به صورت اینترنتی قابل دریافت می باشد لذا از مراجعه حضوری به سازمان خودداری نمایید.

احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 در تیرماه

نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه است؟ داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 لازم است به موارد زیر توجه داشته باشند:

براساس آخرین اخبار منتشر شده زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 در تیرماه اعلام شده است.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش کشور قابل مشاهده و پرینت می باشد.

برای شركت در جلسه آزمون به همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.

باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، تصمیم برگزاری این آزمون بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا است. آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شرایط مساعد و در تاریخ مقرر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

در صورت هرگونه ابهام در رابطه با زمان و نحوه برگزاری آزمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1400 و همچنین آگاهی از آخرین اخبار مربوط برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400، می توانید با کارشناسان مجموعه مشاورگروپ به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. (تماس همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب)

سوالات متداول برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

براساس آخرین اخبار منتشر شده، آزمون استخدامی اموزش و پرورش 1400 احتمالا در تیرماه برگزار شود.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه سایتی مراجعه کنیم؟

کارت ورود به جلسه آزمون چند روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت سنجش قابل مشاهده و دریافت می باشد.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 به صورت حضوری برگزار می شود؟

بله، آزمون استخدامی آموزش و پرورش در زمان مقرر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. Ziba

  سلام من برای بار اول میخوام آزمون بدم اما تاریخ بگزاری آزمون گیجم کرده اطلاعیه دادن که آزمون 99اردیبهشت ماه برگزار میشه ولی سال های قبل آبان ماه بوده یعنی دوبار آزمون میگیرن؟؟:لطفااااا جواب بدین

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۰