زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ | زمان برگزاری ارشد فراگیر

ویرایش اطلاعات کنکور

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ | زمان برگزاری ارشد فراگیر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ در این مقاله ارائه داده شده است. همانطور که میدانید ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  بصورت اینترنتی و تنها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی sanjesh.org انجام می شود. لذا چنانچه قصد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 را دارید، می بایست در بازه زمانی مقر پس از دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به سایت مذکور مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست گزینه “پیام نور” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.

سپس بر روی لینک مربوط به “ثبت نام کنکور ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1399” کلیک نمایید. پس از کلیک، اطلاعات خواسته شده را وارد و هزینه ثبت نام را واریز کنید و با تکمیل اطلاعات خواسته شده، مراحل ثبت نام را تا انتها طی کنید. در ادامه زمان برگزاری و انتشار کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر ۹۹ - ۱۴۰۰ بیان شده است. با ما همراه باشید.

ثبت نام و برگزاری دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور فقط از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد و موسسات فراگیر مجری برگزاری دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیستند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰

براساس آخرین اطلاعیه های سازمان سنجش، در رابطه با زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 و دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور، این آزمون در تاریخ 17 بهمن ماه 99 برگزار می شود. داوطلبانی که در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اند باید در زمان بیان شده در جلسه آزمون حضور یابند.

داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون لازم کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پیام نور را در بازه زمانی بیان شده دانلود نمایند و در جلسه آزمون به همراه داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد.

زمان برگزاری ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400، 17 بهمن ماه 99

زمان توزيع كارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر پام نور 99 - 1400

بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 – 1400، زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400، 17 بهمن ماه 1399 اعلام شده است. داوطلبان لازم است که از تاریخ 1399/11/14 تا 1399/11/16 با مراجعه به پايگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش کشور، نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنمای شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 28 تقاضانامه تعيين مي‌گردد؛ لذا مقتضی است كه داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 6  دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمايند.

تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) از کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 – 1400 خود یک نسخه پرینت تهیه کنند.

داوطلبان باید براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 17 بهمن ماه 99 می باشد. نتايج نهايی آزمون نوبت بيست و يكم، در نيمه دوم اسفندماه سال جاری از طريـق درگـاه اطـلاع رسـانی سـازمان سـنجش آمـوزش كشـور بـه نشـانی: sanjesh.org به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

برگزاری آزمون، تصحيح پاسخنامه ها، اعلام نتايج و پاسخگويی در خصوص نتايج آزمون از طريق سازمان سنجش آموزش كشور انجام می شود.

شرایط و ضوابط نيمسال دانش پذيری

شرایط و ضوابط نیمسال دانش پذیری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به شرح زیر است:

  • ثبت نام در دوره های فراگير كارشناسی ارشد ناپيوسته به منزله پذيرش كليه ضوابط و مقررات دانشگاه تلقی می شود.
  • مسئوليت تهيه كتب و منابع درسی معرفی شده به عهده داوطلب می باشد و دانشگاه هيچگونه مسئوليتی در اين خصوص ندارد.
  • عدم شركت در آزمون بمنزله انصراف تلقی گرديده، مدارک ثبت نام و مبلغ واريزی عودت داده نخواهد شد.
  • آزمون به صورت چند گزينه ای برگزار می شود و دارای نمره منفی نمی باشد.
  • سوالات آزمون ها مطابق مندرجات جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 – 1400 طراحی می شود.
  • هيچگونه مزايا از قبيل كمک هزينه تحصيلی، بيمه، خوابگاه و…. به دانش پذير تعلق نمی گيرد.
  • داوطلب بايد از توانايی جسمی متناسب با رشته تحصيلی انتخابی خود برخوردار باشد، در غير اينصورت مسئوليت عواقب بعدی به عهده داوطلب می باشد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 در تاریخ 17 بهمن ماه 99 اعلام شده است. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با کنکور ارشد فراگیر پیام نور، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول ارشد فراگیر پیام نور

آزمون ارشد فراگیر پیام نور 99 - 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، 17 بهمن ماه 99 اعلام شده است.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور باید به چه سایتی مراجعه نمایند؟

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر از سایت سازمان سنجش کشور منتشرمی شود و قابل دریافت خواهد بود.

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه خود باید در بازه زمانی 14 الی 16 بهمن ماه به سایت سنجش مراجعه نمایند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۹ - ۱۴۰۰ | زمان برگزاری ارشد فراگیر

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.