زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور

جهت مشاوره در زمینه زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ از سایت سازمان سنجش کشور منتشر شده است. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان ورود به جلسه کنکور، الزامی بوده و  در صورت همراه نداشتن این کارت از ورود شما به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند، به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی دریافت نمایند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

داوطلبانی که در کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کرده اند پس از آگاهی از زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ، باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند. به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون برای حضور در جلسه الزامی است. لذا توصیه می شود داوطلبان در زمان اعلام شده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به سایت سنجش مراجعه نمایند.

کارت‌ شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه، 4 تیر لغایت روز سه‌ ­شنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ از تاریخ 4 الی 8 تیرماه ۱۴۰۱

بیشتر بخوانید : زمان برگزاری کنکور ۱۴۰۱

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش در ادامه بیان شده است. در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1401 در کنکور جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت کنند .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱:

  • مراجعه به سایت سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور (4 الی 8 تیر ۱۴۰۱)
  • کلیک بر روی گزینه ” دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱“
  • انتخاب یکی از روشهای ارائه شده و درج اطلاعات خواسته شده
  • پرینت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری کی میاد

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری کی میاد ؟ زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور 1401 در تاریخ 4 تیرماه ۱۴۰۱ اعلام شده است. کارت‌ ورود به جلسه آزمون همه متقاضیان به همراه نحوه شرکت در آزمون از روز شنبه، 4 تیر لغایت روز چهارشنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید در زمان اعلام شده برای دریافت کارت شرکت در آزمون به سایت سنجش مراجعه نمایند.

مشاوره زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور

مشاوره زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 :

کارت ورود به جلسه کنکور در بازه زمانی 4 تا 8 تیرماه ۱۴۰۱ منتشر می شود.

داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصرا به روش اینترنتی اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را در زمان اعلام شده دریافت کنند.

تذکر مهم : چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده، شماره داوطلبی کنکور و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کنند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات خود را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.


داوطلبان در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ باید به سایت سنجش مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. در صورت بروز مشکل برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانید راهنمایی های لازم را از شماره 9099071613 دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به چه سایتی مراجعه کنیم؟

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سنجش sanjesh.org منتشر می شود.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری کی منتشر می شود؟

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 در این مقاله بیان شده است.

کنکور سراسری 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

زمان برگزاری آزمون در بازه زمانی 9 تا 12 تیرماه 1400 اعلام شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401