زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 - 1402

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 - 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون کارشناسی ارشد یکی از مهم ترین آزمون هایی است که نقش بسیار مهمی در آینده افراد بازی می کند. از این رو افرادی که در آزمون شرکت کرده اند، باید از زمان اعلام نتایج آگاهی داشته باشند. زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 می توانند آینده بسیاری از افراد را دستخوش تغییر قرار دهد.

پس از اینکه داوطلبان مرحله اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت کد رشته محل های خاص را طی کردند و در مرحله مصاحبه و آزمون مرحله دوم شرکت کردند، نوبت به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 می رسد. در ادامه اطلاعات کاملی راجع به زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 آورده شده است که شما می توانید با توجه به آنها با اطمینان در این راه قدم بگذارید. در صورت داشتن هر گونه سوال سریعا با مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ تماس بگیرید و از راهنمای ها و تجربیات مشاوران این مرکز بهره کافی را ببرید.

تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402

طبق روند هر ساله و همچنین جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد، زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 در دهه اول شهریور ماه 1401 می باشد. بنابراین افرادی که در زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1401 مجاز به انتخاب رشته شده اند و توانسته اند در مرحله مصاحبه و آزمون مرحله دوم شرکت کنند، می توانند با مشاهده نتایج نهایی نفس راحتی بکشند.

برای آگاهی از زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 همین حالا وارد کانال مشاور گروپ شوید.

گروپ 1

نحوه مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401

داوطلبان برای مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 - 1402 می توانند همچون زمان اعلام نتایج اولیه آزمون اقدام نمایند. از این رو کافی است اطلاعات شخصی و پرونده ای خود را داشته باشند تا بتوانند نتیجه نهایی را مشاهده کنند. داوطلبان به منظور مشاهده اطلاعات کافی است وارد سایت سنجش (www.sanjesh.org) شوند، بخش کارشناسی ارشد را از منو سمت راست انتخاب نمایند و سپس بر روی گزینه سامانه جامع آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1401(اعلام نتایج نهایی) کلیک نمایند. با ورود به صفحه جدید دو روش برای مشاهده نتایج نهایی ارشد 1401 پیش روی شما قرار می گیرد. شما با در دست داشتن شماره پرونده، کد پیگیری و شماره شناسنامه خود می توانید یکی از راه ها را برای مشاهده نتایج نهایی انتخاب کنید.

مرکز مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید تمام سوالات خود راجع به زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 - 1402 را از مشاوران این مرکز مشاوره بپرسید و جواب های صحیح دریافت کنید.

3.6/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 - 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401