زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 - 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشجو می پذیرد. از اینرو این امر یک فرصت برای تمام کسانی است که بنا به دلایلی نتوانسته اند در کنکور شرکت کنند یا در دانشگاه پذیرش یابند. مراکز جامع علمی کاربردی طبق شرایط خاصی از جمله سهیمه، معدل و برخی اولویت های دیگر در رشته های خاص پذیرش دارد. داوطلبانی که می خواهند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند، همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرند تا با دریافت مشاوره تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی مسیر موفقیت را طی کنند. در ادامه اطلاعات کاملی درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99 آورده شده است.

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت انجام می شود. افرادی که قصد دارند در نیم سال اول به تحصیل بپردازند باید از اواخر مرداد تا اواخر شهریور ماه ثبت نام خود را انجام دهند. ورودی های بهمن ماه نیز از اواخر آذر ماه تا اواخر دی ماه فرصت دارند تا ثبت نام خود را برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند. اگر یکی از افرادی هستید که بنا به دلایلی از ثبت نام بازمانده اید یا اینکه پذیرفته نشده اید، می توانید برای ثبت نام ظرفیت تکمیل دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنید.

برای دریافت راهنمایی های کامل درباره ثبت نام اصلی یا ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی، با شماره گیری 9099071613 با کارشناسان ارشد مشاور گروپ صحبت کنید.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

پس از انجام ثبت نام، داوطلبان باید منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باشند. طبق روال هر ساله زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دهه آخر شهریور برای ورودی مهر ماه و دهه اول بهمن ماه برای ورودی بهمن می باشد. در صورت بروز هر گونه تغییر در زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

همین حالا وارد کانال مشاور گروپ شوید، تا اولین نفری باشید که از تاریخ ثبت نام و زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99 آگاه می شوید.

مشاهده اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 - 98

داوطلبان برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 2 راه دارند. روش اول استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه است. داوطلبان شماره پرونده را در زمان ثبت نام دریافت کرده و با کمک آن می تواند شاهد نتیجه باشند. در روش دوم فرد می تواند با کمک مشخصات فردی (بدون شماره پرونده) نتیجه را بر روی سایت مشاهده کند. برای این کار ابتدا وارد سایت سازمان سنجش (www.sanjesh.org) شوید و بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. داوطلب با توجه به نوع ثبت نام خود باید بر روی لینک «اعلام نتایج دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه یا بهمن ماه سال 97» کلیک کنند. یا اگر برای کارشناسی ناپیوسته شرکت کرده اید، شما ملزم هستید بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید و سپس وارد صفحه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی خواهید شد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401