زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان

4

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : مدارس شاهد در ابتدای تاسیس خود صرفا مختص فرزندان شهدا ، جانبازان و آزادگان بود ، که البته در سال های اخیر با توجه به داشتن ظرفیت خالی این مدارس اقدام به ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد نموده اند .


زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان :  ثبت نام فرزندان شاهد در این مدارس در صورت ارائه مدارک قطعی بوده اما دانش آموزان غیر شاهد در صورت کسب امتیاز لازم و احراز شرایط علمی می توانند در این مدارس ثبت نام کنند . در ادامه به شرح کامل زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 – 99 می پردازیم .زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان/

زمان و نحوه مشاهده نتایج مدارس شاهد 98 – 99

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان :   پذیرش در مدارس شاهد برای داوطلبان غیرشاهد در دو مرحله موقت و قطعی انجام می گیرد و در هر دو مرحله داوطلبان پیگیر نتایج مدارس شاهد هستند . ابتدا اعلام نتایج موقت از طریق سایت و ارسال پیامک توسط مدارس از طریق سامانه سجا انجام می گیرد و در مرحله ی بعدی مدارک تحصیلی دانش آموزان توسط ستاد ثبت نام مدرسه بررسی و در مرحله آخر یعنی مرحله اعلام نتایج قطعی ، مدارک ثبت نام دانش آموزان از سوی منطقه و استان تایید شده و نتایج قطعی به والدین اعلام می شود . دانش آموزان لازم است برای مشاهده نتایج طبق جدول زمان بندی زیر به سایت سجا به آدرس saja.medu.ir مراجعه نمایند .زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان /


زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی از طرف مدرسه زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 اول ابتدایی


زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 برای تمامی مقاطع با هم متفاوت است که در زیر برای هر کدام از مقاطع زمان ثبت نام را دقیقا اعلام کرده ایم و داوطلبان باید در زمان مشخص شده و ورود به سامانه سجا نسبت به ثبت نام خود در مدرسه شاهد افدام نمایند.

 • زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 اول ابتدایی سوم تا پانزدهم خرداد ماه 98
 • زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 پایه هفتم یکم تا چهاردهم تیر ماه 98
 • زمان ثبت نام  پایه دهم مدارس شاهد 98 ازهفتم تا بیستم تیر ماه 98 ثبت نام انجام می گیرد.

جدول زمان بندی ثبت نام مدارس شاهد سجا و زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی مدارس شاهد سال 1398

مراحل ثبت نام و دوره تحصیلی اول ابتدایی اول متوسطه دوم متوسطه
زمان ثبت نام مدارس شاهد 98 3 تا 15 خرداد 98 1 تا 14 تیر 98 7 تا 20 تیر 98
زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 16 خرداد 98 15 تیر 98 21 تیر 98
زمان بررسی مدارک مدار شاهد 98 17 تا 26 خرداد 98 17 تا 27 تیر 98 22 تا 28 تیر 98
زمان تایید مدارک در مدرسه شاهد 27 تا 3 تیر 98 28 تیر تا 3 مرداد 98 29 تیر تا 5 مرداد 98
زمان اعلام نتایج نهایی از طرف مدرسه 4 تیر 4 مرداد98 7 مرداد 98

سامانه ثبت نام مدارس شاهد سجا چیست و شامل چه کسانی می شود؟

سامانه سجا چیست؟ یکی از پرتکرارترین سوالات دانش آموزان متقاضی ثبت نام مدارس شاهد 98 می باشد که آن را با سامانه امور دانشجویان کشورسامانه سجاد اشتباه می خوانند، سایت ثبت نام مدارس شاهد سامانه سجا به نشانی: saja.medu.ir (سامانه جامع امور شاهد و ایثار آموزش و پرورش) می باشد.

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : ثبت نام مدارس شاهد در سامانه سجا شامل تمامی دانش آموزانی که سهمیه ایثارگری دارند، جز دانش آموزان فرهنگیان هستند، دارای مقام های و لوح تقدیر(کشوری-استانی-منطقه ای)، حفظ جزء قرآن، و سهمیه های آزاد دیگر که در ادامه مقاله مفصل توضیح خواهیم داد.

توصیه می شود : برای اطلاعات بیشتر درمورد نحوه مراحل گام به گام ثبت نام مدارس شاهد 98، انتخاب باکیفیت ترین و نزدیک ترین مدرسه به محل سکونت داولطب، درج صحیح سهمیه ها و امتیاز ها دانش آموزان و افزایش شانس قبولی در بهترین مدارس کشور و تحصیل به صورت رایگان، ارسال فرم ثبت نام مدارس شاهد و … می توانید با شمار گیری شماره 9099071613 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98

شرایط ثبت نام مدارس شاهد 98 شامل:

 1. شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 98
 2. شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98
 3. شرایط علمی ثبت نام مدارس شاهد 98

شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد 98

 • صلاحیت اخلاقی و رفتاری دانش آموز باید تایید شود.
 • احکام شرعی و پوشش اسلامی متناسب با دوره تحصیلی و سن دانش آموزان ( حجاب برتر برای دانش آموزان دختر) رعایت شود.
 • مقررات و آیین نامه های انضباطی و آموزشی شاهد و غیرشاهد باید رعایت شود.
 • محل سکونت دانش آموزان باید در محدوده ی تعیین شده و مورد قبول مدارس شاهد باشد.

این شرایط از طریق بررسی سوابق تحصیلی و تربیتی دانش آموزان(ثبت نام مدارس شاهد)انجام می شود.

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد 98

 • در دوره ابتدایی
 • در مقطع اول ابتدایی باید طبق جدول امتیازات شرایط و امتیاز بالایی داشته باشد.
 • از پایه دوم تا ششم ابتدایی باید مقیاس (خیلی خوب) را در تمام دروس خرداد ماه کسب کند.
 • در دوره متوسطه اول (راهنمایی)
 • در پایه ی هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی سال تحصیلی 96-97

شرایط علمی ثبت نام کدارس شاهد دوم متوسطه 98

 • تمامی دانش آموزان مقاطع اول ابتدایی و متوسطه اول باید دارای نمرات خیلی خوب باشند
 • ( از فرزندان جانبازان 25 الی 49 درصد ، حداکثر دو نمره خوب پذیرفته می شود )
 • در پایه ی هشتم و نهم حداقل معدل 17 نوبت دوم (میانگین مستمر و پایانی) و حداقل نمره 16 در تمام دروس در امتحانات نوبت دوم (میانگین مستمر و پایانی) برای ورود به این مدرسه ضروری است.
 • اما دانش آموزانی که سال یا سالهای قبل را در مدارس شاهد درس خوانده اند می توانند با حداقل معدل 16 نوبت دوم و حداقل نمره 15 (میانگین مستمر و پایانی) در امتحانات نوبت دوم در دروس ریاضیات، علوم تجربی، املا، فارسی، زبان عربی و زبان خارجی همچنان به ادامه تحصیل در این مدارس بپردازند.

نحوه ثبت نام مدارش شاهد 98

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98 به این صورت است که داوطلبان ورود به این مدارس باید در ابتدا با مراجعه به سایت سجا شاهد یک پیش ثبت نام که درج اطلاعات دانش آموز و والدین، درج سهمیه و انتخاب مدرسه و .. انجام دهند.

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان :  مدارس شاهد پس از بررسی این پیش ثبت نام اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد را از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد مجددا اعلام می کنند و پذیرفته شدگان برای تکمیل ثبت نام اصلی به صورت حضوری باید به مدرسه شاهد مورد نظر مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : ثبت نام دانش آموزان شاهد در تمامی مدارس شاهد در همه ی مقاطع ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و نیز مدارس فنی و حرفه ای الزامی می باشد، اما در رابطه با دیگر دانش آموزان غیرشاهد در کلیه ی مقاطع براساس معدل و شرایط علمی آنها مورد نظر می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس شاهد 98

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : مداک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد لازم است در درج کد ملی، نام و نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه ای، نام استان و شهرستان، نام آموزشگاه، و تمامی اطلاعات لازم دیگر، دقت و توجه کافی به عمل آید. بدیهی است در صورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، مسئولیت برعهده متقاضی خواهد بود.

پس از پایان مهلت قانونی ثبت نام مدارس شاهد 97-98، به درخواست های واصله در این خصوص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : به منظور استفاده از امتیاز مربوط به هر یک از بند های جدول امتیاز بندی مدارس شاهد، ارائه اصل مدارک جهت ثبت نام قطعی ضروری می باشد، در پایان ثبت نام اینترنتی تایید صحت اطلاعات ارسالی برعهده متقاضی می باشد. لذا برای جلوگیری ازبرخی مشکلات، دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.

متقاضیان پس از تکمیل فرم ثبت نام موقت و دریافت کد رهگیری در سایت سجا، یک نسخه از فرم تکمیل شده ثبت نام را تهیه و آنرا نزد خود نگهداری نمایند.

جدول امتیاز بندی و اولویت ثبت نام مدارس شاهد 1398

ردیف وضعیت دانش آموز میزان امتیاز توضیحات و مدارک مورد نیاز
1 دانش آموز جانباز

فرزند جانباز 25 تا 45 درصد

3000 امتیاز ثبت کد ایثارگری
2 فرزند جانباز تا 25 درصد 2000 امتیاز ثبت کد ایثارگری
3 خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر 500 امتیاز معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران
4 نوه شهید و نوه جانباز 70 درصد و بالاتر 500 امتیاز
5 فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی خدمت داوطلبانه در جبهه 8 سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه

هرماه 30 امتیاز

گواهی معتبر از نیروی مقاومت بسیج یا جهاد سازندگی
6 فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه حضور در جبهه و مناطق جنگی در 8 سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه

هرماه 10 امتیاز

حضور در مناطق امنیتی از تاریخ 67/7/1 به بعد ، حداکثر 90 ماه ( به ازای هر ماه 2 امتیاز )

حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ 67/7/1 به بعد ، حداکثر 60 ماه ( هر ماه 1 امتیاز )

گواهی معتبر از مراجع ذی صلاح
7 نوه آزاده و جانباز 50 تا 69 درصد ( 2 مورد) هرمورد 100 امتیاز معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگر
8 نوه جانباز تا 49 درصد (2 مورد)

سلاله (نتیجه)

شهید(2 مورد)

خواهر زاده یا برادرزاده شهید و جانباز 70درصد به بالا (حداکثر 5 مورد)

هرم50 امتیازورد 50 امتیاز معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران
9 فرزند همسر (شهید، جانباز 50 درصد به بالا و آزاده) 50 امتیاز معرفی نامه یا کارت شناسایی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران

مشاوره ثبت نام مدارس شاهد در سایت سجا مرکز مشاور گروپ

مشاوران مرکز مشاور گروپ با تجربه چند ساله در امر ثبت نام مدارس شاهد می توانند با مشاوره و انجام تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب مدرسه شانس قبولی در این مدارس خوب کشور را بالاتر ببرند.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مشاوران مرکز مشاور گروپ

شماره تماس: 9099071613

کانال تلگرام: https://t.me/moshavergroup_com


زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان :  اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99 مطابق سنوات گذشته از طریق سامانه اعلام اسامی قبول شدگان مدارس شاهد به نشانی saja.medu.ir انجام خواهد پذیرفت لذا داوطلبان محترمی که برای ورود به مدارس شاهد اقدام کرده اند می توانند جهت اطلاع از نتایج ثبت نام مدارس شاهد 98-99 در موعد مقرر به سامانه مذکور مراجعه نموده و از نتایج نهایی ثبت نام مدارس شاهد مطلع گردند ضمنا شایان ذکر است زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم – پایه دهم – نتایج مدارس شاهد پایه اول و میان پایه متفاوت خواهد بود لذا هر یک از داوطلبان در موعد مقرر پایه خود به سامانه مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99 مطابق سنوات گذشته مرحله اول ثبت نام بوده و دانش آموزانی که نامشان در لیست اسامی پذیرفته شدگان مدارس شاهد باشد به منزله قبولی وی نخواهد بود به عبارتی دیگر نام کسانی که در زمان اعلام نتایج مدارس شاهد اعلام می شود به صورت 3 برابر ظرفیت می باشد و ثبت نام قطعی پس از محاسبه امتیازات دانش آموزان طبق جدول امتیاز بندی مدارس شاهد 98-99 و مراجعه حضوری جهت تحویل دادن مدارک احراز شرایط مدارس شاهد دانش آموزان انجام خواهد گرفت.

جهت اطلاع از نتایج قبولی مدارس شاهد 98-99 می توانید با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید

زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 98-99

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : به اطلاع کلیه داوطلبان محترمی که ثبت نام مدارس شاهد 98-99 را انجام داده انید می رسانیم زمان اعلام نتایج مدارس شاهد مطابق سنوات گذشته از سامانه سجا قابل پیگیری خواهد بود ضمنا اعلام نتایج مدارس شاهد پایه اول – هفتم و دهم هر یک در زمان مقرر خود مطابق جدول زیر انجام خواهد پذیرفت.

مقطع ابتدایی مقطع هفتم مقطع دهم
اعلام نتایج اولیه 21 خرداد 15 تیر 21 تیر

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : ضمنا شایان ذکر است با توجه به شرایط فعلی امکان تغییر در زمان اعلام نتایج مدارس شاهد در پایه اول – هفتم – دهم و میان پایه دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج مدارس شاهد 97 با مرکز مشاوره شاهد مشاور گروپ تماس حاصل نمایند .

شماره تماس جهت اطلاع رسانی : 9099071613 زمان پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب خواهد بود.


لیست ذخیره مدارس شاهد در اعلام نتایج مدارس شاهد 97

زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان : به اطلاع کلیه دانش آموزان محترم می رسانیم که در هنگام اعلام نتایج مدارس شاهد لیستی به نام لیست ذخیره مدارس شاهد منتشر می شود در این لیست نام دانش آموزانی است که امتیاز آن ها نزدیک به امتیاز قبولی در مدارس شاهد است ، امکان قبولی در مدارس شاهد برای این دانش آموزان نیز امکان پذیر خواهد بود لازم به ذکر است در صورتی که دانش آموزی که نام وی در اسامی پذیرفته شدگان مدارس شاهد موجود باشد اگر مراجعه به موقع به مدرسه قبولی نداشته باشد قبولی وی ملغی بوده و جایگزین وی از بین لیست ذخیره مدارس شاهد 98-99 که در هنگام اعلام نتایج مدارس شاهد مشخص می گردد انتخاب و جایگزین خواهد شد.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه مدارس شاهد 98 اول دبیرستان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی