زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کنکور کارشناسی ارشد دارای دو نتیجه می باشد که اولین آن نتایج اولیه می باشد که نقشی مهمی در نتیجه نهایی داوطلب دارد. بنابراین تمام داوطلبانی که در زمان آزمون با دقت و صحت بیشتری به سوالات پاسخ داده اند، می توانند امید بیشتری به نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 خود داشته باشند. در ادامه اطلاعات کاملی راجع به زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 آورده شده است که شما می توانید پس از مطالعه آن، در صورت داشتن هر نوع مشکل با مشاوران حرفه ای مشاور گروپ تماس بگیرید.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

پس از اینکه داوطلبان در اردیبهشت ماه در آزمون کارشناسی ارشد 1400 شرکت کردند، باید منتظر اعلام نتایج اولیه آزمون خود باشند تا بتوانند برای مراحل بعدی اقدام نمایند. با توجه به نتایج اولیه آزمون، مشخص خواهد شد که آیا داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده است یا خیر. نتایج اولیه در قالب یک کارنامه کتبی در اینترنت منتشر می شود که در تاریخ خاصی بر روی سامانه قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در کارنامه اطلاعات مربوط به دروس عمومی، اختصاصی و همچنین رتبه و تراز خود را مشاهده کنند و در صورت مجاز بودن برای انتخاب رشته اقدام نمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

تاریخ اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 - 1401

طبق اطلاعیه ای که از سوی سازمان سنجش منتشر شده است زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 - 1401 در دهه دوم خرداد ماه 1400 می باشد. در این زمان داوطلبان پس از مشاهده نتایج اولیه باید برای انتخاب رشته اقدام نمایند. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، می توانند با توجه به رشته محل های کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، برای انتخاب رشته اقدام نمایند.

برای انجام انتخاب رشته صحیح و حساب شده همین حالا با مشاور گروپ تماس بگیرید تا شانس پذیرش خود را افزایش دهید.

نحوه مشاهده نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

مشاهده نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 مراحل خاصی دارد که شما می توانید آن را گام به گام پیش ببرید. در قدم اول باید وارد سایت سازمان سنجش شوید و از بخش کارشناسی ارشد، بر روی بخش مربوط به اعلام نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 کلیک کنید. در صفحه مورد نظر دو راه برای مشاهده کارنامه اولیه وجود دارد. راه اول از طریق اطلاعات شخصی و شماره پرونده می باشد و راه دوم کمک گرفتن از کد پیگیری و شماره پرونده می باشد.

در صورت فراموش کردن شماره پرونده و دیگر اطلاعات سریعا با مشاور گروپ تماس بگیرید.

برای آگاهی دقیق از زمان آزمون و زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401 همین حالا وارد کانال مشاور گروپ شوید.

گروپ 1

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 - 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401