رتبه قبولی رشته حقوق

RSC8RkQG2VE5Are100ojtzO9DDzM3MQUj6bqnWZCP12fqEQQU4Lphy6Cq8Ulqed26i5qbdGtd6WDT5gu20xQ6OJo4NER 4

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی رشته حقوق

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 + بازار کار موجود : رشته حقوق تقريبا پرطرفدارترين رشته ي دانشگاهي درمجموعه علوم انساني مي باشد که بسياري از رتبه هاي برتر کنکور را به سمت خود جذب مي کند. نياز به اطلاعات حقوقي در سطوح مختلف روابط بين فردي، روابط سازماني و حتي روابط بين المللي وجود دارد از این رو، رشته حقوق يکي از محبوب ترين رشته هاي گروه آزمايشي علوم انساني مي باشد.

رشته حقوق

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400  :  دانشجويان رشته حقوق بايد افرادي جسور و داراي قدرت بيان خوب باشند. همچنين بايد قدرت استدلال و منطق عالي و اطلاعات کافي در زمينه هاي مختلف از جمله روانشناسي و جامعه شناسي داشته باشند.

به دليل نياز گسترده افراد و سازمانها به کارشناسان حقوقي، بازار کار وسيعي براي دانشجويان رشته حقوق وجود دارد. البته به دليل وجود تعداد زياد فارغ التحصيلان این رشته، واضح است که آنهايي فرصت هاي شغلي بهتر و بيشتري پيش رو خواهند داشت که داراي مهارت و دانش بيشتري باشند.
اين رشته در جامعه از اين جهت داراي اهميت است که قواعد و مقرراتي را که برروابط ميان اشخاص حاکم است ،بررسي مي نمايد.

برای قبولی در رشته حقوق چه درس هایی مهم است

مهم ترين و پرتکرارترين درس هايي که در اين رشته در دانشگاه موردمطالعه قرار مي گيرد، شامل حقوق مدني،حقوق جزاي عمومي و اختصاصي،حقوق بين الملل،آيين دادرسي مدني،آيين دادرسي کيفري،حقوق تجارت،متون فقه،اصول فقه و قواعد فقه مي باشد.

دانشجويان اين رشه بعد از دوره ي کارشناسي ،در مرحله ي کارشناسي ارشد و دکترا مي توانند گرايش هاي مختلف را انتخاب نموده وبه مطالعه ي تخصصي دروس همان گرايش بپردازند..

گرايش های رشته حقوق

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : حقوق خصوصي(که به بررسي روابط خصوصي ميان افراد مانند معاملات مي پردازد)حقوق عمومي(که به بررسي روابط ميان حکومت ومردم مي پردازد)حقوق جزا(که به بررسي جرايم و مجازات ها مي پردازد)حقوق خانواده(که به مطالعه ي نهادهايي مثل ازدواج و طلاق مي پردازد.)

و حقوق بين الملل(که به مطالعه ي روابط ميان نهادهاي بين المللي در جامعه ي بين المللي مي پردازد، يک سري گرايش هاي جديدهم در سال هاي اخيرمجال مطالعه ي تخصصي تر را براي دانشجويان درمقاطع بالاترفراهم نموده است که حقوق تجارت بين الملل،حقوق مالکيت فکري،حقوق اقتصادي و حقوق نفت و گاز ازآن جمله هستند.

دانشجويان اين رشته مي توانند پس از اتمام دوره ي کارشناسي در آزمون هاي ورودي مشاغلي مثل وکالت،قضاوت،سردفتري اسنادرسمي و مشاوره ي حقوقي شرکت کرده و بعد ازگذراندن دوره ي کارآموزي هريک وارد اين مشاغل شوند..

دانشکده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران به دليل برخورداري از فضاي آموزشي و تحقيقاتي مناسب و طيف وسيعي ازاساتيد وپژوهشگران برجسته و امکان تبادل نظر ميان دانشجويان در تشکل هاي علمي مختلف مي تواند مکان مناسبي براي شروع و ادامه تحصيل علاقه مندان به اين رشته باشد.

رشته‌ي حقوق رتبه‌ي اول را در رشته‌هاي دانشگاهي علوم انساني دارد. اين امر مي‌تواند ناشي از آينده‌ي شغلي متنوع در اين رشته باشد؛ اعم از وکالت، قضاوت، سردفتري، مشاوره‌ي حقوقي در شرکت‌ها و بانک‌ها و … يا ناشي از جذاب بودن آگاهي از قوانين و توانايي اظهارنظر در مباحث تخصصي حقوقي باشد.

تحصيل و اشتغال در رشته حقوق

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : عوامل موفقيت در اين رشته، در کنار علاقه که لازمه‌ي هر امري است، فن بيان خوب، توانايي نوشتن مطلب، روحيه‌ي جستجوگري، تسلط در زبان انگليسي يا فرانسه و عربي، توانايي تحليل و ارزيابي مسائل به گونه‌اي که درس منطق در مقطع دبيرستان تبديل به يک درس مهم و بنيادي در دانشگاه با عنوان اصول فقه مي‌شود؛ بنابراين تصور اين امر که رشته‌ي حقوق يک رشته‌ي حفظي است درست نيست.

1) کارشناسي: ريشه و بنياد آموختن علم حقوق در اين دوره حاصل مي‌شود؛ به اين معنا که دانشجو همه‌ي درس‌هاي لازمه‌ي فعاليت در اين رشته را در ابعاد وسيع مي‌آموزد و پشتکار خود دانشجو در اين مقطع نقش قابل توجهي دارد.

2) کارشناسي ارشد: در اين مقطع دانشجو به طور تخصصي با زمينه‌ي گرايش انتخابي خود آشنا مي‌شود. در گرايش جزا تصوري وجود دارد که اين گرايش، گرايشي ناملايم است و فقط به جرم و جنايت مي‌پردازد که صحيح نيست؛ زيرا دغدغه‌ي اصلي اين رشته تحويل انسان درست به جامعه، بحث علت‌شناسي جرم، ارزيابي کارکردهاي فردي و اجتماعي مجازات‌هاي متنوع است.

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : زمينه‌هاي شغلي رشته حقوق

يکي از زمينه‌هاي شغلي اين رشته، وکالت است که مستلزم موفقيت در آزمون کانون وکلا و اخذ پروانه‌ي وکالت است. قضاوت يکي ديگر از زمينه‌هاي شغلي است که لازمه‌ي آن موفقيت در آزمون کتبي قضاوت و مصاحبه‌ي شفاهي است. مشاوره‌ي حقوقي در ادارات که از طريق آزمون‌هاي استخدام ادارات صورت مي‌گيرد. سردفتري که با موفقيت در آزمون خاص آن قابل دسترسي است.رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 :

معرفي رشته حقوق

رشته حقوق يکي از پر مخاطب ترين و پرطرفدارترين رشته هاي گروه علوم انساني است. از دلايلي که مي توان براي اين امر برشمرد: يکي ماهيت جذاب اين رشته است به خصوص براي کساني که به استدلال و منطق و درک قوانين و مقررات علاقه دارند و ديگر درآمدزايي بالاي اين رشته است.

از دروس پايه اي براي توفيق در اين رشته بايد به عربي و زبان انگليسي يا فرانسه اشاره کرد. هم چنين به سبب ماهيت استدلالي آن فهم عرفي از درس منطق دبيرستان نيز لازم است. در دوره کارشناسي کليات لازم در اين رشته تدريس مي شود که چندي از دروس مهم آن عبارتند از: حقوق مدني، حقوق جزا اعم از عمومي و اختصاصي، اصول فقه و متون فقه که دو درس آخر به ترتيب با منطق و عربي در ارتباط هستند. علاقه مندان به مقاطع بالاتر مي توانند در يکي از شاخه هاي حقوق عمومي، حقوق خصوصي، حقوق جزا و … ادامه تحصيل بدهند.

دانشگاه شهيد بهشتي با داشتن رتبه اول در اين رشته ميان دانشگاه هاي معتبر کشور گزينه مناسبي براي متقاضيان اين رشته مي باشد. استادان فرهيخته و بنامي در اين دانشگاه تدريس مي کنند که هم زمان از سابقه حقوقي بالايي هم برخوردار هستند.

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : بازار کار رشته حقوق

ناگفته نماند که عرصه شغلي اين رشته با مدرک کارشناسي از تنوع بالايي نظير وکالت، قضاوت، مشاوره حقوقي، سردفتري و … برخوردار است. مهمترين زمينه شغلي اين رشته وکالت است که براي دريافت پروانه وکالت لازم است بعد از گرفتن مدرک کارشناسي علاقه مندان در آزمون ورودي کانون وکلاي دادگستري مرکز شرکت کرده و پس از گذران دو سال کارآموزي موفق به کسب پروانه وکالت شوند. لازم به ذکر است که طي مدارج بالاتر در بهبود وضعيت شغلي در اين رشته موثر است. از جمله اين که با دريافت مدرک دکتري از دانشگاه هاي معتبر مي توان به تدريس در دانشگاه ها پرداخت.

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : توانایی های لازم رشته حقوق

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : جسارت، قدرت استدلال، خلاقیت ذهنی و فن بیان خوب لازمه موفقیت در این رشته است. ممکن است که به دست آوردن لیسانس حقوق کار دشواری نباشد اما حقوقدان شدن بسیار مشکل است. چرا که علم حقوق امروزه با جامعه شناسی، روانشناسی و علوم فلسفی آمیخته شده است و یک حقوقدان باید از این علوم اطلاعات کافی داشته باشد.

همچنین یک دانشجوی حقوق برای این که در رشته خود موفق گردد لازم است به زبان و ادبیات فارسی مسلط باشد چون منطق حقوق در ضمن این که شباهت های زیادی به منطق ریاضی دارد، یک منطق اقناعی و خطابی است.

یعنی یک حقوقدان باید بتواند کسانی را که مورد خطاب او قرار می گیرند و یا دادگاهی که مامور رسیدگی به دعوا است، با زبان سلیس و بلیغ قانع کند، در نتیجه باید به زبان و ادبیات مسلط باشد. در ضمن باید اطلاعاتی از ریاضیات داشته باشد.

موقعیت شغلی و درآمد رشته حقوق در ایران

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : در حال حاضر به دلیل توسعه این رشته و تعداد زیاد فارغ التحصیلان آن، که از دانشگاههای دولتی و غیر دولتی وارد بازار کار می شوند، یافتن کار مناسب برای فارغ التحصیل لیسانس با دشواری هایی توام است و بخصوص متقاضیانی که علاقه مند به کار خاصی در این رشته هستند، مثل متقاضیان وکالت، با محدودیت هایی مواجه می شوند.

اما در کل یک دانشجوی خوب و علاقه مند می تواند پس از گواهی لیسانس به شغل های متنوعی مثل وکالت دعاوی دادگستری، مشاور حقوقی بانک ها، شهرداری ها، شرکت ها و وزارتخانه ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی جذب گردد و درآمد مناسبی کسب کند.

درس ها و واحدهای رشته حقوق

دروس پایه:

مقدمه علم حقوق، حقوق جزای عمومی، حقوق اساسی، حقوق مدنی، مبانی علم اقتصاد، عربی، مالیه عمومی، مبانی جامعه شناسی.

دروس اصلی و تخصصی:

آئین دادرسی مدنی ، متون حقوقی ، آئین دادرسی کیفری ، حقوق اساسی ، حقوق جزای عمومی ، حقوق بین المللی عمومی ، حقوق سازمانهای بین المللی ، حقوق اداری، اصول فقه، متون فقه، حقوق تجارت، قواعد فقه، حقوق تطبیقی، ادله ثبات دعوی ، حقوق کار، پزشکی قانونی، کار تحقیقی، حقوق بین المللی خصوصی .تسلط بر زبان عرب و فرانسه هم به اغلب دانشجویان حقوق توصیه می‏شود .

امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکتری تخصصی برای تمام گرایشهای حقوق وجود دارد.

در حال حاضر به دلیل توسعه این رشته و تعداد زیاد فارغ التحصیلان آن، که از دانشگاههای دولتی و غیردولتی وارد بازارکار می‏شوند، یافتن کار مناسب برای فارغ التحصیل لیسانس با دشواری هایی توام است و بویژه متقاضیانی که علاقه مند به کار خاصی در این رشته هستند، مثل متقاضیان وکالت، با محدودیت‏هایی مواجه می‏شوند .

اما در کل یک دانشجوی خوب و علاقه‏مند می‏تواند پس از گواهی لیسانس و با تکیه بر معلومات خود در شغل‏های متنوعی مثل وکالت دعاوی دادگستری ، مشاور حقوقی بانک‏ها ، شهرداری‏ها، شرکت‏ها و وزارتخانه‏ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی مشغول فعالیت شوند.

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : نقش و توانایی یا کارایی (لیسانس)

فارغ التحصیلان با جمع شرایط مقتضی می توانند در موارد ذیل نقش فعال داشته باشند.
1-4- در قضا
2-4- در مسائل تحریر دعاوی که شامل بازپرسی و دادیاری است.
3-4- در مسائل تحریر ادله مانند معاینه محل و استماع گواهان محلی و استماع اظهارات متداعین معذور از حضور در دادگاهها به دلائل مختلف از قبیل مرض و غیره.
4-4- در ادرات تصفیه ورشکستگی و سرپرستی محجورین فنی و حقوقی
5-4- در ادارات اجرای احکام (مدنی و کیفری)
6-4- در ادارات ثبت اسناد و املاک
7-4- در دفاتر اسناد رسمی بصورت سردفتر و دفتریار
8-4- در وکالت دعاوی خصوصی و دولتی (داخلی و خارجی)
9-4- در تنظیم قراردادهای اقتصادی و بازرگانی داخلی و خارجی که تخصص لازم دارد.
10-4- مشاوران حقوقی (کارشناس حقوقی ) در وزارتخانه ها و موسسات دیگر دولتی
ضرورت و توانایی (لیسانس)
ضرورت و اهمیت تشکیل این دوره با توجه به موارد زیر معلوم می شود:
1-5- آموزش وسیع و همه جانبه رشته های عرفی و اسلامی حقوق در رابطه با یکدیگر
2-5- تحقیقات عامی در سطح جهانی برای هم سطح نگاه داشتن رشته های فرهنگ اسلامی که بخصوص در دوره های کارشناسی ارشد و تخصصی
3-5- آموزش و تحقیق در رشته های حقوق سایر ملل و واقوام که با کشور ما ارتباطات (سیاسی و بازرگانی و فرهنگی واقتصادی) دارند
در حال حاضر به دلیل توسعه این رشته و تعداد زیاد فارغ التحصیلان آن، که از دانشگاههای دولتی و غیردولتی وارد بازارکار می‏شوند، یافتن کار مناسب برای فارغ التحصیل لیسانس با دشواری هایی توام است و بویژه متقاضیانی که علاقه مند به کار خاصی در این رشته هستند، مثل متقاضیان وکالت، با محدودیت‏هایی مواجه می‏شوند . اما در کل یک دانشجوی خوب و علاقه‏مند می‏تواند پس از گواهی لیسانس و با تکیه بر معلومات خود در شغل‏های متنوعی مثل وکالت دعاوی دادگستری ، مشاور حقوقی بانک‏ها ، شهرداری‏ها، شرکت‏ها و وزارتخانه‏ها و سردفتری دفاتر اسناد رسمی مشغول فعالیت شوند.
رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : دروس دوره ی لیسانس:
الف)دروس اصلی و تخصصی:
حقوق اساسی،حقوق جزای عمومی،حقوق جزای عمومی،حقوق بین المللی عمومی،حقوق بین المللی عمومی،حقوق سازمانهای بین المللی،حقوق اداری،اصول فقه،متون فقه ،حقوق تجارت اشخاص،حقوق تجاری اسناد تجاری،حقوق مدنی کلیات و قراردادها ،حقوق مدنی الزامات خارج از قراردادها ،حقوق مدنی خانواده ،حقوق مدنی عقود معین ،حقوق مدنی شفعه ،آئین دادرسی مدنی،متون حقوق به زبان خارجه ،متون حقوقی به زبان های تخصصی ،آیین دادرسی کیفری،کار تحقیق،حقوق بین المللی خصوصی،جرم شناسی ،حقوق جزای اختصاصی،قواعد فقه،حقوق تطبیقی ،ادله اثبات دعوی ،حقوق کار ،پزشکی قانونی
ب)دروس پایه:
مقدمه ی علم حقوق،حقوق جزای عمومی،حقوق اساسی،حقوق مدنی اشخاص و حمایت،مبانی علم اقتصاد،عربی،مالیه ی عمومی،مبانی جامعه شناسی
ج)دروس اختیاری:
بزهکاری اطفال،پلیس عدمی ،کیفر شناسی،حقوق دریایی،حقوق هوایی،داوری بین المللی،اصول رواط بین الملل،آیات الاحکام،حقوق ثبت،حقوق بیمه،حقوق بانکی،اصطلاحات حقوقی به زبان عربی،تامین اجتماعی،حقوق بشر در اسلام،احوال شخصیه در فقه عامه،دادرسی های اختصاصی کیفری،تاریخ حقوق،مالکیت معنوی،فلسفه حقوق،کارآموزی قضایی،رویه قضایی،حقوق و کامپیوتر،حقوق قضایی،حقوق ارتباطات،آمار،جامعه شناسی حقوق،آشنایی با اینترنت
د)دروس عمومی:
زبان خارجی،معارف اسلامی،تاریخ اسلام،انقلاب اسلامی،متون اسلامی،فارسی،اخلاق اسلامی،تربیت بدنی،تنظیم خانواده
ه)دروس پیش نیاز:
زبان پیش،فارسی پیش،عربی پیش،فلسفه و منطق پیش،وصیت نامه،روخوانی قرآن
گرايش هاي رشته حقوق در مقطع كارشناسي ارشد:
حقوق بشر

حقوق بين الملل

حقوق اقتصادي

حقوق فن آوري زيستي

حقوق جزا

حقوق كيفري اطفال

حقوق خانواده

حقوق خصوصي

حقوق مالكيت

حقوق محيط زيست

حقوق عمومي

حقوق شركت ها

حقوق تجارت الكترونيك

حقوق تجارت اقتصادي.بين الملل

كاداستر

سردفتري اسناد رسمي

معرفی رشته حقوق جزا و جرم شناسی – مقطع کارشناسی ارشد

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : برنامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته) حقوق و جزا و جرم شناسی براساس رهنمودهای و موافقت ها اصولی اعضاء محترم ستاد انقلاب فرهنگی سابق و سایر آئین نامه ها و مقررات آموزشی مربوط تنظیم شده است.
طول دوره تحصیل
دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته) حقوق و جزا و جرم شناسی حداقل شامل چهار نیمسال تحصیلی (دوسال ) و حداکثر پنج نیمسال (پایان نامه ) است و هر دانشجو باید 32 واحد درس طبق برنامه تنظیمی بگذراند. به علاوه دانشجویانی که در دوره کارشناسی 2 واحد معارف اسلامی و 2 واحد منطق را نگذرانده اند باید این 4 واحد را بگذرانند.
د: شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته ) حقوق و جزا و جرم شناسی
کسانی می توانند داوطلب به دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته ) حقوق و جزا و جزم شناسی
کسانی می توانند داوطلب به دوره کارشناسی ارشد (ناپیوسته ) گردند که درآن شرایط زیر باشند:
1- دارا بودن گواهی نامه کارشناسی رشته حقوق ارشد یا معادل آن از کشورهای دیگر تشخیص مراجع صلاحیتدار
2- پذیرفته شدن در امتحان ورودی
3- مواد امتحانی ورودی دوره کارشناسی ارشد حقوق و جزا و جرم شناسی توسط کمیته حقوق شورایعالی برنامه ریزی تعیین می شوند.
تعداد واحدها
تعداد کل واحدهای درسی رشته حقوق جزا و جرم شناسی 32 واحد به شرح زیر می باشد.
1- دروس اختصاصی (اعم از الزامی و اختیاری) 28 واحد طبق فهرست دروس،
2- پایان نامه 4 واحد
به علاوه 4 واحد دروس عمومی (2 واحد معارف اسلامی و 2 واحد منطق) برای دانشجویانی که این دروس را در دوره کارشناسی نگذارنده اند.

رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق کنکور 1400 : رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق

نام دانشگاه : دانشگاه تهران
ظرفیت رشته : 100
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 51
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 175
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 138

نام دانشگاه : دانشگاه علامه طباطبایی - تهران
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 150
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 73
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 26

نام دانشگاه : دانشگاه شهید بهشتی - تهران
ظرفیت رشته : 110
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 127
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 172
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 268

نام دانشگاه : دانشگاه فردوسی - مشهد
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 357
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 163
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه تبریز
ظرفیت رشته : 18
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 323
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 82

نام دانشگاه : دانشگاه الزهرا(س) - تهران
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 239
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 253
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه اصفهان
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 464
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 328
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شاهد - تهران
ظرفیت رشته : 70
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 523
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شیراز
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 463
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 350
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 520

نام دانشگاه : دانشگاه مازندران - بابلسر
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 545
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 314

نام دانشگاه : دانشگاه تهران (محل تحصیل قم)
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 638
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 415
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 380

نام دانشگاه : دانشگاه علامه طباطبایی - تهران شبانه
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 224
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلی سینا - همدان
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 831
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 312

نام دانشگاه : دانشگاه كاشان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 674
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 677
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) - قزوین
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 891
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 549
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه یزد
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 808
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 713
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 280

نام دانشگاه : دانشگاه قم
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1025
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 726
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 500

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 718
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه گیلان - رشت
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 943
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 410

نام دانشگاه : دانشگاه بیرجند
ظرفیت رشته : 45
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1048
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 633

نام دانشگاه : دانشگاه حكیم سبزواری - سبزوار
ظرفیت رشته : 36
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1260
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1239
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 448

نام دانشگاه : دانشگاه شهید مدنی آذربایجان - تبریز
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1455
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1222
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 544

نام دانشگاه : دانشگاه تبریز شبانه
ظرفیت رشته : 12
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 905
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 529
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شهید چمران اهواز
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1095
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1064
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 658

نام دانشگاه : دانشگاه كردستان - سنندج
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1944
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1424
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 993

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ - تهران
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1021
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2739
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1087

نام دانشگاه : دانشگاه حضرت معصومه (ع) - ویژه خواهران - قم
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1651
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1474
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1173

نام دانشگاه : دانشگاه لرستان - خرم آباد
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2222
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1430

نام دانشگاه : دانشگاه زنجان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1075
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 479

نام دانشگاه : دانشگاه بوعلی سینا - همدان شبانه
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1107
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه شهرکرد
ظرفیت رشته : 34
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 959
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 978
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 866

نام دانشگاه : دانشگاه رازی کرمانشاه
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1621
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 777

نام دانشگاه : دانشگاه آیت الله بروجردی - بروجرد شبانه
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3443
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه مازندران - بابلسر شبانه
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1301
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان شبانه
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1926
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بجنورد
ظرفیت رشته : 45
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1903
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 965

نام دانشگاه : دانشگاه مراغه
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2282
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1153

نام دانشگاه : مجتمع آموزش عالی گناباد
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2197
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2547
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1273

نام دانشگاه : دانشگاه آیت الله بروجردی - بروجرد
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1383
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3484
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3815

نام دانشگاه : دانشگاه زابل
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2338

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - تهران جنوب
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3339
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : مجتمع آموزش عالی گناباد شبانه
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه بیرجند شبانه
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1966
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل تهران)
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2969
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5772
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3393

نام دانشگاه : دانشگاه مراغه شبانه
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه رازی کرمانشاه شبانه
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2975
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3217
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5504

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی آل طه - تهران (ویژه خواهران)
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2748
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5553
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6407

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور اصفهان - واحد كاشان
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13163
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان رضوی - مرکز مشهد
ظرفیت رشته :50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4207
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور اصفهان - مرکز اصفهان
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4315
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4055
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی مفید(ره) - قم
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3994
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5323
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور لرستان - واحد كوهدشت
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 24866

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - واحد شهریار
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11949
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی - مرکز فردوس
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 16332

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی صدرالمتالهین - تهران (ویژه برادران)
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3276
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11034
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 8722

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی شمال - آمل
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6431
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 18156

نام دانشگاه :دانشگاه پیام نور فارس - مرکز شیراز
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4624
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور مازندران - مرکز بهشهر
ظرفیت رشته :50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10166
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - مرکز تبریز
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5741
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6737

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - مرکز پاکدشت
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8809
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 14728

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی ارشاد - دماوند (محل تحصیل دماوند)
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5420
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 16263
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 25276

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور مازندران - مرکز بابل
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10314
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی - مرکز قائن
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 10756

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خوزستان - مرکز بهبهان
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 16338
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه :دانشگاه غیرانتفاعی شهید اشرفی اصفهانی - اصفهان
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4247
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6071
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی شاندیز - مشهد
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 7590
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 27800

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گلستان - مرکز گرگان
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 15123

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور استان مرکزی - مرکز ساوه
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13244
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی - واحد اهر
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 8289

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا(ع) - مشهد محل تحصيل خواهران پرديس رضوان
ظرفیت رشته : 100
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3782
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 19772

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی كار (محل تحصیل قزوین)
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 7323
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10607
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 10802

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی - مرکز ارومیه
ظرفیت رشته :50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11805
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7936

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری - مرکز شهركرد
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 14037
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 20045

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - مرکز دماوند
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8744
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13370
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گیلان - واحد آستانه اشرفیه
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12478
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 11754

نام دانشگاه : دانشگاه شیراز مجازي
ظرفیت رشته : 120
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8797
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10522
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 15385

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور همدان - مرکز همدان
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13891
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 12070

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی علامه محدث نوری - نور
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 14727
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 33290

نام دانشگاه : دانشگاه تهران (محل تحصیل كیش) پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 7631
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4357
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران - واحد پیشوا
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 9928
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 18570

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور مازندران - مرکز رامسر
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18823
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 21766

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی - مرکز نقده
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 19643
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 32518

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان رضوی - مرکز كاشمر
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11721
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 11327

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی - واحد اشنویه
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 24214
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 45024

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی طبرستان - چالوس
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 14767
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 23911
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 22137

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی اشراق - بجنورد
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 26485
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 54101

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی فاطمیه - شیراز (ویژه خواهران)
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 12728
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 22788
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 29088

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گیلان - واحد بندرانزلی
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 21608
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 18710

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان شمالی - مرکز بجنورد
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 22692
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6275

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور اصفهان - مرکز شهرضا
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18377
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 21408

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان رضوی - مرکز سبزوار
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18440
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 11217

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور اصفهان - واحد گز
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 11932
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 35386
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گیلان - مرکز رودسر
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 25433
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 29314

نام دانشگاه : موسسه غیر انتفاعی مجازی نورطوبی - تهران دوره مجازي --غيرانتفاعي-سوابق تحصيلي
ظرفیت رشته : 120
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 16307
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 23662
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور خراسان رضوی - واحد چناران
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 9077
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 32216

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور همدان - مرکز بهار
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 20215
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 30113

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور گیلان - مرکز رودسر (محل تحصیل چابکسر)
ظرفیت رشته : 50
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 29071
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 51497

تیم مشاوره ، برنامه ریزی و انتخاب رشته مشاور گروپ

مشاوره دهنده تخصصی کنکور

برای تماس با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره  زیر   تماس حاصل فرمایید

9099071613

تماس از 8 صبح تا 10 شب

حتی ایام تعطیل


🔴انتخاب رشته فرصت دوم شماس

🔴 ولی زمانش خیلی محدوده و شاید نتونین تو این زمان خودتون به همه‌ی سوالاتی که پیش میاد پاسخ مناسبی بدین پس

✅اگه نمیدونین شهر مهم تره یا رشته؟
✅اگه نمیدونین با چه رتبه ای،چه رشته ای میارین!
✅اطلاعات دقیق درمورد سهمیه ها!
✅ و حتی اگه نمیدونین که انتخاب رشته کنین یا برای سال بعد بخونین!

♨️ از مشاورگروپ بپرسید، مشاورای ما به سوالاتون پاسخ میدن.

♨️ مشاوره تلفنی همه روزه با مشاوران با تجربه

✅برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید👇👇
9099071613 ( تماس از تلفن ثابت بدون کد و صفر ) 8 صبح تا 12 شب حتی روزهای تعطیل

خدمات مرکز مشاوره تلفنی مشاور گروپ در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری مشاور گروپ در زمینه های نتایج کنکور زبان ، ثبت نام کنکور سراسری ، نتایج کنکور سراسری ، ثبت نام کنکور ، منابع کنکور سراسری ، تغییر رشته ، کارنامه اولیه کنکور ، انتخاب رشته  سراسری ، انتخاب رشته کنکور ، دفترچه کنکور زبان ، دفترچه کنکور 1401، دفترچه ثبت نام کنکور ، مشاوره درسی ، مشاوره تحصیلی ، ثبت نام بدون کنکور ، ثبت نام بدون کنکور   ، ثبت نام بدون کنکور آزاد ، ثبت نام دانشگاه آزاد ، ثبت نام علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، رشته های علوم پزشکی بدون کنکور ، رشته زبان بدون کنکور آزاد ، رشته زبان بدون کنکور سراسری ، تکمیل ظرفیت ، تکمیل ظرفیت سراسری ، برنامه ریزی کنکور زبان آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

موفق و موید باشید.

4.3/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی رشته حقوق

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. عرفان

  همش چرت ‌ پرته
  من با رتبه ۳۰۰۰ منطقه ۱ دانشگاه چمران اهواز قبول شدم

  پاسخ
  1. احسان

   سلام جزا بهتره یا خصوصی؟

   پاسخ
   1. مینوش

    جزا

    پاسخ
 2. جواد

  رشته شرکت های تجاری روزانه دانشگاه علوم قضایی ایا ارزش تحصیل دارد؟ امسال از همه مصاحبه گرفتند در مصاحبه قبول شدم و علاقه بیشترم به تحارت بین الملل است. به نظر شما بروم یا نه؟

  پاسخ
 3. امیر

  سلام من کارشناسی بازرگانی دارم 30 سال سن می خوام حقوق جزا بخونم ایا کارشناسی بخونم یا ارشد شرکت کنم در حقوق البته می خوام مجوز وکالت یا حداقل مشاوره داشته باشم دوم ایا دروس عمومی و مشترک رو می تونم تطبیق بدم یا نه ممنون

  پاسخ
  1. مهدی

   برای آزمون وکالت حتما باید کارشناسی حقوق داشته باشید

   پاسخ
 4. احمد

  سلام دانشگاه لرستان ارشد جزا داره؟

  پاسخ
 5. F

  سلام من برای قبولی دانشگاه حقوق تهران با سهمیه منطقه ۳باید چه رتبه ای را کسب کنم

  پاسخ
 6. Narges

  سلام از طریق کنکور ریاضی میشه حقوق قبول شد؟؟؟

  پاسخ
 7. یگانه

  سلام من با ۳۲۳ منطقه ۲ الزهرا تهران قبول شدم البته بستگی به اون سالی که کنکور هم میدید داره

  پاسخ
 8. ROSE

  سلام من پایه یازدهم انسانی هستم و یک سوال ازتون دارم. میشه لطفا بگین چه دروسی بسیار مهم هستن+ضرایبشون. در این رشته. و میشه توضیح بدین هر قسمت از رشته حقوق رو منظورم همون جزا و … هستش. با تشکر.?

  پاسخ
 9. دخی موفق

  سلام دوستام
  من ببه رشته وکالت و دکوراسیون علاقه شدید دارم
  میگن هردوش بخون
  میگم کمک کنید کدوم بهتر
  و این که داخل ایران کدوم رشته بهتر

  پاسخ
 10. سارا

  سلام با رتبه ۱۱۶۷ میشه فقه و مبانی یا گرایش های دیگه حقوق روزانه قبول شد؟

  پاسخ
 11. سارا

  گرایش های دیگه فقه و حقوق

  پاسخ
 12. نفس

  سلام من با معدل 10سهمیه 25درصد جانبازی میتونم رشته حقوق تهران و بیارم ؟؟؟؟
  چون معدلم شده 10احساس میکنم نمیشه

  پاسخ
 13. علی

  سلام من دوازدهم هستم
  جزا بخونم ایا خوبه ؟
  جزا یعنی چه شغلی؟
  نوشتن منطقه ای من خوزستان ااواز هستم کدوم منطقه هستم؟

  پاسخ
 14. رهاپور

  سلام.میشه لطفا جواب بدین
  من ی کاردانی دارم.اونو کنارگذاشتم
  حالا برای کنکور انسانی میخام بخونم.من میخام از کاردانی بخونم.ینی دوباره کاردانی بخونم.راهی نداره؟
  من متوجه نشدم مگه سراسری کاردانی کارشناسی پیوسته نیست؟پس چرا الان من نمیتونم تودفترچه ببینمش.خواهش میکنم راهنمایی کنید.ایمیلم.rahapor166@gmail.com

  پاسخ
 15. suga

  سلام من پایه یازدهم انسانی هستم و یک سوال ازتون دارم. میشه لطفا بگین چه دروسی بسیار مهم هستن+ضرایبشون. در این رشته. و میشه توضیح بدین هر قسمت از رشته حقوق رو منظورم همون جزا و … هستش. با تشکر

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.