آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

رشته گفتار درمانی

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته گفتار درمانی نیز یکی از رشته های کنکور تجربی و یکی از زیر مجموعه های علوم توانبخشی است که در آن به بررسی انواع اختلالات گفتاری و زبانی و نیز روش هایی برای تشخیص و درمان اختلالات می پردازد.

رشته گفتار درمانی

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی گفتار درمانی یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی گفتار درمانی را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی گفتار درمانی، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته گفتار درمانی بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی گفتار درمانی کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های گفتار درمانی دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون گفتار درمانی شرکت کنید، کارنامه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته گفتار درمانی را پذیرش میکنند

رشته گفتار درمانی از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته گفتار درمانی را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر گفتار درمانی را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته گفتار درمانی را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی گفتار درمانی، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون گفتار درمانی، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور گفتار درمانی در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

رشته گفتار درمانی با هدف کمک کردن در گفتار افرادی است که اختلالات تلفظی دارند و یا کمک به بیمارانی است که به دلیل اختلالات گفتاری و زبانی و آسیب های مغزی قدرت حرف زدن را از دست داده اند.

از دیگر کاربردهای رشته گفتار درمانی می توان به یاری نمودن عقب ماندگان ذهنی جهت ایجاد توانایی در برقراری ارتباط کلامی ، اشاره کرد.

اگر رشته گفتار درمانی قصد و هدف انتخاب رشته ی شماست ، می تونید در ادامه رتبه قبولی های روزانه این رشته را در کنکور 96 مشاهده نمایید.

رشته گفتار درمانی نیز در کنکور های اخیر مورد انتخاب اکثر داوطلبان رشته تجربی بوده است اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت تجربی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب گفتار درمانی ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته گفتار درمانی بشود.

رشته گفتار درمانی , در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته گفتار درمانی در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور تجربی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.

توجه : تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 تجربی بیش از 951 هزار نفر است که به گزارش سازمان سنجش این آمار نسبت به کنکور 96 حدود 130 هزار نفر بیشتر شده است.

میانگین درصدهای لازم برای قبولی رشته گفتار درمانی کنکور سراسری 97-98

میانگین 52 درصد عمومی = قبولی در رشته گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه
 

میانگین 22 درصد اختصاصی = قبولی در رشته گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه

انتخاب رشته گفتار درمانی به جز کنکور سراسری در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و نیز تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

رتبه لازم برای قبولی رشته گفتار درمانی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تهران
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5211
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5601
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12028
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4067
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11218
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی ایران
ظرفیت رشته : 16
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4206
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9752
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7153
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5210

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12266
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از انتخاب رشته کنکور سراسری 97-98 و نیز اطلاع از رتبه قبولی های رشته ی مورد نظر در کنکور سال گذشته ، با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته گفتار درمانی دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 95 – 96
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa 3

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل


رتبه لازم برای قبولی رشته گفتار درمانی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تبریز
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8044
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9449
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7680

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی مشهد
ظرفیت رشته : 16
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4327
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز پرديس خودگردان ظرفیت رشته : 3
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :-
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11137
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی همدان
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13912
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6822

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ظرفیت رشته : 16
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13200
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4773

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اراک
ظرفیت رشته : 14
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 7268
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12777
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بابل
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 14948
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های علوم پزشکی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

Untitled 1


رتبه لازم برای قبولی رشته گفتار درمانی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی سمنان
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10357
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6218

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 16621
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

بچه ها این موضوع رو از یاد نبرین:

افراد موفق برنامه دارند.
زندگی آنها جهت و مقصد دارد.

هیچ هیچوقت بی اراده کاری نمی‌کنند و بی مقصد پیش نمی‌روند.

به امیداینکه بهترین‌ها برایشان اتفاق بیفتد برای خود #هدف تعیین می‌کنند

بعد برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

اگر شما جزء اون آدمایی هستین که به خودتون میگین هر چه بادا باد… باید بگم نتیجه ای براتون حاصل نمیشه…

شروع کنید به برنامه ریزی کردن

‼️با دست به کاری نزدن به هیچ جا نمی رسید‼️

‼️یک ایده تا زمانی که آن را عملی نکنید هیچ فایده ای به حال شما ندارد. ‼️
چون:

در واقع تا وقتی که آن ایده بزرگ در سرتان جا خوش کرده، ضررش از نفعش بیشتر است.
چون که ضمیر ناخودآگاه شما می داند که دارید امروز و فردا می کنید.
تلاشی که برای ایجاد تاخیر در کامل کردن کارهای خود به خرج می دهید،
استرس، اضطراب، ترس و معمولا امروز و فردا کردن های بیشتر به دنبال خواهد داشت. ‼️

چرخه معیوبی که مرتب بدتر می شود تا زماني كه دست به انجام كاري بزنيد.

پيشرفت شما با كارهاي دشواري كه انجام مي دهيد شكل مي گيرد.

‼️اگر عملي نباشد در واقع پيشرفتي هم در كار نيست.‼️

مدام می گویید: خیلی دیر است اشتباه است،
برای متفاوت بودن و دست به کار جدیدی زدن هیچگاه دیر نیست.

این یک امر بدیهی است اما گاه لازم است با صدای بلند بگویید: من با بهتر ساختن خودم در حال حاضر، آینده ای بهتر را رقم خواهم زد.
اين لحظه یک شروع تازه است.
شکایت کردن از زمان هدر رفته و فرصت های از دست رفته در گذشته، بی فایده است.
شما نمی توانید در این مورد کاری انجام دهید

آینده شما نزدیک است.
آن را دو دستی بچسبید و با خودتان جلو ببرید. زمانی که با یک صخره مانع مواجه شدید، بین نشستن و دست به هیچ کاری نزدن و دست به کار شدن برای پیشرفت بیشتر، گزینه دوم را انتخاب کنید.
فکر کنید
و اگر مجبور شدید از صخره بالا بروید.

مهم از الانه ک بخای با ایندت چیکار کنی
فقط یه چیز بهت میگم رفیق تا تهشو خودت برو دیگ فقط نزار نزار نزار هر روزت مثل دیروزت بشه حتی شده با یه تغییر کوچولو فقط نزار روزات تکرار دیروز باشن


چند مورد از مهمترین مواردی که در جلسات مشاوره تلفنی  توسط تیم دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی برای شما عزیزان انجام میشود:


معرفی منابع کنکوری مناسب
آموزش طریقه صحیح مطالعه مخصوص هر درس و افزایش کیفیت مطالعه
بررسی و تحلیل آزمونهای آزمایشی
برنامه ریزی بر اساس شخصیت شما و روش غالب یادگیری شما
ارسال جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی
بررسی ماهیانه وضعیت تحصیلی
آموزش غلبه بر استرس و مدیریت آن
آموزش تکنیکهای افزایش قدرت ذهن
آموزش روشهای مرور مطالب
آموزش تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس
آموزش تکنیک های نکته برداری مانند:
نقشه ذهنی،خورشید حافظه،درخت حافظه


با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های علوم پزشکی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. س

    با۶۲۰۰منطقه یک گفتاردرمانی سمنان قبول میشم کنکور ۱۴۰۹

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی