آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهندسی خودرو یکی از رشته های مهندسی کنکور ریاضی است که به خاطر کاربردی بودن این مهارت می توان گفت که بازار خوبی دارد و همچنین مورد توجه داوطلبان زیادی است و در کنکور 1402 نیز مورد انتخاب بیشتر داوطلبان بوده است.

مهندسی خودرو

مهندسی خودرو

آخرین رتبه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی مهندسی مهندسی خودرو مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی مهندسی مهندسی خودرو یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی مهندسی مهندسی خودرو را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی مهندسی مهندسی خودرو، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته مهندسی مهندسی خودرو بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی مهندسی مهندسی خودرو ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی مهندسی مهندسی خودرو کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های مهندسی مهندسی خودرو دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون مهندسی مهندسی خودرو شرکت کنید، کارنامه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته مهندسی مهندسی خودرو را پذیرش میکنند

رشته مهندسی مهندسی خودرو از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته مهندسی مهندسی خودرو را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر مهندسی مهندسی خودرو را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته مهندسی مهندسی خودرو را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی مهندسی مهندسی خودرو، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی مهندسی خودرو 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون مهندسی مهندسی خودرو، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

مهندسی خودرو از نظر تعریف تخصصی تر این رشته باید گفت که این علم در جهت طراحی ، ساخت ، بهینه سازی و تعمیر انواع خودروهای زمینی به کار می رود.

مهندسی خودرو , اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت تجربی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب مهندسی خودرو ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته مهندسی خودرو بشود.

حد نصاب درصدهای دروس برای قبولی در رشته مهندسی خودرو :

میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه
میانگین 30 درصد اختصاصی = قبولی در رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه

برنامه ریزی کنکور 97-98 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی خودرو سراسری

مهندسی خودرو , در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته مهندسی خودرو در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور ریاضی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.

مهندسی خودرو , انتخاب رشته مهندسی خودرو به جز کنکور سراسری در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و نیز تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

مهندسی خودرو , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور ریاضی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته مهندسی خودرو در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته مهندسی خودرو را در اختیارتان قرار داده ایم.

مهندسی خودرو , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته مهندسی خودرو دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

 مهندسی خودرو , اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته مهندسی خودرو و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته مهندسی خودرو کنکور 97-98 قبول می شوید.

مهندسی خودرو , و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


Untitled


مهندسی خودرو , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و مهندسی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته مهندسی خودرو مناطق 1و2و3 کنکور 98 – 97 با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.

sa

رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی خودرو کنکور 97

نام دانشگاه : دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران (رشته های دارای تعهد به آموزش و پرورش) بومي خراسان رضوي
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران (رشته های آزاد) شبانه
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5262
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور تهران – تهران شمال
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 37383
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور البرز – مرکز كرج
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 45880
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی – مرکز تبریز
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور كرمان – مرکز كرمان
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 34780

نام دانشگاه : دانشگاه پیام نور فارس – مرکز شیراز
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 50464
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :


برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل


حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97 در منطقه1

 
رتبه کشوری :15161
رتبه در منطقه 1 :7844
شهر محل سکونت :شیراز
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان فارس
ادبیات فارسی :32%
عربی :32%
دین و زندگی :35%
زبان انگلیسی :24%
ریاضی :28%
فیزیک :29%
شیمی :19%

رتبه کشوری :10448
رتبه در منطقه 1 :5659
شهر محل سکونت :قائمیه
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان فارس
ادبیات فارسی :40%
عربی :42%
دین و زندگی :67%
زبان انگلیسی :28%
ریاضی :22%
فیزیک :32%
شیمی :31%

همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از انتخاب رشته کنکور سراسری 97-98 و نیز اطلاع از رتبه قبولی های رشته ی مورد نظر در کنکور سال گذشته ، با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

Untitled

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی کنکور 95 – 96 در منطقه 2

رتبه کشوری :22379
رتبه در منطقه 2 :8183
شهر محل سکونت :اراک
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان مرکزی
ادبیات فارسی :28%
عربی :19%
دین و زندگی :66%
زبان انگلیسی :5%
ریاضی :22%
فیزیک :10%
شیمی :6%

رتبه کشوری :21002
رتبه در منطقه 2 :7638
شهر محل سکونت :اسلام شهر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی شهر تهران
ادبیات فارسی :20%
عربی :14%
دین و زندگی :27%
زبان انگلیسی :84%
ریاضی :16%
فیزیک :28%
شیمی :19%

رتبه کشوری :18827
رتبه در منطقه 2 :6800
شهر محل سکونت :رشت
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان گیلان
ادبیات فارسی :31%
عربی :27%
دین و زندگی :55%
زبان انگلیسی :19%
ریاضی :13%
فیزیک :46%
شیمی :12%

رتبه کشوری :18390
رتبه در منطقه 2 :6630
شهر محل سکونت :دزفول
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان خوزستان
ادبیات فارسی :35%
عربی :40%
دین و زندگی :70%
زبان انگلیسی :10%
ریاضی :13%
فیزیک :18%
شیمی :22%

رتبه کشوری :16326
رتبه در منطقه 2 :5874
شهر محل سکونت :استهبان
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان فارس
ادبیات فارسی :48%
عربی :46%
دین و زندگی :78%
زبان انگلیسی :14%
ریاضی :22%
فیزیک :13%
شیمی :13%

برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته مهندسی خودرو

دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی خودرو دانشگاه دولتی کنکور 95 – 96 در منطقه 3

رتبه کشوری :29516
رتبه در منطقه 3 :4026
شهر محل سکونت :بندر دیر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان بوشهر
ادبیات فارسی :42%
عربی :14%
دین و زندگی :22%
زبان انگلیسی :12%
ریاضی :24%
فیزیک :9%
شیمی :6%

رتبه کشوری :20109
رتبه در منطقه 3 :2374
شهر محل سکونت :سرابله
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان ایلام
ادبیات فارسی :48%
عربی :36%
دین و زندگی :86%
زبان انگلیسی :48%
ریاضی :14%
فیزیک :16%
شیمی :0%

رتبه کشوری :20093
رتبه در منطقه 3 :2372
شهر محل سکونت :شوش دانیال
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان خوزستان
ادبیات فارسی :44%
عربی :24%
دین و زندگی :51%
زبان انگلیسی :19%
ریاضی :13%
فیزیک :24%
شیمی :17%

با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های علوم پزشکی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5465 4

رتبه کشوری :18529
رتبه در منطقه 3 :2124
شهر محل سکونت :بستک
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان هرمزگان
ادبیات فارسی :23%
عربی :27%
دین و زندگی :34%
زبان انگلیسی :30%
ریاضی :30%
فیزیک :26%
شیمی :3%

رتبه کشوری :17956
رتبه در منطقه 3 :2040
شهر محل سکونت :سراوان
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی – تهران / بومی استان سیستان و بلوچستان
ادبیات فارسی :48%
عربی :39%
دین و زندگی :50%
زبان انگلیسی :20%
ریاضی :14%
فیزیک :33%
شیمی :10%

بلند شو و با قدرت ادامه بده …

زمانيكه درگيري ها و مشكلات انقدر پاپيچت شده اند كه ديگر توان راه رفتن نداري،

زمانيكه مسئوليت ها انقدر روي شانه هايت سنگيني ميكنند كه وزن انها كمرت را خم كرده است،

زمانيكه سختي ها انقدر اطرافت را احاطه كرده اند كه حتي نميتواني خوب ببيني،

 اينها همان زمانيست كه بايد دستانت را بر زمين كوفته بار ديگر بلند شوي و قيامت قامتي بپا كني كه جهانيان متحير بمانند.

✅ فراموش نكن راهي كه تو انتخاب كرده اي راهي پر از مشكلات و سختي هاست نميتواني بدون زمين خوردن به قله ي موفقيت دست يابي . تو زمين ميخوري ، اشك ميريزي ، بعض گلويت را چنگ ميزند اما تو بمان ، بمان و با قدرت ادامه بده و بدان كه زخم هايي كه بر داشته اي زماني بزرگ ترين افتخارت خواهد شد .

از هر مشكلي كه تو را زمين زد پلكاني براي صعود بعديت بساز . اشك هايت را بهانه اي كن براي صعودت به سمت خوشبختي و بدان كه خوشبختي بدون تحمل مشكلات بدست نمي ايد…

به مثال ماهي باش كه در خلاف جهت اب شنا ميكند .
به حرف ماهي هاي ديگر گوش نكن همان هايي كه تو را مسخره ميكنند روزي ميرسد كه غبطه ميخورند كه چرا انان همانند تو و دوشادوش تو راه را نيامدند
رويا هايت را لمس كن …انها منتظرند … منتظر دستان تو تا به اين دنيا وارد شوند.

 

 من به تو تضمين ميدهم كه اگر بماني و تا انتهاي اين مسير با قدرت بجنگي پيروز خواهي شد…
حال بگو تو چقدر به من تضمين ميدهي كه در اين مسير ثابت قدم بماني ⁉️

  آينده ات را با برترین تیم مشاوره و برنامه ریزی کنکور ، مشاور گروپ بساز

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی مهندسی مهندسی خودرو دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور مهندسی مهندسی خودرو در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی خودرو ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی