آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ | کارنامه

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ | کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما یکی از رشته های زیر مجموعه کنکور ریاضی است که تنها و در حال حاضر فقط در دانشگاههای سراسری و روزانه دانشجو می پذیرد.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما


آخرین رتبه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما شرکت کنید، کارنامه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را پذیرش میکنند

رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و تعریف این رشته به همراه ظرفیت آن در دانشگاه ها و دورها های مختلف و نیز دانشگاههای پذیرنده رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در انتخاب رشته کنکور ریاضی را در اینجا می خواهیم توضیح دهیم.


پذیرش دانشجو در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در

دانشگاه های دولتی روزانه صورت می پذیرد.


معرفی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در انتخاب رشته کنکور ریاضی

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , پروازی ایمن و مطمئن مهمترین مساله برای کارخانه های هواپیماسازی و شرکت های هواپیمایی است. کاری که متخصص تعمیر و نگهداری هواپیما انجا می دهد باعث می شود سلامت و ایمنی یک پرواز تضمین شود. مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما با اطمینان از سلامت کامل بدنه ، موتور و سیستم های داخلی یک هواپیما می تواند منجر به یک پروازی امن برای خلبان و مسافرین شود.


مهندس رشته تعمیر و نگهداری هواپیما بعد از فارغ التحصیلی به هواپیمایی کشور معرفی می شود تا در آزمون نهایی موتور یا بدنه خواپیما شرکت کند و در صورت قبولی در آزمون ، مدرک پایه را دریافت و با این مدرک می تواند در شرکت های حمل و نقل هوایی یا کارخانجات تعمیر موتور و بدنه هواپیما استخدام شود.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , گفته می شود که اکثر فارغ التحصیلان مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بعد از چند سال فعالیت و کسب تجربه و تخصص لازم براساس نیاز شرکت و یا کارخانه برای شرکت در آزمون تخصصی به هواپیمایی کشوری معرفی می شوند.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , نحوه ی پذیرش در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری خودرو تنها با آزمون بوده و پذیرش بدون کنکو در این رشته وجود ندارد. اگر می خواهید در مورد نحوه و تعداد پذیرش در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و در هر یک از دانشگاه های سراسری اطلاعات بیشتری کسب کنید و می توانید از طریق شماره تماس زیر با تیم حرفه ای انتخاب رشته مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنین بعد از برگزاری کنکور سراسری و نیز اعلام نتایج اولیه سراسری می توانید از طریق تماس با مشاورین مرکز مشاور گروپ و اعلام درصدهای خود ف تخمین رتبه را انجام دهید و نیز می توانید حد نصاب درصدهای لازم برای قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را از مشاوران مرکز مشاور گروپ بپرسید.


نکته:

در کل مجموع ظرفیت رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در دانشگاههای سراسری و در کنکور 96 ، 30 نفر بوده است.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت ریاضی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بشود.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور ریاضی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.


برنامه ریزی کنکور 1400 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه  

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور ریاضی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را در اختیارتان قرار داده ایم.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما کنکور 97-98 قبول می شوید.

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


9099071613


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و مهندسی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .جهت تعیین وقت برای انتخاب رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما توسط بهترین و با تجربه ترین مشاوران انتخاب رشته تهران ، همین حالا با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید .


توجه داشته باشید که انتخاب رشته به صورت دستی و با توجه به تغییرات در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها،شرایط بومی گزینی،سلایق داوطلب و علاقمندی داوطلبان در انتخاب رشته کنکور 97-98 انجام خواهد شد و بالطبع نتیجه ای بسیار راضی کننده خواهد داشت.


تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071613رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما کنکور 97


نام دانشگاه : مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور هواپيما
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2226
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1222


با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های

رشته کنکور ریاضی  و مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5465
اگر مشغول مطالعه برای کنکور هستید ،،به یک زمانهایی میرسید که مغزتون دیگه کشش نداره،
معمولا این ایام بازدهی به شدت کاهش پیدا میکنه

با اینکه چندین ساعت پای کتاب و درس نشستید، میبینید که پیشرفت چندانی نداشتید یا نتیجه آزمون هاتون بهتر نشده

در این ایام اگر درس را قطع کنید،استرس و عذاب وحدان میاد سراغ شما
اگر درس را ادامه بدید میبینید که بازدهی ندارید

این دقیقا اون موقعی است که باید یک تجدید نظر در برنامه ریزیتون انجام بدید

اگر به این حالت دچار شدید ،معلومه برنامه ریزی شما استاندارد نیست و احتمالا بدلیل عدم تنوع در دروس، یا فشار غیر منطقی، یا عدم نظم ذهنی به این حالت دچار میشید

با برنامه ریزی مجدد نه تنها ذهنتون خلوت و منظم میشه بلکه انرژی مضاعف برای ادامه کار پیدا میکنید.


مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پزشکی و مهندسی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa 1
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
معروف است که یوزپلنگ از هر ده بار تلاش برای شکار تنها در یکی از آنها موفق میشود وقتی یوزپلنگ نُه بار تلاش میکند و نتیجه نمیگیرد با خود نمیگوید که من برای این کار ساخته نشده ام
من شکارچی نیستم بهتر است بروم علف بخورم او برای دهمین بار نیز تلاش میکند
او آنقدر تلاش میکند تا به نتیجه دلخواه خود برسد
اگر ناملایمات مسیر تو را خسته کردند
از تلاش دست برندار زیرا تو هیچ وقت نمیدانی
تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ای


موفق و پیروز باشید …

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

3/5 - (9 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ۱۴۰۲ | کارنامه

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سولماز

  میشه دلیلشو بگید لطفا چون بنظرم رشته جالبی باید باشه

  پاسخ
 2. محمد رضا

  سلام خسته نباشید
  من رشته مکانیک خودرو هستم باید چطور میتونم وارد رشته مکانیک هواپیما شم؟؟

  پاسخ
 3. الهه

  سلام ثبت نام بدون کنکوررشته ایمنی پرواز ، دانشگاه آزاد، داره یانه ؟

  پاسخ
 4. امین

  ببخشید این رشته به صورت روزانه ارائه میشه یا ازاد یعنی هزینه های دانشگاه بالاست؟

  پاسخ
  1. user3

   هر دو
   کلا رشته ی پر هزینه ای هست

   پاسخ
 5. فاطمه

  خانم ها میتوانند در این رشته تحصیل کنند ؟

  پاسخ
  1. علیرضا

   نه من الان ترم سه همین رشته تو دانشگاه صنعت هواپیمایی کشوری هستم و این رشته بدرد خانوما اصلا نمیخوره سال 95 دختر گرفتن که اکثرا انصراف دادن یا هم که انتقالی گرفتن و عده کمی موندن.

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی