رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما یکی از رشته های زیر مجموعه کنکور ریاضی است که تنها و در حال حاضر فقط در دانشگاههای سراسری و روزانه دانشجو می پذیرد.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما


قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و تعریف این رشته به همراه ظرفیت آن در دانشگاه ها و دورها های مختلف و نیز دانشگاههای پذیرنده رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در انتخاب رشته کنکور ریاضی را در اینجا می خواهیم توضیح دهیم.


پذیرش دانشجو در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در

دانشگاه های دولتی روزانه صورت می پذیرد.


معرفی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در انتخاب رشته کنکور ریاضی

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , پروازی ایمن و مطمئن مهمترین مساله برای کارخانه های هواپیماسازی و شرکت های هواپیمایی است. کاری که متخصص تعمیر و نگهداری هواپیما انجا می دهد باعث می شود سلامت و ایمنی یک پرواز تضمین شود. مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما با اطمینان از سلامت کامل بدنه ، موتور و سیستم های داخلی یک هواپیما می تواند منجر به یک پروازی امن برای خلبان و مسافرین شود.


مهندس رشته تعمیر و نگهداری هواپیما بعد از فارغ التحصیلی به هواپیمایی کشور معرفی می شود تا در آزمون نهایی موتور یا بدنه خواپیما شرکت کند و در صورت قبولی در آزمون ، مدرک پایه را دریافت و با این مدرک می تواند در شرکت های حمل و نقل هوایی یا کارخانجات تعمیر موتور و بدنه هواپیما استخدام شود.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , گفته می شود که اکثر فارغ التحصیلان مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بعد از چند سال فعالیت و کسب تجربه و تخصص لازم براساس نیاز شرکت و یا کارخانه برای شرکت در آزمون تخصصی به هواپیمایی کشوری معرفی می شوند.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , نحوه ی پذیرش در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری خودرو تنها با آزمون بوده و پذیرش بدون کنکو در این رشته وجود ندارد. اگر می خواهید در مورد نحوه و تعداد پذیرش در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و در هر یک از دانشگاه های سراسری اطلاعات بیشتری کسب کنید و می توانید از طریق شماره تماس زیر با تیم حرفه ای انتخاب رشته مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنین بعد از برگزاری کنکور سراسری و نیز اعلام نتایج اولیه سراسری می توانید از طریق تماس با مشاورین مرکز مشاور گروپ و اعلام درصدهای خود ف تخمین رتبه را انجام دهید و نیز می توانید حد نصاب درصدهای لازم برای قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را از مشاوران مرکز مشاور گروپ بپرسید.


نکته:

در کل مجموع ظرفیت رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در دانشگاههای سراسری و در کنکور 96 ، 30 نفر بوده است.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت ریاضی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما بشود.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور ریاضی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.


برنامه ریزی کنکور 1400 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه  

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور ریاضی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما را در اختیارتان قرار داده ایم.


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما کنکور 97-98 قبول می شوید.

مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


9099071613


مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و مهندسی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .جهت تعیین وقت برای انتخاب رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما توسط بهترین و با تجربه ترین مشاوران انتخاب رشته تهران ، همین حالا با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید .


توجه داشته باشید که انتخاب رشته به صورت دستی و با توجه به تغییرات در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها،شرایط بومی گزینی،سلایق داوطلب و علاقمندی داوطلبان در انتخاب رشته کنکور 97-98 انجام خواهد شد و بالطبع نتیجه ای بسیار راضی کننده خواهد داشت.


تماس با برترین مشاوران کشور
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071613رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما کنکور 97


نام دانشگاه : مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور هواپيما
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 2226
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1222


با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های

رشته کنکور ریاضی  و مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5465
اگر مشغول مطالعه برای کنکور هستید ،،به یک زمانهایی میرسید که مغزتون دیگه کشش نداره،
معمولا این ایام بازدهی به شدت کاهش پیدا میکنه

با اینکه چندین ساعت پای کتاب و درس نشستید، میبینید که پیشرفت چندانی نداشتید یا نتیجه آزمون هاتون بهتر نشده

در این ایام اگر درس را قطع کنید،استرس و عذاب وحدان میاد سراغ شما
اگر درس را ادامه بدید میبینید که بازدهی ندارید

این دقیقا اون موقعی است که باید یک تجدید نظر در برنامه ریزیتون انجام بدید

اگر به این حالت دچار شدید ،معلومه برنامه ریزی شما استاندارد نیست و احتمالا بدلیل عدم تنوع در دروس، یا فشار غیر منطقی، یا عدم نظم ذهنی به این حالت دچار میشید

با برنامه ریزی مجدد نه تنها ذهنتون خلوت و منظم میشه بلکه انرژی مضاعف برای ادامه کار پیدا میکنید.


مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پزشکی و مهندسی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa 1
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
معروف است که یوزپلنگ از هر ده بار تلاش برای شکار تنها در یکی از آنها موفق میشود وقتی یوزپلنگ نُه بار تلاش میکند و نتیجه نمیگیرد با خود نمیگوید که من برای این کار ساخته نشده ام
من شکارچی نیستم بهتر است بروم علف بخورم او برای دهمین بار نیز تلاش میکند
او آنقدر تلاش میکند تا به نتیجه دلخواه خود برسد
اگر ناملایمات مسیر تو را خسته کردند
از تلاش دست برندار زیرا تو هیچ وقت نمیدانی
تا چه اندازه به موفقیت نزدیک شده ای


موفق و پیروز باشید ...

3/5 - (9 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. فاطمه

  خانم ها میتوانند در این رشته تحصیل کنند ؟

  پاسخ
  1. علیرضا

   نه من الان ترم سه همین رشته تو دانشگاه صنعت هواپیمایی کشوری هستم و این رشته بدرد خانوما اصلا نمیخوره سال 95 دختر گرفتن که اکثرا انصراف دادن یا هم که انتقالی گرفتن و عده کمی موندن.

   پاسخ
 2. امین

  ببخشید این رشته به صورت روزانه ارائه میشه یا ازاد یعنی هزینه های دانشگاه بالاست؟

  پاسخ
  1. user3

   هر دو
   کلا رشته ی پر هزینه ای هست

   پاسخ
 3. الهه

  سلام ثبت نام بدون کنکوررشته ایمنی پرواز ، دانشگاه آزاد، داره یانه ؟

  پاسخ
 4. محمد رضا

  سلام خسته نباشید
  من رشته مکانیک خودرو هستم باید چطور میتونم وارد رشته مکانیک هواپیما شم؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی