آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

مهندسی انرژی

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهندسی انرژی به تربیت متخصصانی می پردازد که توانایی طراحی ، توسعه ،مدیریت و بهره برداری از سیستم های استخراج ، فرآورش ، تبدیل ، انتقال ، توزیع و مصرف انرژی را دارند و می توانند این موارد را به عهده بگیرند.

مهندسی انرژی

آخرین رتبه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی مهندسی انرژی مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی مهندسی انرژی یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی مهندسی انرژی را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی مهندسی انرژی، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته مهندسی انرژی بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی مهندسی انرژی کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های مهندسی انرژی دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون مهندسی انرژی شرکت کنید، کارنامه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته مهندسی انرژی را پذیرش میکنند

رشته مهندسی انرژی از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته مهندسی انرژی را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر مهندسی انرژی را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته مهندسی انرژی را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی مهندسی انرژی، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون مهندسی انرژی، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

مهندسی انرژی , همانطور که می دانید جهت کسب رتبه قبولی مورد نظر در کنکور سراسری 97-98 علاوه بر داشتن و البته اجرای یک برنامه ریزی هدفمند ، اطلاع از رتبه و حدنصاب درصدهای دروس جهت قبولی در کنکور پیش رو نیز الزامی است که بدین منظور می توانید از کارنامه قبولی های کنکور سال گذشته اطلاعات مورد نیاز را استخراج نمایید و به برنامه ریزی درسی خود جهت دهید .


البته سایت مشاور گروپ در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های رشته ی مهندسی انرژی را به همراه درصدهای دروس و طبق آمار کنکور 96 در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

مهندسی انرژی , همچنین جهت تخمین تقریبی رتبه قبولی انتخاب رشته ی کنکور 97-98 و نیز اطلاع از رتبه و کارنامه سایر رشته های کنکور ریاضی می توانید با تیم مشاوره و انتخاب رشته مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.


مهندسی انرژی , حد نصاب درصدهای لازم برای قبولی رشته مهندسی انرژی سراسری: 


میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه
میانگین 10 درصد اختصاصی = قبولی در رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه


برنامه ریزی کنکور 97-98 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی کنکور 98 – 97


مهندسی انرژی , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور ریاضی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته مهندسی انرژی در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته مهندسی انرژی را در اختیارتان قرار داده ایم.


مهندسی انرژی , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته مهندسی انرژی دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

مهندسی انرژی , اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته مهندسی انرژی و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته مهندسی انرژی کنکور 97-98 قبول می شوید.

مهندسی انرژی , و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

Untitled

مهندسی انرژی , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی و مهندسی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند.


برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته مهندسی انرژی

دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

Untitled

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل


حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی کنکور 96 در منطقه 1

رتبه کشوری : 83554
رتبه در منطقه 1:32002
شهر محل سکونت:شیراز
رشته محل قبولی روزانه:مرکز آموزش عالی لامرد
ادبیات فارسی :7%
عربی :6%
دین و زندگی:23%
زبان انگلیسی:10%
ریاضی:4%
فیزیک:9%
شیمی:5-%

رتبه کشوری : 23136
رتبه در منطقه 1:11312
شهر محل سکونت:تهران
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی قم
ادبیات فارسی :42%
عربی :43%
دین و زندگی:54%
زبان انگلیسی:37%
ریاضی:12%
فیزیک:17%
شیمی:10%

رتبه کشوری : 19797
رتبه در منطقه 1:9910
شهر محل سکونت:تهران
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی قم
ادبیات فارسی :47%
عربی :18%
دین و زندگی:54%
زبان انگلیسی:23%
ریاضی:13%
فیزیک:29%
شیمی:13 %

رتبه کشوری : 19227
رتبه در منطقه 1:9657
شهر محل سکونت:تهران
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی قم
ادبیات فارسی :30%
عربی :40%
دین و زندگی:46%
زبان انگلیسی:9%
ریاضی:24%
فیزیک:16%
شیمی: 3%

رتبه کشوری : 3564
رتبه در منطقه 1:2113
شهر محل سکونت:تهران
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی امیرکبیر- تهران
ادبیات فارسی :67%
عربی :60%
دین و زندگی:23%
زبان انگلیسی:52%
ریاضی:89%
فیزیک:50%
شیمی: 49%

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی 96 در منطقه 2

رتبه کشوری : 68346
رتبه در منطقه 2:26854
شهر محل سکونت:لامرد
رشته محل قبولی روزانه:مرکز آموزش عالی لامرد
ادبیات فارسی :44%
عربی :19%
دین و زندگی:36%
زبان انگلیسی:3%
ریاضی:1-%
فیزیک:11%
شیمی:4%

رتبه کشوری : 46585
رتبه در منطقه 2:17818
شهر محل سکونت:قوچان
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه مهندسی فناوری ‌های نوین – قوچان
ادبیات فارسی :46%
عربی :22%
دین و زندگی:23%
زبان انگلیسی:19%
ریاضی:0%
فیزیک:11%
شیمی:16 %

رتبه کشوری : 26149
رتبه در منطقه 2:9679
شهر محل سکونت:قم
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی قم
ادبیات فارسی :39%
عربی :26%
دین و زندگی:42%
زبان انگلیسی:13%
ریاضی:11%
فیزیک:20%
شیمی:6 %

رتبه کشوری : 23375
رتبه در منطقه 2:8585
شهر محل سکونت:خمینی شهر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی قم
ادبیات فارسی :38%
عربی :23%
دین و زندگی:50%
زبان انگلیسی:28%
ریاضی:13%
فیزیک:26%
شیمی9 %

رتبه کشوری : 4582
رتبه در منطقه 2:1460
شهر محل سکونت:اردبیل
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه صنعتی امیرکبیر- تهران
ادبیات فارسی :71%
عربی :47%
دین و زندگی:82%
زبان انگلیسی:84%
ریاضی:26%
فیزیک:45%
شیمی27 %

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی زیر نظر تیم دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی
تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
 

sa


حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته مهندسی انرژی دانشگاه دولتی کنکور 96 در منطقه 3

رتبه کشوری : 79692
رتبه در منطقه 3:15578
شهر محل سکونت:شیراز
رشته محل قبولی روزانه:مرکز آموزش عالی لامرد
ادبیات فارسی :2%
عربی :19%
دین و زندگی:3%
زبان انگلیسی:6%
ریاضی:0%
فیزیک:9%
10% : شیمی

رتبه کشوری : 77948
رتبه در منطقه 3:15108
شهر محل سکونت:قائمیه
رشته محل قبولی روزانه:مرکز آموزش عالی لامرد
ادبیات فارسی :19%
عربی :10%
دین و زندگی:16%
زبان انگلیسی:23%
ریاضی:3%
فیزیک:9%
-1% : شیمی

رتبه کشوری : 77910
رتبه در منطقه 3:15097
شهر محل سکونت:شیروان
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه مهندسی فناوری ‌های نوین – قوچان
ادبیات فارسی :4%
عربی :4%
دین و زندگی:0%
زبان انگلیسی:0%
ریاضی:10%
فیزیک:6%
0% : شیمی

رتبه کشوری : 72068
رتبه در منطقه 3:13602
شهر محل سکونت:قروه
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه مهندسی فناوری ‌های نوین – قوچان
ادبیات فارسی :26%
عربی :19%
دین و زندگی:20%
زبان انگلیسی:25%
ریاضی:-2%
فیزیک:3%
16% : شیمی

رتبه کشوری : 59022
رتبه در منطقه 3:10399
شهر محل سکونت:شبستر
رشته محل قبولی روزانه:دانشگاه مهندسی فناوری ‌های نوین – قوچان
ادبیات فارسی :22%
عربی :23%
دین و زندگی:39%
زبان انگلیسی:5%
ریاضی: 4%
فیزیک:5%
2% : شیمی


با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های مهندسی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5465 4


رتبه لازم برای قبولی رشته مهندسی انرژی


نام دانشگاه : دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2105
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 1583
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 826

نام دانشگاه : دانشگاه صنعتی قم
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 8612
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7744
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3249

نام دانشگاه : مرکز آموزش عالی لامرد
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 25837
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی انرژی – ساوه
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 38415
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه مهندسی فناوری های نوین – قوچان
ظرفیت رشته : 45
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 27025
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 29218
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : دانشگاه غیرانتفاعی صنعتی سجاد – مشهد
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 37109
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی پاسارگاد – شیراز
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 44808
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 :
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته مهندسی انرژی  دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

Untitled
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیلچند مورد از مهمترین مواردی که درجلسات مشاوره تلفنی برای شما عزیزان انجام میشود:

معرفی منابع کنکوری مناسب
آموزش طریقه صحیح مطالعه مخصوص هر درس و افزایش کیفیت مطالعه
بررسی و تحلیل آزمونهای آزمایشی
برنامه ریزی بر اساس شخصیت شما و روش غالب یادگیری شما
ارسال جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی
بررسی ماهیانه وضعیت تحصیلی
آموزش غلبه بر استرس و مدیریت آن
آموزش تکنیکهای افزایش قدرت ذهن
آموزش روشهای مرور مطالب
آموزش تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس
آموزش تکنیک های نکته برداری مانند:
نقشه ذهنی،خورشید حافظه،درخت حافظه

برنامه ریزی و مشاوره تخصصی کنکور ریاضی  97-98

و مشاوره های تلفنی بهمن تا کنکور طرحی برای مراجعین جدید مشاوره

نگران وقت از دست رفته نباش، کافیه خودتو باور داشته باشی

با برنامه ی منظم و تحت کنترل به دور از استرس میتونی به هدفت برسی

میتونی تو فرصت باقی مونده همه ی درسها رو جمع و جور کنی

به راحتی میتونی خودتو به رقیب هات برسونییه قانونی هستش اگر کسی رتبه خوبی کسب کنه بدون علم و شناخت برنامه ریزی ، مشاور میشه
برای رسیدن به موفقیت از افرادی کمک بگیرید که از علم مشاوره و برنامه ریزی آگاهی کامل داشته باشن…اینکه دقیقاً کارهای یک آدم موفق رو تقلید کنی نه تنها باعث موفقیت تو نمیشه ! بلکه بعضی وقت ها باعث میشه گمراه بشی
مسیر رسیدن افراد به موفقیت یکسان نیست
از مشاور کمک بگیر…

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی مهندسی انرژی دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور مهندسی انرژی در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی انرژی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی