آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

علوم تغذیه

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

علوم تغذیه رشته ای دانشگاهی و جزو رشته های کنکور پر طرفدار و پرجمعیت تجربی است که در آن به تغذیه ، رژیم درمانی ، ارزش و نقش مواد غذایی در سلامت انسان و تاثیر آن بر پیشگیری و کنترل بیماری پرداخته می شود.


علوم تغذیه

آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی علوم تغذیه یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی علوم تغذیه را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی علوم تغذیه، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته علوم تغذیه بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی علوم تغذیه کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های علوم تغذیه دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون علوم تغذیه شرکت کنید، کارنامه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته علوم تغذیه را پذیرش میکنند

رشته علوم تغذیه از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته علوم تغذیه را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر علوم تغذیه را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته علوم تغذیه را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی علوم تغذیه، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون علوم تغذیه، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور علوم تغذیه در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

اطلاع از حد نصاب رتبه و درصدها برای قبولی در رشته ی مورد نظر تاثیر بسیار مثبتی بر انتخاب رشته ی کنکور 97-98 دارد که ما در ادامه چندین نمونه از رتبه های قبولی رشته ی علوم تغذیه دانشگاههای دولتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

همچنین در صورت تمایل می توانید انتخاب رشته ی خود را به مشاورین با تجربه و کار بلد مرکز مشاور گروپ بسپارید.

رشته علوم تغذیه نیز در کنکور های اخیر مورد انتخاب اکثر داوطلبان رشته تجربی بوده است اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت تجربی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب علوم تغذیه ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند بلکه جهت تحقق این هدف ، باید در یکسال مطالعه ی کنکوری از برنامه ریزی مطالعاتی حرفه ای و هدفمند شده جهت قبولی در این رشته استفاده کنید به گونه ای که مطمئن باشید برنامه ریزی ها و روش های مطالعه شما درست و در نهایت منجر به قبولی در رشته علوم تغذیه بشود.

میانگین و حد نصاب درصدهای لازم برای قبولی در رشته علوم تغذیه

 

میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه
میانگین 33 درصد اختصاصی = قبولی در رشته علوم تغذیه دانشگاه دولتی روزانه


در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته علوم تغذیه در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور تجربی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.

انتخاب رشته علوم تغذیه به جز کنکور سراسری در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و نیز تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

توجه :


تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 تجربی بیش از 951 هزار نفر است که به گزارش سازمان سنجش این آمار نسبت به کنکور 96 حدود 130 هزار نفر بیشتر شده است.

 

برنامه ریزی کنکور 97-98 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته علوم تغذیه دانشگاه دولتی کنکور 98 -97

علوم تغذیه , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور تجربی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته علوم تغذیه در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.
به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته علوم تغذیه را در اختیارتان قرار داده ایم.

علوم تغذیه , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته علوم تغذیه دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

اما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته علوم تغذیه و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته علوم تغذیه کنکور 97-98 قبول می شوید.

و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .


همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از انتخاب رشته کنکور سراسری 97-98 و نیز اطلاع از رتبه قبولی های رشته ی مورد نظر در کنکور سال گذشته ، با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

رتبه لازم برای قبولی رشته علوم تغذیه و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2316
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5029
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2462

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران نيمسال اول
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1624
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3858
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 1995

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران نيمسال دوم
ظرفیت رشته : 21
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 1890
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4254
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2063

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
ظرفیت رشته : 26
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2658
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2719

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تبریز
ظرفیت رشته : 35
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3583
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5648
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4056

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی – تهران نيمسال اول –پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3329
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5519
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –


برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته علوم تغذیه

دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

sa 3
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 رتبه لازم برای قبولی رشته علوم تغذیه کنکور 97  


نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كاشان
ظرفیت رشته : 32
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3867
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6591
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4452

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3799
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6551
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله پذيرش ازميان داوطلبان باعضويت بسيجي
ظرفیت رشته : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4312

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شیراز محل تحصيل سپيدان
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3679
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5680
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4121

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
ظرفیت رشته : 27
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5591
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3998

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كرمان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4196
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7143
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4445

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی – تهران نيمسال دوم –پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 10
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5482
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6268

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد
ظرفیت رشته : 21
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8706
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5116

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4637
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8542
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4934

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5033
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5591
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6099

نام دانشگاه : دانشكده علوم پزشكی شوشتر
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4743
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8381
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5670

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی علوم پزشکی وارستگان – مشهد نيمسال اول
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 6520
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 14023
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6590

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
ظرفیت رشته : 21
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5495
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8997
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5620

نام دانشگاه : موسسه غیرانتفاعی علوم پزشکی وارستگان – مشهد نيمسال دوم
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 7960
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18492
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 15207

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی زابل
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 23491
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 :  6366

با

4.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سمانه

  سلام خسته نباشین
  ببخشید دانشگاه ایلام که رشته علوم تغذیه نداره
  کردستانم نداره

  پاسخ
 2. سلام
  خیلی ممنون از مطلبتون. رتبه لازم دانشگاه آزاد هم میفرمایید؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی