رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف از آن دست عناوینی است که شاید در میان داوطلبان قبولی در کنکور دکتری جوینده ی کمتری دارد اما به هرحال ما در مشاورگروپ وظیفه خود می دانیم که نیاز اطلاعاتی تمامی همراهان خود را اعم از داوطلبان مقطع دکتری رشته مهندسی شیمی نساجی و علوم الیاف برطرف نماییم.

با این وصف ما در ان مقاله به همراه اطلاعات مربوط به رتبه قبولی، درباره تراز و حد نصاب قبولی، رشته های مجاز به شرکت در کنکور دکتری این رشته و همچنین مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه دکتری این رشته، با شما صحبت خواهیم کرد. همراهمان باشید.

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف  سال 99

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف اطلاعات آماری است که به شما می گوید، تقریبا با چه رتبه ای در چه دانشگاهی می توانید قبول شوید؛ این آنالیز هم بر اساس قبولی های سال های قبل خواهد بود. جدولی که در ادامه خواهید دید می تواند یک دید کلی از قبولی در این رشته در مقطع دکتری به شما بدهد.

البته بهتر این است که در نظر بگیرید، قبولی در دانشگاه و رتبه قبولی مربوط به هر رشته، در هر سال بسته به موارد متعددی است. پس با تکیه صرف بر این اطلاعات تصیم نگرفته و انتخاب رشته ننمایید. بلکه از داده ها بیشتر در جهت دادن یک پلن ذهنی به شما در اختیارتان قرار داده می شود.


رتبه در سهمیه نوع سهمیه رشته گرایش دانشگاه نوع دوره تراز کل  
27 آزاد مهندسی نساجی شیمی نساجی و علوم الیاف دانشگاه گیلان – رشت روزانه 4717  
 
 
63 آزاد مهندسی نساجی شیمی نساجی و علوم الیاف دانشگاه صنعتی اصفهان نوبت دوم 4328  
 
 
119 آزاد مهندسی نساجی شیمی نساجی و علوم الیاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر – تهران پردیس خودگردان 3611  
 
 
137 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) مهندسی نساجی شیمی نساجی و علوم الیاف دانشگاه های آزاد اسلامی دانشگاه آزاد 762  
 
 

فکر می کنیم برداشتن تلفن و پرسیدن سوال از کسانی که مطمئن هستید پاسخ صحیح شما را می دانند ، راحتترین کار برای رسیدن به پاسخ سوالاتتان باشد.

      9099071613 **** بدون پیش شماره 

 

تراز قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

ترازهای قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف  نیز مانند رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف و نمونه کارنامه قبولی اطلاعاتی است که تنها برای دادن یک دید بهتر در نظر گرفته شود و نه مبنای تصمیم گیری. تراز قبولی به طور حدودی به شما می گوید که در هر دانشگاه تقریبا با چه حد نصابی در این رشته می توانید پذیرش شوید.

رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف، مجموعه رشته های کارشناسی ارشد هستند که فارغ التحصیلان آن ها می توانند در آزمون دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف  شرکت کنند. که بر اساس اعلام سازمان سنجش از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 99 به شرح زیر است:

  • فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی رشته ها

مدارک مصاحبه دکترای رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

مدارک مصاحبه دکترای رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف، مدارکی است که شما پس از قبولی اولیه در آزمون دکتری این رشته باید با خود به جلسه مصاحبه دکتری ببرید. یکی از سوالاتی که پس از دعوت به مصاحبه دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف  ممکن است از خود بپرسید، این است که با چه مدارکی در جلسه مصاحبه آماده شوند تا بهتر بتوانند اساتید مصاحبه کننده را تحت تاثیر قرار دهند تا برای جذب آن ها در دانشگاه مورد نظر موافقت کنند.

نیازی نیست که همه مدارک تحصیلی و همه ی لوح های تقدیر و همه ی کارت های تشویقی تان از ابتدا تا کنون و پذیرش مقاله ی کارشناسی ارشدتان با خود ببرید. آنچه برای اساتید اهمیت دارد، درجه علمی شما در چند سال اخیر است که در این رشته در حال تحصیل بوده اید. در ادامه به چند مورد از مدارکی که بهتر است در مصاحبه دکتری همراه داشته باشید تا دلبری های لازم را از اساتید مصاحبه کننده نمایید اشاره می کنیم.

1-مدارک مربوط به سوابق پژوهشی تان

اینکه شما در دوره ارشد مقاله ارائه داده اید یا نه در مصاحبه دکتری به اندازه ی اینکه شما دیپلم خود را گرفته اید یا نه از اهمیت بدیهی برخوردار است. پس در صورتی که زحمت کشیده و با وجود سختی ها مقاله ای ارائه داده اید حتما گواهی پذیرش مقاله را ترجیحا به همراه خود مقاله به همراه داشته باشید. البته ارائه ی چکیده مقاله نیز بد نیست اما اگر کل مقاله همراهتان باشد پرونده تا قطور تر خواهد بود. بد نیست.

2- کلیه مقالات تحت داوری و کتاب‌های نیمه‌کاره

در صورتی که مشتاق درس خواندن در دوره دکتری هستید به احتمال زیاد از آن عشق پژوهش هایی هستید که شاید تجربه ی تالیف کتاب را نیز از سر گذرانده باشید و یا در شرف انجام این کار باشید. به شما توصیه می کنیم حتی اگر برای کتابتان فقط عنوان و مقدمه نوشته اید آن را به مصابه ی یک تلاش برای نوشتن کتاب ارائه کنید و حتما ذکر کنید که کتاب نیمه کاره در دست دارید.

وقتی که اساتید احساس کنند شما اهل پژوهش نیستید، تصورشان بر این است که یا فرصت ندارید و دل به درس و پژوهیدن نمی دهید و یا اساسا بلد نیستید پژوهش کنید . پس حتما هر اقدام پژوهشگرانه تان را در بوق و کرنا با خود به جلسه مصاحبه ببرید و تواضع بیهوده به خرج ندهید. اگر هم فرصت کافی برای تکمیل کارهای مقاله تان را نداشته اید و مقاله تان تحت داوری است حتما آن را ذکر کنید.

3- گواهی رتبه برتر دوره کارشناسی یا ارشد یا رتبه برتر کنکورها

اگر از ابتدا درسخوان بوده اید و رتبه اول تا سوم دوره ی ارشد و یا کارشناسی بوده اید یا اینکه از نفرات اول کنکور بوده اید این گواهی ها را از دانشگاه محل تحصیل قبلی و برای رتبه کنکور از سازمان سنجش دریافت کنید و با خود به جلسه مصاحبه ببرید.

4- در دانشگاه تدریس می کنید؟ خوش به سعادتان

اگر شما در این مقطع شانس آن را داشته اید که در دانشگاه تدریس کنید، می تواند امتیاز بسیار خوبی برایتان باشد. پس حتما مدرکی دال بر مدرس بودن شما در دانشگاه برای ارائه با خود ببرید.

5- گواهی همه افتخارات آموزشی و پژوهشی رشته تحصیلی تان

اگر المپیادی بوده اید و یا در جشنواره های دانشجویی حضور موثر و موفق داشته اید حتما این را با ارائه ی مدارکی به سمع و نظر اساتید برسانید تا بیش از پیش شیفته ی شما شوند.

6- گواهی حضور درکارگاه‌های آموزشی و تسلط بر کار در حیطه ی رشته تان

البته اساتید کسی را برای عدم شرکت در کارگاه های آموزشی برای یادگیری نرم افزار ها و کد ها و نگذراندن دوره های غیر ضروری رد نمی کنند. اما اگر شما در چنین کلاس های فوق العاده ای شرکت کرده اید و مدرکی هم اخذکرده اید حتما از همراه داشتن این گواهی نامه غفلت نورزید. چرا که تاثیر مثبتی در قلب و جان اساتید دانشگاه مقصد خواهید گذاشت.

" درست است که صنعت نساجی و بافندگی در کشورمان به خاطر اقبالی که به خرید منسوجات و به خصوص پوشاک خارجی رو کرده، خیلی سرپا نیست، اما دقیقا آن چیزی که این صنعت به آن نیاز دارد، وجود متخصصینی همچون شما در حوزه مهندسی نساجی و به خصوص شیمی نساجی و علوم الیاف است؛ تا با تکیه بر دانش به روز خود بتوانید به بهترین و مرغوب ترین جنس منسوجات در داخل کشور دست پیدا کنند و خدمت زیادی به تولید داخلی و رونق اقتصادی و کاهش خروج پول از کشور نمایید. صنعت نساجی کشور به شما نیاز دارد."

سوالات متداول رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف کدام است؟

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی رشته ها می توانند در کنکور دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف شرکت کنند

در مصاحبه دکتری رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف چه سوالاتی پرسیده می شود؟

سوالات عمومی///سوالات به زبان انگلیسی در حیطه های مختلف///سوالات تخصصی رشته///سوالات مربوط به موضوع پیشنهادی برای رساله دکتری///سوالات درباره کارهای پژوهشی شما/// و البته اگر شما خودتان کار، دستاورد علمی، کد و یا نرم افزاری، دستگاه یا پارچه و الیاف و منسوجاتی ساخته اید که در رشته مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف می تواند برای اساتید جالب باشد حتما بعد از پایان سوالات اساتید مطرح کنید.

زمان ثبت نام آزمون دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف 1400 چه تاریخی است؟

ثبت نام آزمون دکتری 1400 در بازه زمانی 2 الی 9 آذر ماه 99 می باشد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی دکتری مهندسی نساجی - شیمی نساجی و علوم الیاف

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی