رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی

رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم‌شناسی از آن دست سوالات و ابهاماتی است که بسیاری از داوطلبان قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی به دنبال آن هستند. با این تفاسیر ما در مشاور گروپ بر آنیم که اطلاعات مورد نیاز شما را از جمله اطلاعات مربوط به رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی، تراز قبولی، رشته های مجاز برای شرکت در دکتری رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی و همچنین مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه دکتری ، برای همراهان در نظر گرفته شده است.

در صورتی که برای شرکت در آزمون دکتری 1400 در رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی عزمتان جزم است ما را در این مقاله همراهی نمایید.

رتبه های قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم‌شناسی

در ادامه اطلاعات مربوط به رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی مربوط به سال 99 تنظیم شده است. امیدواریم بتواند دید نسبتا مناسبی به شما بدهد. اما بهتر است در نظر بگیرید که قبولی در دانشگاه و رتبه قبولی مربوط به هر رشته ، در هر سال بسته به موارد متعددی است. پس با تکیه ی صرف بر این اطلاعات تصیم نگرفته و انتخاب رشته ننمایید. بلکه از داده ها بیشتر در جهت دادن یک پلن ذهنی به شما در اختیارتان قرار داده می شود.

رتبه در سهمیه نوع سهمیه رشته دانشگاه نوع دوره تراز کل  
18 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه خوارزمی – تهران روزانه 4935  
 
 
29 آزاد زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه فردوسی مشهد نوبت دوم 4628  
 
 
42 آزاد زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه بوعلی سینا – همدان نوبت دوم 4390  
 
 
74 آزاد زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه خوارزمی – تهران پردیس خودگردان 3939  
 
 
125 آزاد زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه های آزاد اسلامی دانشگاه آزاد 3421  
 
 
139 ایثارگر (25 درصد ظرفیت) زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک دانشگاه های آزاد اسلامی دانشگاه آزاد 845  
 
 
33 آزاد زیست شناسی گیاهی – بوم شناسی دانشگاه فردوسی مشهد روزانه 4251  
 
 
65 آزاد زیست شناسی گیاهی – بوم شناسی دانشگاه فردوسی مشهد نوبت دوم 4041  
 
 
104 آزاد زیست شناسی گیاهی – بوم شناسی دانشگاه های آزاد اسلامی دانشگاه آزاد 3526  
 
 

 

فکر می کنیم برداشتن تلفن و پرسیدن سوال از کسانی که مطمئن هستید پاسخ صحیح شما را می دانند ، راحتترین کار برای رسیدن به پاسخ سوالاتتان باشد. 

      9099071613  **** بدون پیش شماره 

 

تراز قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم‌شناسی

ترازهای قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی نیز مانند رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی تنها برای دادن یک دید بهتر در نظر گرفته شود و نه مبنای تصمیم گیری.

 

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم‌شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی بر طبق اعلام رسمی سازمان سنجش از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 1400 به شرح زیر است:

* فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی رشته ها

مدارک مصاحبه دکترای رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی

یکی از سوالاتی که ذهن دعوت شدگان به مصاحبه دکتری رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی را مشغول می کند ، این است که با چه مدارکی در جلسه مصاحبه آماده شوند تا بهتر بتوانند اساتید مصاحبه کننده را تحت تاثیر قرار دهند تا برای جذب آن ها در دانشگاه مورد نظر موافقت کنند. قطعا نیازی نیست که از کارت های صد آفرین و برچسب های دفتردیکته شروع کنید و به پذیرش مقاله ی کارشناسی ارشدتان برسید. آنچه برای اساتید اهمیت دارد، رتبه علمی شما در چند سال اخیر است که در این رشته در حال تحصیل بوده اید. در ادامه به چند مورد از مدارکی که بهتر است در مصاحبه دکتری همراه داشته باشید تا دلبری های لازم را از اساتید مصاحبه کننده نمایید اشاره می کنیم.

1-مدارک مربوط به سوابق پژوهشی تان

اینکه شما در دوره ارشد مقاله ارائه داده اید یا نه در مصاحبه ی دکتری به اندازه ی اینکه شما دیپلم خود را گرفته اید یا نه از اهمیت بدیهی برخوردار است. پس در صورتی که زحمت کشیده و با وجود سختی ها مقاله ای ارائه داده اید حتما گواهی پذیرش مقاله را ترجیحا به همراه خود مقاله به همراه داشته باشید. البته ارائه ی چکیده مقاله نیز بد نیست اما اگر کل مقاله همراهتان باشد پرونده تا قطور تر خواهد بود. بد نیست.

2- کلیه مقالات تحت داوری و کتاب‌های نیمه‌کاره

در صورتی که مشتاق درس خواندن در دوره دکتری هستید به احتمال زیاد از آن عشق پژوهش هایی هستید که شاید تجربه ی تالیف کتاب را نیز از سر گذرانده باشید و یا در شرف انجام این کار باشید. به شما توصیه می کنیم حتی اگر برای کتابتان فقط عنوان و مقدمه نوشته اید آن را به مصابه ی یک تلاش برای نوشتن کتاب ارائه کنید و حتما ذکر کنید که کتاب نیمه کاره در دست دارید. وقتی که اساتید احساس کنند شما اهل پژوهش نیستید، تصورشان بر این است که یا فرصت ندارید و دل به درس و پژوهیدن نمی دهید و یا اساسا بلد نیستید پژوهش کنید . پس حتما هر اقدام پژوهشگرانه تان را در بوق و کرنا با خود به جلسه مصاحبه ببرید و تواضع بیهوده به خرج ندهید. اگر هم فرصت کافی برای تکمیل کارهای مقاله تان را نداشته اید و مقاله تان تحت داوری است حتما آن را ذکر کنید.

3- گواهی رتبه برتر دوره کارشناسی یا ارشد یا رتبه برتر کنکورها

اگر از ابتدا درسخوان بوده اید و رتبه اول تا سوم دوره ی ارشد و یا کارشناسی بوده اید یا اینکه از نفرات اول کنکور بوده اید این گواهی ها را از دانشگاه محل تحصیل قبلی و برای رتبه کنکور از سازمان سنجش دریافت کنید و با خود به جلسه مصاحبه ببرید.

4- در دانشگاه تدریس می کنید؟ خوش به سعادتان

اگر شما در این مقطع شانس آن را داشته اید که در دانشگاه تدریس کنید، می تواند امتیاز بسیار خوبی برایتان باشد. پس حتما مدرکی دال بر مدرس بودن شما در دانشگاه برای ارائه با خود ببرید.

5- گواهی همه افتخارات آموزشی و پژوهشی رشته تحصیلی تان

اگر المپیادی بوده اید و یا در جشنواره های دانشجویی حضور موثر و موفق داشته اید حتما این را با ارائه ی مدارکی به سمع و نظر اساتید برسانید تا بیش از پیش شیفته ی شما شوند.

6- گواهی حضور درکارگاه‌های آموزشی و تسلط بر کار در حیطه ی رشته تان

البته اساتید کسی را برای عدم شرکت در کارگاه های آموزشی برای یادگیری نرم افزار ها و کد ها و نگذراندن دوره های غیر ضروری رد نمی کنند. اما اگر شما در چنین کلاس های فوق العاده ای شرکت کرده اید و مدرکی هم اخذکرده اید حتما از همراه داشتن این گواهی نامه غفلت نورزید. چرا که تاثیر مثبتی در قلب و جان اساتید دانشگاه مقصد خواهید گذاشت.

سوالات متداول رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی سیستماتیک و بوم‌شناسی

رشته های مجاز برای شرکت در دکتری رشته زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی کدام است؟

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد تمامی رشته ها

در مصاحبه دکتری چه سوالاتی پرسیده می شود؟

سوالات عمومی///سوالات به زبان انگلیسی در حیطه های مختلف///سوالات تخصصی رشته///سوالات مربوط به موضوع پیشنهادی برای رساله دکتری///سوالات درباره کارهای پژوهشی شما

آزمون دکتری 1400 چه زمانی برگزار می شود؟

بر اساس دفترچه ثبت نام، زمان برگزاری کنکور دکتری، جمعه 15 اسفند ماه 1399، بیان شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه رتبه قبولی دکتری زیست شناسی گیاهی – سیستماتیک و بوم‌شناسی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی