آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

رشته تکنولوژی پرتو درمانی

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته تکنولوژی پرتو درمانی یا رادیولوژی نیز در کنکور های اخیر مورد انتخاب اکثر داوطلبان رشته تجربی بوده است اما علاقمندان به این رشته باید بدانند که جهت رسیدن به موفقیت در کنکور پر رقابت تجربی و نیز قبولی در رشته ی پر مخاطب تکنولوژی پرتو درمانی یا رادیولوژی ، تنها تکیه بر درصدها و رتبه های قبولی سال گذشته کفایت نمی کند.

رشته تکنولوژی پرتو درمانی

 

برنامه ریزی کنکور 97-98 برای کسب حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته تکنولوژی پرتو درمانی دانشگاه دولتی کنکور 98 -97

رشته تکنولوژی پرتو درمانی , در اینجا سعی شده است آخرین رتبه قبولی های رشته تکنولوژی پرتو درمانی در کنکور 96 و در هر سه منطقه خدمت شما عزیزان ارائه شود . همچنین اگر می خواهید سایر رتبه قبولی های رشته های کنکور تجربی 96 را مشاهده کنید تا آمادگی بیشتری برای انتخاب رشته داشته باشید ، توصیه می کنیم هموراه مطالب سایت مشاور گروپ را دنبال نمایید.

انتخاب رشته تکنولوژی پرتو درمانی به جز کنکور سراسری در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و نیز تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد امکانپذیر است.

توجه : تعداد شرکت کنندگان کنکور 97 تجربی بیش از 951 هزار نفر است که به گزارش سازمان سنجش این آمار نسبت به کنکور 96 حدود 130 هزار نفر بیشتر شده است.

رشته تکنولوژی پرتو درمانی , همچنان توصیه می کنیم برای انجام یک انتخاب رشته ی موفق و مطمئن حتما باید از رتبه قبولی های سال قبل اطلاع کامل و کافی داشته باشید چرا که در انتخاب رشته کنکور تجربی 97-98 اطلاع از رتبه ، تراز و درصد های قبولی های رشته تکنولوژی پرتو درمانی در کنکور سال گذشته می تواند بر انتخاب رشته ی شما بسیار موثر و کار آمد باشد.

به همین منظور ما هم در اینجا تعدادی از رتبه قبولی های سراسری و آزاد رشته رشته تکنولوژی پرتو درمانی را در اختیارتان قرار داده ایم.

رشته تکنولوژی پرتو درمانی , رتبه های درج شده در این مقاله همگی مربوط به کارنامه های قبولی هایی است که طبق آمارهای در دسترس ، در کنکور 96 توانسته بودند در رشته تکنولوژی پرتو درمانی دانشگاه های دولتی پذیرفته شوند.

ارشته تکنولوژی پرتو درمانی , ما همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد ، نمیتوان و نباید به این رتبه ها و حد نصاب های قبولی در رشته تکنولوژی پرتو درمانی و برای قبولی در کنکور 97-98 به طور 100 درصد اطمینان و اعتماد کرد چرا که مطمئنا و مثل هر سال عواملی مثل کاهش و یا افزایش ظرفیت قبولی ها ، تغییراتی در رتبه قبولی و انتخاب رشته ی کنکور سراسری 97-98 وجود خواهد داشت اما به شما قول می دهیم که اگر میانگین رتبه ی شما از آنچه که در اینجا گفته شده بهتر بود ، اطمینان یابید که در رشته تکنولوژی پرتو درمانی کنکور 97-98 قبول می شوید.

رشته تکنولوژی پرتو درمانی , و اما برای اطلاع دقیق و مطمئن از اینکه با درصدها و رتبه ترازی که دارید چه رشته ای قبول می شوید و یا چه رتبه ای کسب خواهید کرد ، می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاورین حرفه ای مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

رشته تکنولوژی پرتو درمانی , همچنین مشاورین مرکز مشاور گروپ که تیمی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی هستند ، در اینجا آماده اند تا شما عزیزان را با روش های اصولی مطالعه جهت قبولی در رشته مورد علاقه آشنا سازند و مسیر موفقیت خودشان را به شما هم نشان دهند .

آخرین رتبه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

یکی از مهم‌ترین مسئله‌های کنکور، آخرین رتبه قبولی سال گذشته، کارنامه و تراز است. به این ترتیب بیشتر افرادی که قصد شرکت در کنکور تجربی را دارند، بایستی از آخرین رتبه قبولی پرتو درمانی مطلع شوند زیرا از اهمیت خاصی برخوردار است. داوطلبان کنکور تجربی باید از اینکه می‌خواهند در یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی درس بخوانند، اطمینان حاصل نمایند. زیرا درصد پذیرش دانشگاه‌ها بر اساس تراز قبولی و کارنامه با یکدیگر فرق می‌کند. مسلما میزان ظرفیت دانشگاه آزاد با میزان ظرفیت دانشگاه دولتی پرتو درمانی یکسان نیست! به این ترتیب در ادامه قصد داریم به آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ بپردازیم.

رتبه های قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

به طور کلی دغدغه اصلی کنکوری‌های تجربی، رتبه است. میزان اهمیت این مسئله باعث شده که پس از برگزاری آزمون سراسری تجربی، سازمان سنجش کشور دفترچه سوالات کنکور به علاوه پاسخنامه و همچنین در آخر رتبه های قبولی پرتو درمانی را اعلام کند. افراد برای شرکت در کنکور بایستی با میزان درصد های لازم برای قبولی پرتو درمانی، ظرفیت دانشگاه‌های دولتی شهر تهران و تراز قبولی داوطلبان اطلاعات کسب کنند.

آخرین رتبه لازم قبولی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲ به یکی از طلایی‌ترین سوالات کنکوری‌های 1403 تبدیل شده است. در هر حال داوطلبان رشته پرتو درمانی بایستی از حداقل و حداکثر قبولی کنکور تجربی اطلاع داشته باشند تا با نهایت تلاش و کوشش، کلیه کتاب تست‌های زیست و شیمی و فیزیک را انجام دهند. به این ترتیب برای راهنمایی بهتر و درک بیشتر این مطلب، قصد داریم رتبه های قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه(منطقه ۱ و ۲ و ۳) را در جدول زیر شرح دهیم:

اگر سوالی درباره جزئیات موضوع آخرین رتبه قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲  | کارنامه + تراز قبولی دارید، می‌توانید با مشاوره از پشتیبانان مجرب مشاور گروپ به شماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید. هر روز هفته حتی در ایام تعطیل از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون نیاز به پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

کارنامه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه ۱۴۰۲

داوطلبان کنکور سراسری تجربی با مشاهده کارنامه قبولی پرتو درمانی کنکور دانشگاه دولتی روزانه، می‌توانند از تراز قبولی، رتبه لازم قبولی دولتی روزانه ۱۴۰۲ را در کارنامه پیدا می‌کنند. یکی از سوالات اساسی افراد برای ورود به دانشگاه‌های پرتو درمانی دولتی، رتبه و تراز و کارنامه است که در بندهای پیشین به صورت مفصل درباره آخرین رتبه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه به ترتیب منطقه ۱ و ۲ و ۳ و رتبه های قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه صحبت کردیم. اکنون می‌خواهیم برای اینکه بدون استرس و اضطراب در آزمون پرتو درمانی شرکت کنید، کارنامه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه را به واسطه آخرین رتبه بیاوریم:

شهرهایی که رشته پرتو درمانی را پذیرش میکنند

رشته پرتو درمانی از رشته‌های معروف و معتبر تجربی است که تقاضای ورود به آن هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود. بنابراین داوطلبان برای ورود به این رشته بایستی به آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی توجه داشته باشند. همچنین لیست شهرهایی که رشته پرتو درمانی را پذیرش می‌کند را دربیاورند تا با توجه به هزینه، مسافت رفت و آمد، گرفتن خوابگاه و یا خانه‌های دانشجویی رشته مورد نظر پرتو درمانی را با در نظر گرفتن موارد گفته شده انتخاب کرده و یکی از دانشگاه‌های دولتی روزانه را انتخاب نمایند. به این ترتیب داوطلب باید تراز و کارنامه سال‌های گذشته را که در بندهای پیشین به آن پرداختیم، بررسی و تحلیل کند و نسبت به تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه در هر شهر برای انتخاب رشته تصمیمی نهایی بگیرد. در ادامه لیست شهرهایی که رشته پرتو درمانی را برای پذیرش دارند را خواهیم آورد:

تراز قبولی دانشگاه دولتی روزانه

دانشگاه دولتی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های جهان شناخته شده است که هر سال به میزان ظرفیت محدودی دانشجوی پرتو درمانی، پذیرش می‌کند. افرادی که نبوغ فراوانی در این رشته دارند و نیز سرشار از استعداد و یادگیری می‌باشند، بایستی به تراز قبولی و معدل لازم برای پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه در سال‌های گذشته، کارنامه و آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی 1402 توجه کنند.

کلیه داوطلبان کنکور تجربی برای ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی، ضروری است که با تلاش بیشتر دروس تخصصی با ضریب بالا را مطالعه کنند و از کتاب تست‌های معروف و موثق برای قبولی در آزمون پرتو درمانی، استفاده نمایند. تراز قبولی دانشگاه دولتی همانند سایر موضوعات قبلی که درباره آن‌ها مفصل بحث کردیم، حائز اهمیت است.

نتیجه گیری:

داوطلبان رشته پزشکی برای ورود به دانشگاه معتبر و معروف دولتی، باید شبانه روز برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنند و با مشاهده آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی، شانس خود را برای قبول شدن در آزمون سراسری کنکور تجربی و ورود به دانشگاه دولتی، افزایش دهند. در این مقاله ما به موضوعاتی نظیر آخرین رتبه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه، رتبه های قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه، کارنامه قبولی پرتو درمانی دانشگاه دولتی روزانه و همچنین تراز قبولی به صورت مفصل پرداختیم. اما چنانچه سوالی درباره قبولی کنکور پرتو درمانی در دانشگاه سراسری، کارنامه و رتبه دارید، می‌توانید از کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ به شماره تماس 9099071613 مشاوره دریافت کنید.

 رتبه لازم برای قبولی رشته رشته تکنولوژی پرتو درمانی کنکور 97 

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تهران
ظرفیت رشته : 23
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2438
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4347
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2229

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2990
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4301
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2655

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تبریز نيمسال اول
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4483
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6041
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3438

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری پرديس خودگردان
ظرفیت رشته : 5
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ظرفیت رشته : 33
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3504
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4932
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4130

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی – تهران
ظرفیت رشته : 26
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2868
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4638
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی مشهد
ظرفیت رشته : 28
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3662
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5247
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3156

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی گیلان – رشت (محل تحصیل لنگرود)
ظرفیت رشته : 23
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4543
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8027
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3129

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بابل
ظرفیت رشته : 19
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8316
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4594

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی همدان
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8542
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6411

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3720
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7782
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9765
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5001

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كردستان – سنندج
ظرفیت رشته : 14
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11321
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6108

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5002
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6973

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی ایران
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3184
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7072
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3906

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كاشان
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9477
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته تکنولوژی پرتو درمانی دانشگاه سراسری 98 – 97 با مشاورین مشاور گروپ تماس بگیرید.

Untitled
شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور

رتبه لازم برای قبولی رشته پرتوشناسی-رادیولوژی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كرمانشاه
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11872
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6951

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی مازندران – ساری
ظرفیت رشته : 28
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8898
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5984

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی زنجان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 6372
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10402
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تبریز نيمسال دوم
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4286
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8597
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4408

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد
ظرفیت رشته : 19
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12462
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5082

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
ظرفیت رشته : 24
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8952
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4532

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بابل
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7898
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5489

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كردستان – سنندج بومي استان لرستان –مناطق محروم
ظرفیت رشته : 4
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كرمان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5947
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10051
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6211

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی گناباد
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 6306
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10570
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5818

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
ظرفیت رشته : 29
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5583
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9217
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5526

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
ظرفیت رشته : 28
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11077
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6179

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی اراک
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7198
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5886

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی سمنان
ظرفیت رشته : 23
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5550
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9962
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4847

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی یزد
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8164
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره کارنامه و رتبه قبولی رشته تکنولوژی پرتو درمانی دانشگاه سراسری 98 – 97 با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید.

sa 3
شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور

رتبه لازم برای قبولی رشته پرتوشناسی-رادیولوژی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
ظرفیت رشته : 22
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12151
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6148

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد
ظرفیت رشته : 24
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5306
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11384
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی كردستان – سنندج
ظرفیت رشته : 14
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 13591
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 8719

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12005
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7619

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
ظرفیت رشته : 24
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4889
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10869
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7865

نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی لرستان – خرم آباد بومي استان ايلام –مناطق محروم
ظرفیت رشته : 4
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7670

نام دانشگاه : دانشکده علوم پزشکی بهبهان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12997
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 7311

 

با عضویت در کانال تلگرام مشاور گروپ از جدیدترین رتبه ها ، تراز و درصدهای قبولی های رشته های علوم پزشکی و نیز مقالات مشاوره و برنامه ریزی حرفه ای با خبر شوید.

5465 3

نام دانشگاه : دانشگاه تهران
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2232
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 3248
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3516

نام دانشگاه : دانشگاه فردوسی – مشهد
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 2978
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 4763
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 2596

نام دانشگاه : دانشگاه تبریز
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3729
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5436
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3818

نام دانشگاه : دانشگاه شهید چمران اهواز
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4340
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6774
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3697

نام دانشگاه : دانشگاه تبریز شبانه
ظرفیت رشته : 15
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4259
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5994
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه تهران شبانه
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3619
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5324
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6538

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3848
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5789
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه شیراز
ظرفیت رشته : 60
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3515
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5463
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 5654

نام دانشگاه : دانشگاه شهید باهنر – كرمان
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 3975
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 5970
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 3161

نام دانشگاه : دانشگاه فردوسی – مشهد شبانه
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4006
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6857
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4179

نام دانشگاه : دانشگاه ارومیه
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4469
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6679
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 6868

نام دانشگاه : دانشگاه رازی کرمانشاه
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4730
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7737
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 9447

نام دانشگاه : دانشگاه لرستان – خرم آباد
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4817
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 10172
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه سمنان شبانه
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4025
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 12499
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه شهید باهنر – كرمان شبانه
ظرفیت رشته : 20
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4617
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 6866
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 4328

نام دانشگاه : دانشگاه شهرکرد
ظرفیت رشته : 44
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4383
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 11659
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –


برای مشاوره حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی در رشته رادیولوژی ( تکنولوژی پرتودرمانی ) دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 98 – 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

Untitled 1

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

رتبه لازم برای قبولی رشته پرتوشناسی-رادیولوژی و رتبه آخرین نفرات قبولی کنکور 96

نام دانشگاه : دانشگاه ارومیه –نوبت دوم
ظرفیت رشته : 40
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4850
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 8047
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 16704

نام دانشگاه : دانشگاه زابل
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 4915
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 9846
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

نام دانشگاه : دانشگاه شهید چمران اهواز شبانه
ظرفیت رشته : 30
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5123
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 7667
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 10082

نام دانشگاه : دانشگاه زابل شبانه
ظرفیت رشته : 25
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : 5357
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : 18254
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : 13635

نام دانشگاه : دانشگاه شیراز بومي استان كهگيلويه و بويراحمد –مناطق محروم
ظرفیت رشته : 3
آخرین رتبه قبولی منطقه 1 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 2 : –
آخرین رتبه قبولی منطقه 3 : –

مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی 

دندان پزشکی و داروسازی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید

Untitled 1

پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ما خوب بودیم ! ولی آنقدر صبر کردیم که عالی شدیم…
ما به مشاوری نیاز داریم که نقش رهبر را برایمان ایفا کند نه یک رییس
کسی میتواند رهبر واقعی باشد که قبلا حداقل 1 بار مسیر را تا اخر رفته باشد…

5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه لازم قبولی پرتو درمانی ۱۴۰۲ | کارنامه + تراز قبولی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی