آخرین رتبه قبولی های رشته پرستاری روزانه 97 در شهرهای مختلف

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی های رشته پرستاری روزانه 97 در شهرهای مختلف

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97 : پرستاری از جمله رشته هایی است که در میان داوطلبان رشته ی تجربی طرفداران بسیار زیادی دارد شاید دلیل این پرطرفدار بودن شرایط کاری مناسب و نیاز بسیاری از بیمارستان ها به پرستاری باشد گاهی دیده می شود که در بعضی از بیمارستان ها دانشجویان سال آخر پرستاری در کنار سایر پرستاران کاری می کنند و درآمد دارند.

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97

 —  تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی کنکور سراسری

—  تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد
—  مشاوره و برنامه ریزی دقیق کنکور برای کسب درصدهای لازم جهت قبولی رشته پزشکی
 
—   رتبه لازم برای انتخاب رشته کنکور سراسری پرستاری 98 ؟

—  تراز نمره لازم برای قبولی رشته پرستاری در کنکور سراسری 98 ؟

—  شرایط انتخاب رشته زیرگروه علوم تجربی؟

— مشاوره انتخاب رشته رشته تجربی کنکور سراسری 98 ؟

— بازار کار رشته پرستاری 98 ؟

— مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »  هر ساله داوطلبان زیادی به قصد قبولی در رشته پرستاری وارد عرصه رقابت تنگاتنگ کنکور سراسری می شوند در نتیجه داشتن اطلاعاتی از آمار رتبه قبولی پذیرفته شدگان رشته پرستاری در دانشگاه دولتی روزانه در سال های پیش می تواند به علاقه مندان به این رشته نگرش خوبی برای تنظیم برنامه ریزی کنکور 98 ، برای دستیابی به هدفشان دهد .آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »   لازم به ذکر است که پذیرش در رشته پرستاری در دانشگاه های دولتی صرفا براساس کنکور سراسری انجام می شود و داوطلبان برای ادامه تحصیل در این رشته می توانند پس از کسب نمره قبولی در کنکور 98 و موفقیت در انتخاب رشته 98 در این رشته مشغول به تحصیل شوند . در ادامه قصد داریم رتبه قبولی پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه های مختلف در اختیارتان قرار دهیم . برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی کنکور سراسری 96 – 97 در سایر رشته ها با

سایت ” مشاور گروپ ” همراه شوید …آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  

سر فصل ها

دانشگاه های پذیرنده رشته پرستاری در کنکور سراسری 98 – 97

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »   رشته پرستاری از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته پرستاری در دانشگاه های دولتی روزانه و پردیس خودگردان صورت می گیرد . دانشگاه های سراسری معروف که در رشته پرستاری پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه های علوم پزشكی اصفهان ، علوم پزشكی البرز ( كرج ) ، علوم پزشكی ایران ، علوم پزشكی بقیه اله ( عج ) ( تهران ) ، علوم پزشكی تبریز ، علوم پزشكی تهران ، علوم پزشكی شهید بهشتی ( تهران ) ، علوم پزشكی شیراز و … می باشند .
به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 98 پذیرش دارند را مشاهده کنند .

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »  این رشته در زیر گروه 1 قرار دارند و دانشجویان این رشته ملزم به گذراندن طرح اجباری پس از فارغ التحصیلی می باشند از ویژگی های بارز پرستاران باید به با حوصله بودن وبادقت بودن اشاره کردیک پرستار در برخورد مستیم با پزشک و با بیمار و اطرافیان بیمار قرار دارد و ممکن است با افراد مختلفی رو به رو شود او باید با حوصله تمامی دستوراته پزشک را انجام دهد همچنین با مهربانی با بیمار برخورد کرده واز هیچ کمکی دریغ ننمایند پرستار نقش بسیار مهمی را در تیم سلامت و درمان ایفا می کند او باید در شیفت های مختلفی که برای او مقرر شود در بیمارستان حاضر شده و وظیفه ی خود را انجام دهد.آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  

شرایط بازار کار رشته پرستاری

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »  گاهی ممکن است شیفت شب به او بخورد و به همین دلیل معمولا برنامه ی زندگی یک پرستار با افراد معمولی فرق می کند از دیگر مشکلات پرستاری می توان به برخورد مستقیم با بیماران و امکان آلودگی به بیماری های مختلف در بیمارستان اشاره کرد.

اما در کنار این مشکلات باید گفت با توجه به شرایط امروز جامعه و نبود شغل , پرستاران خیلی راحت تر می توانند شغل پیدا کنند و درامد نسبتا مناسبی خواهند داشت یک پرستار می تواند غیر از بیمارستان در درمانگاه ها و مراکز درمانی , مراکز نگهداری سالمندان و کودکان و یا حتی به عنوان پرستار خصوصی در منزل کار کند .

داوطلبان با عضویت در کانال تلگرام مرکز ” مشاور گروپ ” نیز می توانند از کلیه ی خبرهای تحصیلی و کنکور پرستاری  98 مطلع شوند.


moshavergroup 5


آخرین رتبه ی قبولی پرستاری دانشگاه روزانه 98

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »   در سال های گذشته میزان پذیرش دانشجوی پرستاری در دانشگاه های دولتی و پردیس خودگردان حدودا 5000 نفر بوده است که آمار زیادی به نسبت بسیاری از رشته ها است پس شما اگر سعی خود را بکنید و انتخاب رشته ی مناسبی داشته باشید قبولی در رشته ی پرستاری دور از انتظار نخواهد بود باید دید که در دفترچه ی انتخاب رشته ی سال 98 میزان پذیرش رشته ی پرستاری چگونه خواهد بود؟

به دلیل اینکه پذیرش رشته ی پرستاری براساس بومی استانی می باشد شانس قبولی برای داوطلبان همان استان بیشتر خواهد بود ولی باید توجه داشت که با در نظر گرفتن کلیه ی شرایط پذیرش دانشجو آخرین رتبه پذیرش پرستاری بسیار متغیر بوده و ما شاهد رتبه های مختلف قبولی هستیم.آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97 
 

آخرین رتبه قبولی های رشته پرستاری روزانه 98


رتبه در منطقه1: 5888 (پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران)

رتبه در منطقه2: 11215 (پرستاری علوم پزشکی مازندران)

رتبه در منطقه3: 3523 (پرستاری علوم پزشکی مازندران)

آخرین رتبه قبولی رشته ی پرستاری دانشگاه آزاد 97

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »   در قسمت قبل در رابطه با نیاز مبرم جامعه به پرستار و آمار قبولی های دانشگاه دولتی گفته شد در اینجا باید بگوییم که خوشبختانه در دانشگاه آزاد میزان پذیرش دانشجوی پرستاری بسیار زیاد است و بسیاری از داوطلبان میتوانند در دانشگاه آزاد اسلامی به تحصیل رشته ی پرستاری بپردازند.دانشگاه آزاد در بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ دانشکده ی پرستاری دارد و دانشجوی پرستاری می پذیرد.

از جمله امتیازات دیگری که برای قبولی در پرستاری دانشگاه آزاد وجود دارد و در پست های قبلی به طور مفصل درباره ی آنها بحث شده وجود سهمیه ی بسیج فعال و سهمیه ی خانواده ی شهدا و ایثارگران میباشد.

همانطور که میدانید در قبولی دانشگاه آزاد سهمیه ی مناطق وجود ندارد و رتبه ی کشوری و تراز شما ملاک پذیرش قرار میگیرد.آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97   

 

 

در اینجا به ذکر چند مورد از آخرین رتبه ی قبولی دانشگاه آزاد پرستاری میپردازیم:

رتبه ی کشوری : 35570 (پرستاری دانشگاه آزاد تهران)

رتبه ی کشوری : 42431 (پرستاری دانشگاه آزاد نجف آبلد)

رتبه ی کشوری : 61644 (پرستاری دلنشگاه آزاد شهر بابک)

رتبه ی کشوری : 49464 (پرستاری ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد سنندج)

رتبه ی کشوری : 83191 (پرستاری ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد سبزوار)

شهریه ی دانشگاه آزاد پرستاری و دانشگاه پردیس خود گردان 98 -97

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  » شهریه ی دانشگاه آزاد پرستاری را به طور دقیق نمیتوان گفت چون مقدار شهریه دانشگاه های مختلف و باتوجه به میزان واحد اخذ شده متفاوت خواهد بود ولی به طور تقریبی حدود 4 تا 5 میلیون تومان در هر ترم میباشد , و شهریه ی مازاد پزشکی پردیس خودگردان 97-98 بیشتر از این مقدار می باشد چراکه داوطلبان با رتبه ی بیشتری در ظرفیت مازاد پذیرش میشوند.

شرایط پذیرش بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »  دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی و بدون کنکور در بعضی از دانشگاه ها دانشجوی پرستاری بدون کنکور میپذیرد و گاهی مشاهده میشود که در بعضی از دانشگاه ها که صندلی های خالی باقی میماند در مراحل تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از بین متقاضیان به صورت بدون کنکور و با توجه به معدل دوره ی دیپلم دانشجو می پذیرد. از جمله شرایط پذیرش در این دوره بومی بودن داوطلب می باشد همچنین داوطلبان با مدرک بالاتر از دیپلم حق ثبت نام نخواهند داشت.

باید توجه کنید که پذیرش در این دوره دارای محدودیت سنی می باشد شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم با شماره زیر بدون پیش شماره و با تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید .آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97   

مشاوره تحصیلی ” مشاور گروپ “

شما میتوانید برای یافتن پاسخ سوالاتتان در رابطه با قبولی پرستاری , قبولی دانشگاه آزاد پرستاری , آخرین رتبه قبولی دانشگاه آزاد و درصد های مورد نیاز قبولی پرستاری و آگاهی از شرایط و مدارک لازم برای قبولی بدون کنکور پرستاری با مشاورین ما از طریق شماره زیر با تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

مشاور گروپ

کنکوری ها، با اطلاع از این اعداد، حرفه ای برنامه ریزی کنید:

آخرین رتبه قبولی پرستاری روزانه 97  »   برای قبول شدن در رشته ی پرستاری باید حرفه ای برنامه ریزی کنید و طبیعتاً برنامه ریزی حرفه ای و دقیق نیازمند اطلاعات دقیق و تجارب داوطلب سال های گذشته می باشد. لذا راهنمایی یک مشاوره تحصیلی کنکور می توانید یک برنامه ریزی دقیقی را برای ما داشته باشد. چیزی که در کنکورهای سال های گذشته به اثبات رسیده است، سخت نبودن کنکور می باشد که نیازمند یک برنامه ریزی دقیق، خودباوری و پشتکار می باشد که با کمک مشاوران مرکز می توانید آینده ی تحصیلی خود را تضمین نمایید.

این درصد ها و تراز ها تخمینی می باشند، چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیش بینی دچار تغییر شود. ولی می توانیم این نوید را به شما بدهیم که اگر درصدها و رتبه شما بهتر از جداول زیر باشد شانس زیادی برای قبولی در رشته ی پرستاری روزانه 98 داشته باشید.

رتبه ی آخرین فرد قبولی پرستاری 97

تهران

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۱۹۸۰۶ ۶۰۳۶ منطقه ۱ پسر تهران پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تهران-روزانه نیمسال دوم
۲۰۹۲۴ ۹۶۵۲ منطقه ۲ پسر کرج پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تهران-روزانه نیمسال دوم
۲۶۷۳۸ ۶۰۱۹ منطقه ۳ پسر شهرقدس پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تهران-روزانه نیمسال دوم
۳۳۲۴۳ ۹۴۵۲ منطقه ۱ پسر تهران پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی-روزانه نیمسال دوم
۳۰۶۵۴ ۱۴۰۹۰ منطقه ۲ پسر اسلامشهر پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی-روزانه نیمسال دوم
۳۴۸۱۹ ۸۳۵۳ منطقه ۳ پسر اشتهارد پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی-روزانه نیمسال دوم
۳۶۰۰۹ ۱۰۱۰۹ منطقه ۱ پسر تهران پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی ایران-روزانه نیمسال دوم
۳۶۴۳۴ ۱۶۵۵۸ منطقه ۲ پسر کرج پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی ایران-روزانه نیمسال دوم
۲۶۰۵۷ ۵۸۲۹ منطقه ۳ پسر شهرقدس پزشکی -دانشگاه علوم پزشکی ایران-روزانه

اصفهان

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۲۶۰۷۵ ۷۶۸۴ منطقه ۱ پسر اصفهان پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی اصفهان-روزانه نیمسال دوم
۳۲۰۱ ۱۴۶۷۸ منطقه ۲ پسر نجف اباد پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی اصفهان-روزانه نیمسال دوم
۳۸۱۲۰ ۹۳۲۹ منطقه ۳ پسر اصفهان پرستاری-دانشگاه علوم پزشکی اصفهان-روزانه نیمسال دوم

مشهد

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۲۴۲۸۱ ۷۲۱۶ منطقه ۱ پسر مشهد پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مشهد-روزانه نیمسال دوم
۲۳۴۱۱ ۱۰۷۷۰ منطقه ۲ دختر کاشمر پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مشهد-روزانه نیمسال دوم
۱۹۶۱۷ ۴۱۷۹ منطقه ۳ دختر خواف پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مشهد-روزانه نیمسال دوم

شیراز

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۱۹۹۲۲ ۶۰۶۲ منطقه ۱ دختر شیراز پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی شیراز-روزانه نیمسال دوم
۲۵۲۸۳ ۱۱۶۴۹ منطقه ۲ پسر داراب پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی شیراز-روزانه نیمسال دوم
۲۳۴۳۰ ۵۱۵۸ منطقه ۳ دختر بهمئی پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی شیراز-روزانه نیمسال دوم

همدان

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی همدان-روزانه نیمسال دوم
۳۵۷۳۱ ۱۶۲۶۶ منطقه ۲ پسر همدان پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی همدان-روزانه نیمسال دوم
۳۵۱۳۰ ۸۴۴۸ منطقه ۳ دختر رزن پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی همدان-روزانه نیمسال دوم

تبریز

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۲۴۴۱۱ ۷۲۵۵ منطقه ۱ دختر تبریز پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تبریز-روزانه نیمسال دوم
۲۶۹۰۱ ۱۲۳۸۷ منطقه ۲ دختر بناب پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تبریز-روزانه نیمسال دوم
۲۶۹۸۰ ۶۰۸۰ منطقه ۳ دختر تبریز پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی تبریز-روزانه نیمسال دوم

کرمانشاه

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه-روزانه
۲۷۱۰۹ ۱۲۴۸۴ منطقه ۲ پسر اسلام اباد غرب پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه-روزانه
۲۸۹۱۶ ۶۶۱۱ منطقه ۳ پسر بوکان پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه-روزانه

اراک

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۴۲۱۸۱ ۱۱۵۶۲ منطقه ۱ پسر تهران پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی اراک-روزانه
۴۱۱۰۵ ۱۸۵۷۶ منطقه ۲ پسر شهریار پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی اراک-روزانه
۳۸۲۷۲ ۹۳۶۶ منطقه ۳ پسر مریوان پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی اراک-روزانه

ساری

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
۳۳۰۶۳ ۹۴۱۲ منطقه ۱ پسر مشهد پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری-روزانه نیمسال دوم
۳۵۴۹۷ ۱۶۱۶۵ منطقه ۲ پسر جویبار پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری-روزانه نیمسال دوم
۳۴۵۴۶ ۸۲۶۵ منطقه ۳ پسر نکا پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری-روزانه نیمسال دوم
پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی بابل-روزانه
۳۰۸۷۰ ۱۴۱۸۷ منطقه ۲ پسر گرگان پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی بابل-روزانه
۳۰۷۳۵ ۷۱۳۶ منطقه ۳ پسر اشخانه پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی بابل-روزانه

زاهدان

رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه جنسیت شهر رشته قبولی
پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-روزانه
۴۳۱۵۷ ۱۹۵۰۰ منطقه ۲ پسر گناباد پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-روزانه
۴۲۴۸۹ ۱۰۶۵۲ منطقه ۳ پسر زابل پرستاری -دانشگاه علوم پزشکی زاهدان-روزانه

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 1

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 1
ادبیات فارسی 40 40 40 30 40
عربی 50 30 30 60 50
دین و زندگی 40 30 40 60 20
زبان انگلیسی 10 10 10 60 20
زمین شناسی  10 10 10 10 10
ریاضی 30 20 40 40 20
زیست شناسی 10 40 30 10 30
فیزیک  20 10 10 20 20
شیمی 20 20 20 10 40
رتبه در منطقه 1 14527 14159 14026 12477 11313
رتبه کشوری 65485 63567 62878 54782 48912
شهر محل سکونت  اصفهان اصفهان مشهد تهران شيراز
رشته محل قبولی ( روزانه ) پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی زابل-نیمسال دوم  پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی بیرجند-نیمسال دوم  پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی بیرجند پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی گراش پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی فسا

کارنامه و درصد آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 2

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 2
ادبیات فارسی 30 40 20 50
عربی 10 30 20 20
دین و زندگی 20 40 30 30
زبان انگلیسی 30 10 10 20
زمین شناسی  10 10 10 10
ریاضی 10 30 60 20
زیست شناسی 20 30 20 30
فیزیک  10 10 10 20
شیمی 20 20 30 20
رتبه در منطقه 2 36656 27126 24733 24299 23631
رتبه کشوری 94528 69356 63018 61874 60179
شهر محل سکونت  درچه پياز گناباد گرمسار سنندج بابل
رشته محل قبولی ( روزانه ) پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی اصفهان-نیمسال اول پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی گناباد-نیمسال دوم پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی شاهرود-نیمسال دوم پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی لرستان -خرم اباد پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی روزانه کنکور 98 – 97 در سهمیه منطقه 3

ادبیات فارسی 10 40 30
عربی 20 10 30
دین و زندگی 10 10 70
زبان انگلیسی 10 30 20
زمین شناسی  10 10 10
ریاضی 10 10 10
زیست شناسی 10 30 20
فیزیک  10 10 10
شیمی 10 10 20
رتبه در منطقه 3 73823 55412 43717 21570 21113
رتبه کشوری 229687 181273 149337 83532 82148
شهر محل سکونت  زيرکوه راميان جوانرود سرابله سمنان
رشته محل قبولی ( روزانه ) پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی بیرجند پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی گلستان -گرگان پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه-نیمسال اول پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی زابل-نیمسال اول پرستاری|دانشگاه علوم پزشکی شاهرود-نیمسال دوم

—حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی سراسری و آزاد ، درصد و رتبه لازم برای قبولی پزشکی
—تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی کنکور سراسری، تراز و رتبه لازم قبولی رشته پزشکی دانشگاه آزاد
—ظرفیت پذیرش رشته پزشکی آزاد، رتبه های پذیرفته شده ی رشته پزشکی سراسری
—برنامه ریزی دقیق رشته پزشکی برای قبولی در دانشگاه آزاد و سراسری
—مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما

برنامه ریزی حرفه ای کنکور برای کسب درصدهای لازم قبولی رشته پرستاری :

داوطلبان در نظر داشته باشند که در سال های گذشته، آنها توانستند به خودباوری و یک برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به اهداف خود برسند و با یک پشتکار قوی، رتبه ی لازم برای قبولی در رشته پرستاری خود کسب نمایند.

پذیرفته شدن در رشته ی پرستاری امری دور از ذهن نیست. بیایید با یک عزم قوی برای هدف هایمان بجنگیم. این جنگیدن مستلزم یک استراتژیک و برنامه ریزی کارا و دقیق است که مشاوران با ارایه ی راهکارهای مختص به شما می توانند تحقق این امر را برای شما تضمین نمایند.

مشاور گروپ

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی

با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمی‌توانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال های قبل است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد. ولی به طور کلی داوطلبان با آگاهی از درصد های خود می‌توانند یک دیدی برای انتخاب رشته پیدا کنند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. البته شرایطی مثل سهمیه و موارد دیگر می تواند در پذیرش دانشجو ها تاثیر گذار باشد.

کارشناسان مرکز ” مشاور گروپ ” آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور 98 ، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته 98 و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه آخرین رتبه قبولی های رشته پرستاری روزانه 97 در شهرهای مختلف

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی