راهنمای کامل ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98

شرایط جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98, زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98,ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد,نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد,رشته های بدون کنکور سراسری 98,دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد,لیست رشته های بدون کنکور 98,نتایج کنکور دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه راهنمای کامل ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : بر خلاف سال های گذشته که تنها معدل کتبی دیپلم داوطلب ملاک اصلی قبولی در پیش انتخاب رشته بود امسال شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور هم شامل معدل کتبی خواهد شد و هم معدل کل دیپلم نیز تاثیر زیادی در قبولی دنشجو دارد.

شرایط جدید ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98, زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 99-98,ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد,نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد,رشته های بدون کنکور سراسری 98,دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد,لیست رشته های بدون کنکور 98,نتایج کنکور دانشگاه آزاد 98

ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98  :  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 برای تمامی مقاطع بر اساس سوابق تحصیلی و نکته مهم برای سال 98 این است که  بر خلاف سال های گذشته که تنها معدل کتبی دیپلم داوطلب ملاک اصلی قبولی در پیش انتخاب رشته بود امسال شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور هم شامل معدل کتبی خواهد شد و هم معدل کل دیپلم نیز تاثیر زیادی در قبولی دنشجو دارد. ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98/


ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98  شامل یک سال تحصیلی و دو نیمسال ورودی به دانشگاه خواهد شد که بر همین اساس بر اساس زمان:

 1. ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ماه 97-98 که اتمام شده است
 2. ثبت نام دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی بدون کنکور 98 که تا 6 شهریور مهلت ثبت نام دارد.( توجه: برای اطلاع از شرایط و زمان شروع و سایت ثبت نام آزاد نیمسال اول مهر ماه 98 با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید )

در این مطلب سعی داریم به سوالات پرتکراری که داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 با مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ تماس گرفته اند پاسخ دهیم.

سر فصل ها

نقش سوابق تحصیلی در قبولی بدون کنکور رشته های دانشگاه آزاد مهر ماه 98

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  غول کنکور در مقابل سوابق تحصیلی به زانو درآمد، چند سالی است کنکور دیگر ترسناک نیست چرا که بسیاری از داوطلبان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 می توانند حتی اگر در جلسه ی کنکور حاضر نشوند وارد دانشگاه شوند. در سال 98 در بیش از 95 درصد کدرشته محل های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرش داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی انجام شد. ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 /

پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی یعنی چه؟

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : بذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی یعنی اینکه معدل کتبی دیپلم تعین کننده رشته و دانشگاه داوطلب در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد.

حتی در بعضی از دانشگاه ها تنها داشتن مدرک دیپلم و یا پیش دانشگاهی با توجه به مقطع تحصیلی انتخابی کافی است و با هر معدلی می توانید در آن ها پذیرفته شوید.

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : برای اطلاع از اینکه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی شامل چه کسانی می شود و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستان ها کدامند، آیا رشته های پزشکی و پیراپزشکی را بدون آزمون داریم و معدل لازم برای ورود به آنها می توانید با شماره گیری 9099071613 با تلفن ثابت و بدون کد گیری با مشاوران مرکز مشاور گروپ تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از آن ها بخواهید.

مزایای سوابق تحصیلی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  از بزرگترین مزایای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 ترم مهر ماه سال 1398 این است که داوطلبانی که به هر دلیلی برای ورود به دانشگاه در مهرماه 98 ثبت نام نکرده اند می توانند این فرصت را خواهند داشت که از دوستان خود جا نمانند و در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد در کلاس حاضر شوند و دیگر لازم نیست یک سال منتظر بمانند تا دوباره در کنکور شرکت کنند کما اینکه در رشته مورد نظرشان قبول شوند یا نه.

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : همچنین داوطلبانی که از رشته خود راضی نیستند و یا در رشته ای قبول نشده اند شانس این را خواهند داشت که دوباره در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ثبت نام نمایند و قبول شوند، گرچه از نظر بسیاری از داوطلبان پرونده کنکور دیگر بسته شده است. اما به داوطلبان شرکت در دانشگاه عرض میکنیم که ورود به دانشگاه در سال تحصیلی 98-99 برای نیمه ی دوم یعنی از بهمن ماه در بسیاری از شعبات دانشگاه آزاد اسلامی ممکن است.


شرط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98

بر اساس اعلام سنجش و آموزش دانشگاه آزاد ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول ۹۸-۹۹ از 28 اسفند ماه 97 شروع شده و تا نیمه دوم شهریور 98 ادامه خواهد شد و همچنین ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۸ نیز در مقاطع مختلف از دی ماه شروع خواهد شد. در حال حاضر پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۸ شروع شده است و داوطلبان میتوانند از طریق تماس با مشاورین مرکز مشاور گروپ ضمن اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و همچنین رشته های موجود در واحدهای دانشگاهی اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد دو بار در سال برای ورودی های مهر و بهمن صورت می گیرد . زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 در حال حاضر مشخص نشده است ولی پیشبینی می شود که طبق سال گذشته برای وردی های مهر در نیمه دوم مرداد ماه و برای ورودی های بهمن در دهه سوم دی ماه انجام شود .

از مهم ترین شرایط ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 98 می توان به داشتن یک مدرک کاردانی یا همان فوق دیپلم اشاره کرد . لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد هیچ محدودیتی از نظر رشته های دوره کاردانی ندارد و شما می توانید تنها با داشتن یک مدرک کاردانی بدون توجه به اینکه در چه رشته ای باشد ، در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنید . برای اطلاع از جزئیات بیشتر توصیه می شود مقالات شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 را مطالعه نمایید .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۸

تقریبا میتوان گفت بالای ۸۵ درصد از رشته های موجود در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون پذیرش شوند.


 

برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید .

برای ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 98 کلیک کنید .

تفاوت اصلی باکنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول 98 مهر ماه

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : تنها تفاوت پذیرش بدون کنکور و با کنکور در نحوه ی پذیرش خواهد بود و تفاوتی میان این دو در مقدار شهریه و یا ارزش مدرک نهایی دریافتی وجود ندارد، فقط توجه داشته باشید که داوطلبانی که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرفته می شوند حق انتقالی و یا مهمان را در شهر های دیگر ندارند. و این موضوع اهمیت یک انتخاب رشته خوب و بی نقص را مشخص میکند. چرا که اگر داوطلبی به اشتباه انتخاب رشته نماید. نمیتواند به شهر دیگری انتقالی بگیرد و دچار مشکلات زیادی می شود.

لذا از شما خواهشمندیم که نهایت دقت را در انتخاب رشته نمایید و قبل از آن با یک مشاور کارآزموده گفت و گو نمایید و با یکدیگر اولویت ها را مشخص کنید که دچار اشتباه و پشیمانی نشوید. مرکز مشاور گروپ با دارا بودن بهترین و مجرب ترین مشاوران تحصیلی پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود.

مشاوران مجرب مشاور گروپ می توانند در انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-99 همراه شما باشند تنها کافیست با شماره گیری 9099071613 با تلفن ثابت و بدون کدگیری با مشاوران مرکز

مشاور گروپ در تماس باشید.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 مهر ماه نیمسال اول

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای مهر ماه 98 از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام میشود.

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  ابتدا میبایست از طریق سایت دانشگاه آزاد, یک کارت اعتباری خریداری نمایید.( البته در صورتی که شما قصد انتخاب رشته در چند گروه تحصیلی را داشته باشید باید به تعداد گروه های تحصیلی که قصد انتخاب رشته در آن را دارید کارت اعتباری خریداری نمایید.) پس از خرید کارت اعتباری می بایست نام کاربری و کلمه عبور خودرا برای مراحل بعدی نزد خود نگهدارید.

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : سپس دوباره وارد سایت دانشگاه آزاد شوید و با توجه به مقطع انتخابی خود وارد لینک ثبت نام شده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و سپس اطلاعات فردی و سوابق تحصیلی خود را با دقت وارد نمایید. پس از وارد نمودن اطلاعات وارد پنل انتخاب رشته می شوید. که در آن می توانید حداکثر 20 کدرشته محل را براساس اولویت های خود و محل واحد دانشگاهی انتخاب نمایید

نکات مهم قابل توجه در مراحل ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98

 • امکان ویرایش اطلاعات در سیستم انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود ندارد پس با نهایت دقت انتخاب رشته نمایید.
 • قبل از انتخاب رشته دفترچه ثبت نام را با دقت مطالعه نمایید و کدرشته محل های مورد نظر را جدا نمایید.

لینک ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور 98: azmoon.iau.ac.ir

مشاوره و راهنمای جامع ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون 98

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : مشاوران مجرب مرکز مشاور گروپ با سابقه چند ساله در امر ثبت نام سابق تحصیلی آزاد، با چه معدلی چه رشته و دانشگاهی قبول خواهیم شد ؟ بهترین رشته های بدون کنکور کدامند؟ معرفی رشته های بدون کنکور تجربی، آیا رشته های پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه خواهد شد؟ و ... می توانید:

بهترین رشته های بدون کنکور کدامند؟ معرفی رشته های بدون کنکور تجربی، آیا رشته های پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه خواهد شد؟ و ... می توانید:

برای ارتباط با مشاوران مرکز مشاور گروپ از طریق شماره گیری

9099071613 

( بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) در تماس باشید.

از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کاردانی پیوسته به موارد زیر می توان اشاره کرد :

1 - داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کار و دانش .

2 - گذراندن حداکثر 12 واحد جبرانی برای دیپلمه های نظری که رشته ای غیر متجانس با مدرک تحصیلی خود انتخاب کرده اند .

3 - گذراندن حداکثر 14 واحد جبرانی برای داوطلبانی که رشته ای متناسب با مدرک تحصیلی خود انتخاب کرده اند .

4 - انتخاب رشته دیپلمه های کار و دانش ، فنی و حرفه ای و هنرستان در رشته های متناسب با مدرک تحصیلی .

5 - رشته تربیت بدنی از شرط تناسب با مدرک دیپلم مستثنی هست .

از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در مقطع کاردانی ناپیوسته به موارد زیر می توان اشاره کرد :

1 - داشتن مدرک دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی بنابراین داوطلبان با مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی است حق ثبت نام را ندارند .

2 - فارغ التحصیلان کاردانی علوم پزشکی مجاز به ثبت نام در مقاطع بالاتر هستند .

3 - دانش آموختگان علوم حوزوی حتما باید دارای مدرک معادل دیپلم نظام قدیم مورد تایید حوزه علمیه قم باشند و حق ثبت نام در رشته های گروه علوم انسانی را دارند .

4 - داشتن سلامت جسمانی کامل و توانایی متناسب با رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی .

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  آخرین اخبار بدون کنکور دانشگاه آزاد را می توانید از طریق کانال تلگرام بدون کنکور مشاور گروپ دنبال کنید . داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 می توانند از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ کمک بگیرند . شما می توانید از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید .

5465 3

9099071613

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  دانشگاه آزاد لیست رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شود را به دو دسته تقسیم نموده ، که شامل رشته های پزشکی و غیر پزشکی می باشند . در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 اکثر رشته های غیر پزشکی که رشته هایی هستند که در زیر گروه ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان قرار دارند ، ارائه می شوند و پذیرش بصورت بدون آزمون دارند مگر رشته محل های پرطرفدار در شهر های بزرگ .

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 :  در نقطه مقابل کلیه رشته های پزشکی مثل دکتری پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، دامپزشکی و رشته های پیراپزشکی مثل پرستاری ، مامایی ، اتاق عمل ، علوم آزمایشگاهی ، هوشبری ، علوم تغذیه ، علوم آزمایشگاهی و بهداشت هیچ جایی در بین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در هیچ کدام از دانشگاه ها نداشته و ندارند .

بنابراین پذیرش در رشته های پزشکی صرفا از طریق ثبت نام کنکور سراسری 98 و کسب تراز قبولی دانشگاه آزاد و قبولی در انتخاب رشته آزاد 98 امکان پذیر می باشد .

9099071613

مشاور تحصیلی بدون کنکور آزاد مشاور گروپ

 ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98 : در صورتی که در رابطه با نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد, مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نوبت مهر ماه 98, در لیست رشته های ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 سراسر کشور برای مهر 98, در انتخاب رشته ها و شهرها و یا در باره نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز در هر دانشگاه سوالی دارید می توانید با شماره گیری 9099071613 با تلفن ثابت و بدون کدگیری پاسخ سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاور گروپ بخواهید.

موارد مهم در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد

 • رتبه من خیلی بالا نیست، امسال انتخاب رشته کنم یا بمانم یک سال دیگر درس بخوانم؟
 • هزینه تحصیل در رشته‌ ای که انتخاب کرده‌ ام چقدر است؟
 • بازار کار دانشگاه آزاد و سراسری چقدر با هم فرق دارد؟
 • از همه رشته‌ های دانشگاه آزاد می‌ شود برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه سراسری ادامه تحصیل داد؟
 • اگر امسال وارد دانشگاه آزاد شوم، می‌ توانم سال دیگر دوباره کنکور بدهم؟
 • رشته‌ های دانشگاهی را چطور بشناسم؟
 • از کجا بدانم امسال به میزان کافی درس خوانده‌ ام یا خیر؟؟
 • بهترین روش انتخاب رشته کنکور چیست؟

پاسخ به پرسش ها و سؤالات انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد

بخشی از این سؤالات قطعا در ذهن شما هم است. فقط یک نکته را در نظر داشته باشید:
۸۰ درصد داوطلب‌ هایی که به امید رتبه بهتر، یک سال دیگر از عمرشان را می‌ گذارند و درس می‌ خوانند، سال بعد رتبه بدتری کسب می‌ کنند!!
چرا؟
و چه کار کنید که این اتفاق برایتان نیفتد؟
ما کنارتان هستیم تا مطمئن شویم شما بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد را دریافت می کنید و درست‌ ترین تصمیم دوران تحصیلتان را می‌ گیرید.

اجازه ندهید افراد غیرمتخصص برای شما تصمیم بگیرند

انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد یکی از ۴ انتخاب مهم و سرنوشت‌ ساز زندگی است و هرگز نباید انتخاب آن را آسان بگیریم.
نظر اطرافیان را خالصانه بپذیریم اما اجازه ندهیم ما را به سمت یک انتخاب غلط هدایت کنند.
ممکن است پدر یا مادر نظری دلسوزانه داشته باشند ولی این نظر شما را به سمت یک اشتباه سوق دهد.
این تصمیم زندگی شما را می‌ سازد! پس درست‌ انتخاب کنید.

بین عقل و احساستان تعادل برقرار کنید

این انتخاب ، انتخاب قسمت مهمی از زندگی‌ است و نقطه عطف غیر قابل انکاری در زندگی شماست.
سعی کنید تصمیم شما نه کاملا منطقی باشد نه کاملا احساسی.
یادتان نرود که علاقه، بخش احساسی انتخاب رشته است و استعداد، بخش منطقی آن.
پس سعی کنیم در انتخاب رشته اولویت‌ هایی را انتخاب کنیم که بیشترین اشتراک بین علاقه و استعداد ما را دارند.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه راهنمای کامل ثبت نام دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی مهر 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی