راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  : 

جهت مشاوره در زمینه راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  : راهنمای پذیرفته شدگان نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد سال 1398 منتشر شد .

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  : 

توجه : راهنمای زیر مربوط به سال 98 می باشد و به محض انتشار راهنمای سال 99 ؛ این مطلب به روز رسانی می گردد ...

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد سال 1398 منتشر شد .

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  پرونده پذیرفته‌ شدگان دوره دکتری تخصصی سال ۹۸ برای احراز صلاحیت های عمومی در دست بررسی است لذا ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته‌ شدگان این مرحله منوط به تأیید صلاحیت‌ های عمومی ایشان توسط مراجع ذی صلاح خواهد بود .

پذیرفته‌ شدگان لازم است مطابق مفاد مندرج در ذیل و با در دست داشتن مدارک لازم در زمان تعیین شده به محل‌ های دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند .

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌ های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است .

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  پذیرفته‌ شدگانی که در فرم ثبت ‌نام اینترنتی شرکت در آزمون ، خود را مشمول ماده واحده مصوب مجلس شورای اسلامی موضوع استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران دانسته ‌اند ، باید هنگام ثبت ‌نام فرم مربوط به تعهدنامه استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را تکمیل و به واحد یا مرکز دانشگاهی ارائه دهند . بدیهی است چنانچه در هر زمان از ثبت ‌نام یا حین تحصیل ، واجد شرایط بودن این قبیل از دانشجویان در استفاده از سهمیه مذکور به اثبات نرسد ، دانشگاه از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آورد و در این صورت حق اعتراض نخواهند داشت و به علت سوء‌ استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران پیگرد قانونی آن‌ ها برای دانشگاه محفوظ خواهد ماند .

مدارک مورد نیاز ثبت ‌نام

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  پذیرفته‌ شدگان برای ثبت ‌نام باید اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریزنمرات با ذکر معدل ، اصل شناسنامه عکس‌ دار و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن ، ۶ قطعه عکس تمام‌ رخ که در سال جاری تهیه شده باشد ( برای مشمولین ۱۲ قطعه ) ، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی ، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته‌ شده را مشخص نماید ( از جمله فارغ‌ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته یا دکتری عمومی یا لغو معافیت تحصیلی دوره‌ های مذکور که بیش از یکسال از فراغت از تحصیل فرد نگذشته باشد ) ، تکمیل و ارائه فرم‌ های درخواست ثبت نام و تعهدات مربوط ، چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش ، ثبت ‌نام و تحصیل مشخص شود که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد ، به همراه داشته باشند .

زمان و محل ثبت نام

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  پذیرفته‌ شدگان نهایی رشته‌ ها لازم است شخصاً در روزهای دوشنبه و سه‌ شنبه ۱۱ و ۱۲ شهریورماه ۹۸ جهت ثبت ‌نام به واحدهای مربوطه که آدرس و تلفن آن‌ ها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به آدرس www.sanjesh.iau.ac.ir درج شده است ، مراجعه کنند . همچنین باید پذیرفته‌ شدگان جهت اطلاع از چگونگی ثبت نام ورودی‌ های جدید به سایت اینترنتی واحدهای دانشگاهی نیز مراجعه نمایند .

آدرس سایت واحدها و مراکز دانشگاهی نیز در سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس iau.ac.ir درج شده است .

عدم مراجعه پذیرفته‌ شدگان در روز و ساعت مقرر به منزله انصراف از ثبت ‌نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود .

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  پذیرفته‌ شدگان واحدهای علوم و تحقیقات ، تهران مرکزی ، تهران جنوب ، تهران شمال ، تهران شرق ، سنندج ، نجف آباد ، تبریز ، کرج ، قم ، قزوین ، اصفهان ( خوراسگان ) ، شهرری ، بروجرد ، شیراز و اراک جهت اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحدها به شرح پی دی اف پیوست مراجعه کنند .
میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد ، هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره دکترای تخصصی ۹۸ - ۹۹ سال تحصیلی از دو بخش شهریه پایه ( ثابت ) و متغیر تشکیل شده که برای تأمین بخشی از هزینه‌ های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌ گردد . علاوه بر دو مورد مذکور ، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ یک میلیون و ۷۰۰ هزار ریال بابت هزینه خدمات آموزشی به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نماید .

راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99  :  حق بیمه حوادث مبلغ ۳۱۵۰۰ ریال است که هر پذیرفته‌شده باید آن را به شماره حساب اعلامی از سوی محل دانشگاهی قبولی واریز نماید .

پذیرفته‌ شدگان واحدها و مراکز بین‌ المللی و برون‌ مرزی توجه داشته باشند که ( مطابق آیین‌ نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی ) مجوز انتقال ، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آن‌ها داده نخواهد شد .


راهنمای پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی بدون آزمون سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامی

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه راهنمای پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.