راهنمای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98  : بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش امکان ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98برای داوطلبان این آزمون فراهم خواهد شد . 


ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98


جزئیات ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 


از این رو داوطلبان درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده نمودند ، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند .

1 – چنانچه‌ زبان‌ خارجی‌ مندرج‌ در کارت‌ شرکت در آزمون با زبان‌ خارجی‌ وی‌ که در ثبت‌نام‌ اینترنتی انجام شده ( البته با توجه به مفاد مواد امتحانی ) ، مغایرت‌ دارد ، یا در رابطه با معلولیت ( نابینا ، کم بینا ، ناشنوا ، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی ) اختلافی مشاهده می‌ شود ، ضروری است از روز سه ­شنبه 98/03/21 لغایت روز چهارشنبه 98/03/22 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید . 

2 – در صورتی که‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ کارت شرکت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی ، نام محل تحصیل و معدل دوره کارشناسی و با توجه‌ به‌ ثبت‌ نام اینترنتی انجام شده ، اشکالی‌ مشاهده‌ می‌ شود ، لازم است جهت اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ 98/03/24 منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت مراجعه و از آن طریق اقدام شود .

3 – داوطلبان شرکت‌ کننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌ های دانشگاه پیام‌ نور و موسسات غیرانتفاعی می‌ باشند لازم است در زمان تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند .


ویرایش سهمیه کنکور کارشناسی ارشد 98

داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌ های ایثارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سهمیه رزمندگان ارگان وزارت جهاد کشاورزی ، سپاه پاسداران ( سازمان بسیج مستضعفین ) و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح جهت اعلام مغایرت لازم است حداکثر تا تاریخ 24/3/98 منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان ( قسمت ویرایش اطلاعات ) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در این پایگاه نسبت به اصلاح و ویرایش سهمیه خود اقدام نمایند . تا در صورت تأیید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه برای آنان اعمال گردد . ضمناً تأکید می­گردد داوطلبانی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند ولی سهمیه آنان به هر دلیل از طرف ارگان ذیربط مورد تایید قرار نگرفته است ، برای بررسی و روشن شدن وضعیت سهمیه خود ( بعد از ویرایش ) حداکثر تا تاریخ 98/03/27 به ارگانهای ذیربط نیز مراجعه نمایند .

ویرایش معدل کنکور کارشناسی ارشد 98

معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان ، براساس ثبت‌ نام اینترنتی که توسط خود داوطلبان انجام شده ، درج گردیده است ، لذا داوطلبان لازم است معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون خود را با توجه به تبصره‌ های ذیل بررسی و در صورت مشاهده مغایرت ، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند . بدیهی است در غیر اینصورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نمی‌ باشد . ضمناً لازم به ذکر است در سنوات گذشته نسبت به لغو قبولی داوطلبان دارای مغایرت معدل نیز اقدام شده است .

تبصره ‌1 – فارغ‌التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ 97/10/01 ( زمان شروع ثبت نام برای شرکت در آزمون ) به عنوان دانش‌ آموخته تلقی گردیده‌اند و یا به عبارت دیگر موفق به اخذ مدرک لیسانس ( کارشناسی ) شده‌اند باید معدل‌ مندرج‌ در مدرک‌ لیسانس ‌( کارشناسی ) آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون یکسان باشد .

تبصره ‌2 – دانشجویان‌ شاغل‌ به‌ تحصیل‌ در مقطع کارشناسی که در زمان شروع به ثبت‌ نام برای شرکت در این آزمون (تاریخ 97/10/01) همچنان دانشجو بوده‌اند ، اعم از اینکه بعد از پایان مهلت زمان ثبت‌ نام فارغ‌ التحصیل شده‌اند و یا حداکثر تا تاریخ 97/11/30 فارغ‌ التحصیل گردیده‌اند ، لازم است در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرک فارغ‌التحصیلی اقدام نمایند .

تبصره 3 – دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ 98/06/31 فارغ‌التحصیل خواهند شد ، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 97/11/30 را در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون درج نموده و با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی ، فرم مخصوص معدل را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آن را نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند .

تبصره 4 – فارغ‌التحصیلان‌ دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باید معدل مقطع کاردانی ( فوق‌ دیپلم‌ ) و مقطع کارشناسی ( لیسانس ) آنان با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون آنها یکسان باشد .

تبصره 5 – دانشجویان‌ شاغل به تحصیل‌ در مقطع کارشناسی ناپیوسته که‌ پس‌ از اخذ مدرک‌ کاردانی ( فوق‌ دیپلم‌ ) در مقطع‌ کارشناسی‌ ناپیوسته پذیرفته‌ شده‌اند و هم اکنون نیز دانشجو بوده و حداکثر تا تاریخ 98/06/31 فارغ­ التحصیل خواهند شد ، باید معدل مقطع کاردانی و میانگین‌ واحدهای‌ گذرانیده‌ شده در مقطع کارشناسی آنان تا تاریخ ‌97/11/30 با معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون، مطابق مفاد تبصره 2 فوق یکسان باشد .

منبع : سنجش

2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی