ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 از جمله داغ ترین بحث های این چند روزه برای جامعه ی دانشگاهی و کنکوری است. از آن جایی که مشاور گروپ خوب می داند که  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد شاید یکی از مواردی باشد که در ابتدای امر برای داوطلب پیچیده جلوه کند و گاه حتی او را دچار اضطراب درباره انجام صحیح این مرحله نماید، در نظر دارد در این متن، یک راهنما برای چگونگی انجام مراحل ثبت نام در اختیار مخاطبانش قرار دهد. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402، در بازه زمانی 16 تا 23 آذر صورت می پذیرد.

گرچه این متن راهنمای بسیار مفیدی برای داوطلب محسوب می شود اما بهتر است حتما قبل از انجام ثبت نام دفترچه ی مربوط به آزمون را که در زمان ثبت نام در سایت sanjesh.org و همچنین سایت مشاور گروپ برایتان قرار داده می شود دانلود کرده و به دقت شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام کارشناسی ارشد  1402 و مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد 1402 و ... را مطالعه فرمایید. به احتمال زیاد یک بار قرار است کنکور ارشد بدهید و کارشناس ارشد شوید، از همین ابتدا بهتر است کاملا تمام جوانب را بسنجید و بدانید. زمان و نحوه ی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1402 و زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1402 قطعا در سایت مشاور گروپ قرار داده خواهد شد.

در ادامه راهنمای ثبت نام و چکونگی انجام مراحل را همراه با تصویر در اختیارتان قرار خواهیم داد.

نگران نباشید! کار سختی نیست.

چنانچه در مورد ثبت نام، زمان فرایند های مهم، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی برای کنکور کارشناسی ارشد 1402 به مشورت و آگاهی نیاز دارید، می توانید با تیم همیشه همراه مشاور گروپ تماس حاصل بفرمایید.

هر روز هفته حتی ایام تعطیل از ساعت 24-8  ، تماس با شماره های:

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 (بدون پیش شماره)

راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

ابتدا لازم است بگوییم که از سه سال گذشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با هم ادغام شده است ، بنابراین داوطلبانی که برای کنکور کارشناسی ارشد سراسری ثبت نام می کنند به عنوان داوطلب کنکور دانشگاه آزاد نیز محسوب می شوند.

پس برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 سراسری و نیز دانشگاه آزاد اسلامی، شما باید به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، sanjesh.org مراجعه کنید و بر روی لینک سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 کلیک نمایید. مشابه تصویری که در زیر برای کنکور 1402 مشاهده می نمایید.

ثبت نام ارشد 1400

در این صفحه شما بایستی بر روی لینک ثبت نام جدید از منوی سمت راست کلیک نمایید تا مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1402 آغاز شود. هیجان دارید نه؟

ثبت نام ارشد 1400

تهیه کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد 1402

جهت ادامه مراحل ثبت نام، نیاز به تهیه کارت اعتباری ثبت نام کنکور ارشد 1402 دارید، برای تهیه این کارت روی گزینه لینک خرید کارت اعتباری کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.

ثبت نام ارشد 1400

در صورتی که به پذیرش در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی تمایلی ندارید،در ادامه مانند شکل زیر می توانید یکی از گزینه های یک یا دو را انتخاب کنید.

 گرچه ممکن است حالا که عزمتان را برای قبولی در کنکور سراسری جزم می بینید ، تمایلی به شرکت در آزمون برای پذیرش در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی را نداشته باشید ولی پس از شرکت در آزمون، به هر دلیلی خواهان انتخاب این گزینه باشید. در این صورت نیز نگران نباشید، در زمان انتخاب رشته، مجددا امکان خرید کارت اعتباری، برای انتخاب رشته محل های دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی برای شما وجود دارد.

ثبت نام ارشد 1400

وارد کردن مشخصات و انتخاب درگاه بانک

در مرحله  بعد به صفحه ای وارد خواهید شد که باید مشخصات خود را وارد نمایید. با وارد کردن مشخصات و انتخاب درگاه بانک، به این صفحه هدایت خواهید شد و با انتخاب گزینه قبول شرایط و کلیک بر روی گزینه ی ادامه روند پرداخت، به صفحه پرداخت الکترونیکی میروید که البته میدانیم خیلی برایتان مرحله دوست داشتنی نیست. چاره ای نیست.. در این صفحه با پرداخت مبلغ 45.000 تومان، نسبت به تهیه کارت اعتباری اقدام کنید. اگر مایل به شرکت در آزمون پیام نور و غیر انتفاعی هم باشید هزینه آن برابر 13،800 تومان است.

ثبت نام ارشد 1400

اگر خواستید در کنکور کارشناسی ارشد 1402 در دو رشته ی اصلی و شناور شرکت کنید

در صورتی که مایل به شرکت در دو رشته اصلی و شناور در کنکور کارشناسی ارشد 1402 هستید، لازم است دو کارت اعتباری تهیه نمایید. پس از پرداخت هزینه، وارد صفحه ای خواهید شد که شامل شماره سریال لازم جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1402 است. به صفحه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 بازگردید و با وارد کردن شماره سریال ثبت نام و کد امنیتی ارسال اطلاعات جهت ثبت نام را آغاز کنید.

ثبت نام ارشد 1400

آپلود عکس

پس از آپلود عکستان در این صفحه و کلیک بر روی گزینه ارسال عکس بعد از مشاهده عکسی که بارگذاری کرده اید، باید بر روی گزینه تایید و ادامه کلیک کنید.

ثبت نام ارشد 1400

ثبت مشخصات

در این مرحله باید اطلاعات فردی  خواسته شده را به طور  دقیق وارد کنید. اطلاعاتی همانند کد محل تولد، کد محل صدور شناسنامه، کد رشته امتحانی اول و .... شما می توانید با کلیک بر روی علامت ذره بین که مقابل هر کادر مشخص شده، کد مورد نظر خود را بیابید.

دقت کنید که آدرسی که شما در زمان ثبت نام کنکور ارشد 1402 ثبت می کنید، جهت تعیین حوزه امتحانی شما به کار می رود. پس در وارد کردن آدرس خود دقت کنید تا بعدا به زحمت نیافتید.

ثبت نام ارشد 1400

نمایش کد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

بعد از وارد کردن اطلاعات و انتخاب گزینه صحت اطلاعات بر روی دکمه تایید کلیک کنید. پس از نمایش اطلاعات صفحه ثبت نام که حاوی کد ثبت نام 16 رقمی است، ثبت نام شما به اتمام رسیده است. البته فراموش نکنید که در حفظ و نگهداری کد ثبت نام خود تا روز آزمون حتما و حتما کوشا باشید. مشاور گروپ برای شما آرزوی موفقیت دارد.

ثبت نام ارشد 1400


سوالات متداول ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

برای انجام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد باید به کدام سایت مراجعه نماییم؟

به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1402 چه زمانی است؟

معمولا چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که تاریخ آن نیز در همان حوالی اعلام می شود.

دفترچه کنکور ارشد 1402 را از کجا باید دانلود کنیم؟

این دفترچه هر سال با اعمال تغییراتی نسبت به سال گذشته، از سوی سازمان سنجش، چند روز قبل از ثبت نام روی سایت این سازمان قرار می گیرد.


امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی