دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲

دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالعه دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور یکی از مهم ترین اقدامات هر داوطلب شرکت در این رقابت است. به همین منظور ما این مقاله مشاور گروپ را به موضوع دفترچه اختصاص دادیم و لینک دانلود دفترچه که در قالب فایل pdf ارائه شده در انتهای مقاله موجود است. با ما همراه باشید.

دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی پیراپزشکی بدون کنکور از سایت سازمان سنجش sanjesh.org منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. مطالعه دقیق و کامل دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور کمک می کند تا ضمن اطلاع از کلیه شرایط و ضوابط، با رشته ها و ظرفیت دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق شغلی می نمایند، آشنا شوید.

همانطور که می دانید پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دو نوبت مهر و بهمن، و در قالب ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی انجام می شود. لازم به ذکر است رشته های بدون کنکور پیراپزشکی فقط در مقطع کاردانی برای متقاضیان ارائه می شوند و برای هر دو نوبت دفترچه پیراپزشکی بدون کنکور اختصاصی منتشر می گردد.

مطابق با شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور تنها افرادی که شرایط زیر را داشته باشند می توانند برای نام نویسی اقدام نمایند:

  • دیپلم 3 ساله متوسطه نظام جدید به همراه مدرک تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱، پیش‌ دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌ دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱)
  • حداقل معدل کتبی دیپلم 15
  • سلامت جسمی و روانی داوطلب متناسب با رشته مورد نظر
  • حداقل سن 18 و حداکثر 25 سال تمام و در صورت انجام خدمت سربازی 27 سال تمام
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاه، نمی توانند اقدام به ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیراپزشکی نمایند.
  • داوطلبان آقا باید از لحاظ وضعیت نظام وظیفه فاقد هرگونه مشکلی برای ثبت نام  باشند.
  • دانشجویان متعهد به خدمت 3 برابر طول مدت تحصیل در یکی از مراکز پزشکی اعلام شده توسط دانشگاه ، هستند.

دانلود دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲

لینک دانلود دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲ در این بخش از مقاله ارائه می گردد. حتما پیش از ثبت نام این دفترچه را از مشاور گروپ دریافت و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی به تازگی توسط سازمان سنجش منتشر شده است و صفحه ای مبنی بر ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور در آن وجود دارد. در این دفترچه رشته های کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور وزارت بهداشت بر اساس سوابق تحصیلی و  با پذیرش به صورت خاص و با ذکر کد رشته و محل آموزش مشخص شده است.

بر این اساس، داوطلبین رشته علوم تجربی مجاز انتخاب این کد رشته ها خواهند بود. لازم به ذکر است که پذیرش در این رشته ها صرفا در مقطع کاردانی می باشد. دفترچه انتخاب رشته پیراپزشکی بدون کنکور اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیارتان قرار خواهد داد.

لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۱۴۰۲

در این بخش از مقاله لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۱۴۰۲ ارائه شده است. در سال های گذشته رشته های مهم پیراپزشکی بدون کنکور مانند  رشته های : مامایی – هوشبری – اتاق عمل – بهداشت حرفه ای – بهداشت عمومی و … پذیرش می شد. اما در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نوبت بهمن ماه، وزارت بهداشت تنها در مقطع کاردانی رشته های پیراپزشکی زیر اقدام به پذیرش دانشجو نموده است:

  • کاردانی بهداشت عمومی بدون کنکور – بهداشت خانواده
  • کاردانی بهداشت عمومی بدون کنکور – مبارزه با بیماری ها
  • کاردانی مامایی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید جدول کد رشته های پزشکی بدون آزمون را در تصویر زیر که مربوط به دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور است، مطالعه کنید. مطابق با این اطلاعیه،  پذیرش دانشجو برای رشته های بهداشت عمومی بدون کنکور و کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور رشته مامایی در نوبت بهمن ماه مقدور خواهد بود.

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور Moshavergroup.com


ما در این مقاله مشاور گروپ به اهمیت مطالعه مندرجات دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور پرداختیم و شما مخاطبان گرامی می توانید با استفاده از لینک موجود در مقاله به راحتی به فایل دفترچه دسترسی داشته باشید.

برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «پیراپزشکی بدون کنکور» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️زمان انتشار دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور چه تاریخی است؟

✔️همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی برای دو نوبت مهر و بهمن ماه دفترچه در سایت سازمان سنجش منتشر و به اطلاع عموم خواهد رسید. برای اطلاع از زمان دقیق و دریافت فایل دفترچه پیراپزشکی بدون کنکور ترم بهمن به مقاله مراجعه نمایید.

✔️سایت دریافت دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور چیست؟

✔️دفترچه پیراپزشکی بدون کنکور در سایت سازمان سنجش sanjesh.org منتشر می گردد. به منظور دسترسی راحت تر لینک فایل pdf دفترچه در این مقاله قرار گرفته است.

✔️شرایط ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور چیست؟

✔️برای اطلاع از شرایط پیراپزشکی بدون کنکور به مقاله مراجعه نمایید. کلیه شرایط مبتنی بر دفترچه ثبت نام ارائه شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی