دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ چه اهمیتی دارد؟ دفترچه راهنمای آزمون قضاوت را از کجا پیدا کنم؟ در پاسخ به این پرسش ها ابتدا از اهمیت مطالعه دقیق دفترچه صحبت می کنیم و سپس لینک دانلود فایل pdf دفترچه ثبت نام قضاوت 1402 را مشاهده خواهید کرد. تا انتهای مقاله با مشاور گروپ همراه باشید.

دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت 1402

چرا مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت 1402 اهمیت دارد؟ با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون قضاوت می توانید از کلیه شرایط و ضوابط برگزاری این آزمون مطلع شوید. با توجه به اینکه تنها داوطلبان دانشگاهی و حوزوری که کلیه شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا را داشته باشند می توانند در این آزمون شرکت کنند، بنابراین مطالعه این دفترچه امری ضروری خواهد بود و در صورت وجود هرگونه مغایرت در شرایط داوطلب با شرایط ذکر شده در دفترچه، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از پذیرش وی امتناع می نماید.

به عنوان مثال شرایط سنی آزمون قضاوت ۱۴۰۲ در دفترچه ثبت نام حداقل 24 و حداکثر 36 بیان شده است که اگر از این موضوع بی اطلاع باشید ممکن است سن شما کمتر از این بازه باشد و ثبت نام شما لغو شود، یا مثلا این امکان وجود دارد که با توجه به برخی شرایط و تبصره های مندرج در این دفترچه بتوانید حداکثر سن شرکت در آزمون قضاوت را افزایش دهید.

دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ را از کجا پیدا کنم؟

زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت

زمان دریافت دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت چند روز پیش از آغاز زمان ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا است تا کلیه داوطلبان پیش از انجام مراحل نام نویسی بتوانند از مفاد دفترچه آگاهی یافته و با تسلط بر شرایط و ضوابط اقدامات لازم برای نام نویسی در  hrtc.ir را انجام دهند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت
20 فروردین 1402

مطابق با اطلاعیه سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ، دفترچه ثبت نام از روز 20 فروردین در hrtc.ir بارگذاری خواهد شد و فرآیند ثبت نام از تاریخ 29 فروردین آغاز و تا 7 اردیبهشت 1402 ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده راهنمای جامع ثبت نام آزمون قضاوت کلیک کنید.

ثبت نام آزمون قضاوت hrtc.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲

لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ در این مقاله مشاور گروپ قرار گرفته است. همانطور که می دانید دفترچه آزمون تصدی منصب قضا از سایت ثبت نام آزمون قضاوت یعنی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir انتشار و در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. اما راه سریعتر برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت چیست؟ کافیست از لینک موجود در جدول زیر استفاده کنید تا به راحتی فایل pdf دفترچه آزمون در اختیار شما قرار گیرد.

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ کلیک کنید.

همانطور که در بخش های قبلی ذکر شد واجدین شرایط اعم از داوطلبان دانشگاهی و داوطلبان حوزوی می توانند برای ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا و شرکت در این آزمون ثبت نام کنند. در نتیجه اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون قضاوت و نحوه ثبت نام در سایت مربوطه اولین گام برای کسب موفقیت در این آزمون می باشد.

بنابراین ضرورت دارد متقاضیان شرکت در آزمون قضاوت پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت و همچنین فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام در مهلت تعیین شده، نسبت به ثبت نام آزمون تصدی قضا در hrtc.ir اقدام نمایند.

شرایط عمومی شرکت در آزمون قضاوت

🔻 تابعیت اصلی ایران

🔻 اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت

🔻 التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه

🔻 طهارت مولد

🔻 داشتن سلامت جسمی، روانی و شخصیتی لازم برای انجام کار قضایی

🔻 نداشتن سابقه محکومیت کیفری موثر

🔻 حسن شهرت، اخلاق و امانت‌ داری

🔻 عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان

🔻 داشتن کارت پایان‌ خدمت سربازی یا برخورداری از معافیت‌ های قانونی و یا عدم غیبت در خصوص مشمولان (برای آقایان) گواهی پزشکی قانونی – انواع بیماریهای جسمی) یا معافیت تحصیلی با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذراندن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.

🔻 داشتن حداقل 24 و حداکثر 36 سال تمام در روز ثبت‌ نام (29 فروردین 1402)

برای اطلاع از شرایط اختصاصی داوطلبان دانشگاهی و حوزوی به دفترچه ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا 1402 مراجعه فرمایید.


اگر بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲  دچار ابهام شدید یا شرایط ویژه ای دارید که نمی دانید به واسطه آن مجاز به ثبت نام تصدی منصب قضا هستید یا خیر، کافیست تلفن ثابت را برداشته و سوالات خود را از مشاوران و کارشناسان مجموعه مشاور گروپ بپرسید 🙂

ما از ساعت 8 صبح تا 12 شب همه روزهای سال حتی در ایام تعطیل هم منتظر شنیدن صدای گرم شما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول دفترچه آزمون قضاوت

✔️سایت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ را از کجا پیدا کنم؟

✔️کافیست به لینک موجود در همین مقاله مراجعه کنید. اما به صورت کلی دفترچه آزمون قضاوت از سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir منتشر و از این طریق به اطلاع متقاضیان می رسد.

✔️زمان ثبت نام آزمون قضاوت چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲ به متن مقاله مراجعه فرمایید. نام نویسی از اواخر فروردین آغاز می گردد.

✔️شرایط ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا مطابق با دفترچه آزمون چیست؟

✔️شرایط عمومی ثبت نام آزمون قضاوت را در این مقاله مشاور گروپ مشاهده نمایید. شرایط اختصاصی داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در دفترچه راهنمای آزمون موجود در مقاله ذکر شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی