دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان پس از دریافت کارنامه اولیه در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می توانند فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. قبل از فرآیند انتخاب رشته، لازم است داوطلبان دفترچه انتخاب رشته کنکور را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایند. دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت مجزا از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود.

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400

کلیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، لازم است دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 را دانلود نموده و مطالعه نمایند. داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه در صورتی که رتبه لازم را کسب کرده باشند و مجاز به انتخاب رشته شده باشند، با آگاهی از شرایط و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها می توانند انتخاب رشته کنکور 1400 را به صورت غیرحضوری و از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام دهند.

داوطلبان برای آگاهی از مراحل انتخاب رشته، تاثیر سهمیه ها در کنکور 1400، شیوه های گزینش آزمون سراسری، آگاهی از دوره های تحصیلی دانشگاه ها، اگاهی از رشته ها ، دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها، کد رشته محل ها، آگاهی از رشته ها و شرایط دانشگاه فرهنگیان، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی و ... می توانند دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 را دانلود نمایند.

به منظور تسریع و تسهیل دسترسی داوطلبان، دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای هریک از رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان در این مقاله ارائه داده شده است.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته 1400

براساس اطلاعیه سازمان سنجش، زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته 1400 ، در روز سه شنبه 1400/5/12 اعلام شده است. داوطلبان پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و آگاهی از رشته محل ها، سهمیه ها و نحوه انتخاب رشته، می توانند از روز پنج شنبه 1400/5/14 لغایت دوشنبه 1400/5/18 با مراجعه به سایت سنجش فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند.

دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 منتشر شد...

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی 1400 در جدول زیر ارائه داده شده است. داوطلبان به منظور انتخاب رشته تجربی و آگاهی از ظرفیت رشته های علوم پزشکی و مشاهده رشته محل ها لازم است دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری را بررسی نمایند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی 1400

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور انسانی

لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور انسانی 1400 در جدول زیر قرار داده شده است. داوطلبان کنکور سراسری انسانی لازم است پیش از فرآیند انتخاب رشته برای آگاهی از سهمیه ها ، مراحل انتخاب رشته و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در کنکور سراسری انسانی 1400 دفترچه انتخاب رشته کنکور انسانی را دانلود و مطالعه نمایند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری انسانی 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری انسانی 1400

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 در جدول زیر قرار داده شده است. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی را دارند، لازم است دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایند. ظرفیت دانشگاه ها در کنکور سراسری ریاضی، تاثیر سهمیه ها، رشته های کنکور ریاضی در دانشگاه فرهنگیان و ... به صورت کامل در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی گردآوری شده است.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ریاضی 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری ریاضی 1400

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1400

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر 1400 از طریق این مقاله قابل دریافت است. داوطلبان به منظور انتخاب رشته در کنکور سراسری هنر، لازم است دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر را دانلود و به دقت مطالعه نمایند. لیست رشته های کنکور هنر به همراه ظرفیت پذیرش دانشگاه ها به صورت کامل در دفترچه انتخاب رشته هنر بیان شده است.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری هنر 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری هنر 1400

(برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان

دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان دارای قسمت های گوناگونی می باشد و لازم است داوطلبان قبل از انجام انتخاب رشته دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود نموده و مطالعه نمایند. ظرفیت پذیرش هریک از رشته ها در کنکور زبان، نحوه انتخاب رشته کنکور زبان و ... به صورت کامل در این دفترچه بیان شده است.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری زبان 1400

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری زبان 1400

(برای دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

دفترچه پیوست انتخاب رشته کنکور سراسری 1400


لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 - کلیه رشته ها در این مقاله ارائه داده شد. باتوجه به اهمیت انتخاب رشته کنکور سراسری برای کسب اطلاعات تکمیلی تر و دریافت مشاوره انتخاب رشته می توانید با مشاوران مجرب و متخصص مجموعه مشاورگروپ به شماره 9099071614 تماس گرفته و کلیه اطلاعات لازم در رابطه با نحوه پذیرش، شرایط پذیرش دانشگاه های خاص و ... را دریافت نمایید.

سوالات متداول

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته 1400 ، در روز سه شنبه 1400/5/12 اعلام شده است. 

چگونه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را دانلود کنیم؟

دفترچه راهنمای انتخاب رشته از طریق سایت سنجش منتشر می شود. به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای تمامی رشته ها در این مقاله قرار داده شده است.

دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری شامل چه بخش هایی است؟

دفترچه انتخاب رشته شامل شرایط و نحوه انتخاب رشته، جداول و کد رشته محل ها، سهمیه های کنکور سراسری، دوره های تحصیلی دانشگاه ها ، شرایط کلی پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و ... می باشد.

4.6/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.